Ubytování U Machalů

Pronájem v Leskovci nad Moravicí, Leskovec nad Moravicí 21 - Chalupa, Jeseníky

Ubytování U Machalů - Leskovec nad Moravicí
Ubytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad MoravicíUbytování U Machalů - Leskovec nad Moravicí

Kapacita chalupy: 7 + 1 osob, 3 ložnice

Nabízíme ubytování na chalupě U Machalů, která se nachází v malebném podhůří jesenických hor v obci Leskovec nad Moravicí, jen nedaleko vodního díla Slezská Harta (cca 200m).
Ideálním obdobím pro návštěvu Slezské Harty je letní sezona, ale věříme, že díky rozmanitým možnostem a krásnému okolí se vám u nás bude líbit v kterékoliv roční době. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, ale rádi přivítáme i slušnou skupinu přátel nebo cyklisty.

Majitelka objektu bydlí v protějším domě a částečně sdílí společný dvůr, ubytovaným však poskytuje maximální míru soukromí.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vybavená kuchyně, společenská místnost, vířivka.

Příjezdová cesta a parkování

V ceně ubytování je zahrnuto parkování pro 2 osobní vozidla.

Stravování

Restaurace Na Hartě (170m), sezónní kiosek (30m), Restaurace a penzion U Marka (511m). Potraviny U Moniky (443m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Zrekonstruovaný objekt disponuje 7 stabilními lůžky a 1 rozkládací sedačkou (1.pokoj - manželská postel a jednolůžko, 2.pokoj - manželská postel, 3.pokoj - dvě jednolůžka a rozkládací sedačka), plně vybavenou kuchyní s jídelnou, sociálním zařízením, podkrovní půdou (kde je možno přespat na přistýlce 350 Kč/os. /noc) a společenskou místností.
Možnost dětské postýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Během teplých letních večerů je možno též využít prostorné venkovní posezení s grilem (dřevo na zátop není v ceně ubytování).

V těsné blízkosti objektu (cca 30 - 150m) se nachází sezónní kiosek s občerstvením a "Restaurace Na Hartě" s jedinečným výhledem na vyhaslou sopku Velký Roudný. U přehrady je možnost koupání, zapůjčení šlapadel, lodiček, paddleboardů, elektrokol a celoročního rybaření. V letní sezóně je též možné svézt se na některé z velkokapacitních lodí a zažít okružní plavbu s odborným výkladem. Samotné místo je pak svou polohou jak stvořené pro cyklisty a pěší turisty různých výkonnostních kategorií. Z obce je to jen nedaleko k výše zmiňované vyhaslé sopce Velký Roudný s rozhlednou (cca 15km), k přírodní památce Razovské tufity (cca 7km), do města Bruntál (cca 15km), či k nejvyšší hoře Moravy a Slezska - Pradědu (cca 42km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 1 osob, 3 ložnice)

2800,- kčza a noc - LÉTO
2800,- kčza a noc - ZIMA
2800,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
12000,- kčSILVESTR: Cena za 3 noci
Cena 2800 Kč/noc/max. 8 osob.
V případě zájmu je po domluvě s majitelkou možné využít i 4lůžkový pokoj v podkroví, kde za každou osobu na přistýlce účtujeme poplatek 350 Kč/noc. Při využití podkrovního pokoje je maximální počet lůžek 13.

Objekt je v provozu po celý rok.
V hlavní sezoně preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty.

V ceně ubytování je zahrnuto také parkovné pro 2 osobní vozidla, povlečení včetně ručníků, plně vybavená kuchyně (varná konvice, sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnka, nádobí a hrnce). K dispozici je venkovní gril a posezení.

V CENĚ UBYTOVÁNÍ N E N Í ZAHRNUTÝ UBYTOVACÍ A REKREAČNÍ POPLATEK OBCI 30 Kč/OS./DEN. PLATÍ SE PŘI PŘÍJEZDU SPOLEČNĚ S VRATNOU KAUCÍ 2000 KČ.

Poplatek za psa - 100,-Kč na den.

Rezervace je závazná až po bezhotovostním zaplacení zálohy ve výši 5 000 Kč. Doplatek celkové částky probíhá nejpozději 2 týdny před zahájením pobytu.

Storno poplatek:
V případě zrušení rezervace 2 - 4 týdny před zahájením pobytu – 50%.
V případě zrušení rezervace méně než 2 týdny před zahájením pobytu – 100%.
Letní sezóna: 1.6. - 15.9.

Kontakty - Ubytování U Machalů

Adresa chalupy: Leskovec nad Moravicí 21

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 578 025

Ubytování U Machalů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování U Machalů.

Napsat majiteli (id objektu: 83)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>