Ubytování Na návsi - statek

Pronájem v Bzové, Bzová 38 - Chalupa, Střední Čechy

Ubytování Na návsi - statek - Bzová
Ubytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - BzováUbytování Na návsi - statek - Bzová

Kapacita chalupy: 10 + 1 osob, 5 ložnic

Zrekonstruovaný bývalý statek v turisticky atraktivní oblasti Křivoklátska, poblíž hradu Točník nabízí sezónní ubytování v hlavní budově pro 8 osob, v přilehlé budově "vejminku" možné rozšířit kapacitu o další 3 osoby. Od okolních domů je hlavní budova oddělena bývalými hospodářskými staveními, majitelé v objektu nebydlí, proto mají hosté soukromí pro nerušený odpočinek. Před domem mohou relaxovat na terase se zahradním nábytkem, dvůr nabízí dostatek prostoru pro míčové hry, naproti objektu děti najdou oplocené pěkně vybavené obecní hřiště. Od léta do podzimu lze na zahradě česat třešně, letní jablka, později švestky a koncem léta hrušky, jablka a pak sbírat ořechy.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně je plně zařízená: elektrický sporák s troubou, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, dřez, prostorná kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, nádobí a jídelní servis. U velkého stolu lze prostřít pro 8 lidí. Lednice s mrazákem je umístěna v chodbě.
Vejminek má v obytné místnosti kuchyňský kout vybavený dřezem, elektrickým dvojvařičem, základním nádobím, rychlovarnou konvicí a malou ledničku.
Další vybavení: WiFi, televize, společenská místnost přístupná z terasy naproti hlavnímu vchodu s kuchyňským koutem a stoly pro posezení, deskové karetní hry. V společenské místnosti samostatné WC.
Pro venkovní úpravy pokrmů, je statek vybaven pojízdným, plynovým grilem s lahví čistého propanu.
Bývalá maštal je přestavěna k sportovnímu vyžití: ping - pongový stůl a posilovací stroj.
Bývalá místnost pro opravy ruční zemědělské techniky je přebudovaná na kolárnu s možností dobití el. akumulátorů na jízdních kolech.
Přibalte si prosím přezůvky.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na dvoře nebo před chalupou.

Stravování

Bez stravování, možnost využít zázemí plně vybavené kuchyně. Ve vsi obchod se smíšeným zbožím, hospoda, nejbližší restaurace Hředle, Žebrák, Líšná, Hořovice, Beroun. Ve Bzové hospoda "Bezovka".

Pokoje a ložnice na chalupě:

Hlavní budova (8 lůžek) zajistí nocleh ve 3 průchozích ložnicích, 1/ s manželskou postelí, 2/a 3/pokoj má každý oddělená 2 lůžka a 4/ pokoj s dvěma oddělenými lůžky. V kuchyni je pohovka, pro natažení zad po náročném dni. V druhé budově "vejminku" (3 lůžka) s vchodem ze společného dvora se nachází další pokoje, větší má manželskou postel a
dále samostatnou ložnici s dalším lůžkem.
Obě budovy mají sociální zařízení.
Minimální délka ubytování - 2 noci. V hlavní sezoně - 7 nocí.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Cyklistické výlety a pěší turistika v chráněné oblasti Křivoklátska (Skryjská jezírka, Velíz, Vraní skála, hrady Točník a Žebrák).
Památky v okolí: hrad Křivoklát, zámek Hořovice a Zbiroh, zříceniny hradu Valdek.
Přírodní koupání v rybníku Hlinovka přímo u Bzové, koupaliště Zdice, Hořovice, aquapark Beroun.
Po předchozí rezervaci na www. pujcovna - berounka. cz, si lze zamluvit kanoe, rafty a kajaky. Nechat se odvézt proti proudu řeky na domluvené místo a pak nerušeně sjíždět zpět řeku.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 + 1 osob, 5 ložnic)

17000,- kčza a týden - LÉTO
15600,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Ceny od 1. 9. 2024. Ceny jsou stanoveny pro ubytování ( 8lidí ) v hlavní budově. Rozšíření o ubytování ve "vejminku" ( 3 lidé ) na týden + 7.000,- , na víkend mimo sezonu + 3.500,-Kč. K potvrzení rezervace vybíráme 3.000,- zálohu, zbytek doplácí hosté po příjezdu v hotovosti. Po připsání rezervační zálohy na náš účet zarezervujeme vybraný termín.
Minimální délka ubytování mimo sezonu - 2 noci. V hlavní sezoně - 7 nocí.
MAXIMÁLNÍ počet ubytovaných je 11 (hlavní budova a vejminek).
V ceně je zahrnuta běžná spotřeba vody, elektřiny (do 10kwh/ den) a dřeva, výměna ložního prádla, osušek a ručníků po skončení pobytu. V ceně jsou i čistící prostředky, jar, tablety do myčky, toaletní papír, ubrousky, utěrky. V ceně je zahrnut i závěrečný úklid.
Neúčtujeme žádné dodatečné poplatky za povlečení, ručníky, utěrky, energie (není-li překročen limit 10kwh/den), nebo závěrečný úklid atd. Na oplátku předpokládáme, že hosté si po sobě uklidí nádobí z myčky, vrátí vše na své místo, vyčistí plynový gril a před odjezdem stáhnou použité povlečení.
V ceně není zahrnut obecní poplatek - 30Kč/den/osoba - vybíráno při příjezdu (osoby do 18 let jsou od poplatku osvobozeny). www.bzova.cz
Vratná kauce činí 5 000 Kč.
Hlavní budova i vejminek mají samostatné měření energie, cena spotřebované elektřiny nad 10 kwh/den bude odečtena z vratné kauce. Elektrická energie.......7 Kč/kW
Letní sezóna: od 1. 7. do 2. 9.
Mimo sezóna: 15.5.-30.6. a 3.9.-16.10.

Kontakty - Ubytování Na návsi - statek

Adresa chalupy: Bzová 38

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723 435 019
Web:
ubytovaninanavsi.cz/

Ubytování Na návsi - statek - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Na návsi - statek.

Chaloupka v Líšné u Zbiroha
Chalupa Líšná, Líšná 23Chaloupka v Líšné u Zbiroha 1Chaloupka v Líšné u Zbiroha 2Chaloupka v Líšné u Zbiroha 3

Nabízím celoroční pěkné ubytování v malebné vesničce Líšná u Zbiroha, známá z mnoha českých seriálů. Obec leží na okraji Plzeňského kraje, 21km od Berouna, 59 km... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1193)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>