U Marušky

Pronájem ve Frenštátě pod Radhoštěm, Bystré 1010 - Chalupa, Beskydy

U Marušky - Frenštát pod Radhoštěm
U Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod RadhoštěmU Marušky - Frenštát pod Radhoštěm

Kapacita chalupy: 8 osob, 3 ložnice

Chalupa U Marušky ve Frenštátě pod Radhoštěm - klidná rodinná dovolená v nádherných Beskydech.

V domě najdete tři prostorné ložnice s celkovou kapacitou 8 lůžek, a k dispozici je i cestovní postýlka s matrací pro naše nejmenší hosty. Prostor je navržen tak, aby poskytoval dostatek úložných míst, což oceníte zejména při delším pobytu. Velká, oplocená a udržovaná zahrada je ideálním místem pro děti, kde mohou využít hrací věž, trampolínu, skluzavku, houpačky a fotbalové hřiště. Pro dospělé je k dispozici pergola s grilem, kde si můžete v klidu odpočinout a užít si chvíle pohody. Během letních měsíců je k dispozici malý bazén pro osvěžení, v zimních měsících pak oceníte kvalitní infrasaunu. A pokud máte v plánu výlety, můžete využít autobusovou i vlakovou zastávku v pohodlné docházkové vzdálenosti, nebo se vydat pěšky či vlastním autem.

[www. u - marusky. cz]

Rádi bychom vás informovali, že náš dům je primárně určen pro klidný odpočinek a nehodí se pro hlučné oslavy a narozeninové party. V době od 22.00 do 06.00 je v domě a jeho okolí noční klid.

[Prezentační VIDEO*https: //youtu. be/LtXRq7EWnaE].

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně je plně vybavena vším potřebným pro vaření a stolování: lednicí, sporákem, troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. K dispozici jsou také utěrky a základní mycí prostředky.

Obývací pokoj nabízí pohodlí s velkou televizí a rychlým internetovým připojením. WiFi je dostupná v celém domě.

V koupelně naleznete pračku pro vaše pohodlí.

Pro naše nejmenší hosty máme připraveno nočník, redukční prkýnko na WC, jídelní stoličku a cestovní postýlku. Děti si jistě zamilují herní koutek v podkroví.

Relaxaci můžete najít v zahradním domku s infrasaunou, v níž jsou kvalitní infrazářiče Vitae a solné stěny.

Na zahradě je připraven gril na dřevěné uhlí (dřevo je k dispozici, uhlí ne), přenosné ohniště, opékače, houpačky pro dospělé i děti, trampolína, pískoviště, skluzavka a v létě bazén o rozměrech 3,05 m x 75 cm.

Pro aktivní zábavu venku máme pro děti odrážedlo, dětská kola a různé outdoorové hry.

Příjezdová cesta a parkování

Chalupa je snadno dostupná po celý rok. Pro vaše auta máme připraveno soukromé, oplocené parkoviště s kapacitou až tři vozidla. A pokud preferujete veřejnou dopravu, autobusová i vlaková zastávka jsou jen kousek pěšky.

Stravování

V okolí je [mnoho možností *https: //mapy. cz/zakladni? x=18.2351851&y=49.5333656&z=15&q=restaurace], kam se vydat na dobré jídlo či pití. Můžete zavítat do blízké hospody na [Balitu*https: //www. balita. cz] s dětským koutkem a zahrádkou, nebo si dopřát stylové posezení v restauraci [Planiska*http: //www. restauraceplaniska. cz/]. Pokud máte chuť na pivo [Liščí mlýn*http: //www. liscimlyn. cz/] je hned za rohem. Pro milovníky výhledů doporučujeme výlet lanovkou ke skokanskému můstku Jiřího Rašky a následnou návštěvu restaurace [Rekovice*https: //www. rekovice. cz/]. A pokud toužíte po luxusním bramboráku s výhledem, restaurace [Maralák*https: //www. maralak. cz/cz/restaurace/] je tím pravým místem. Ať už máte chuť na cokoliv, v okolí je spousta restaurací s denním [menu*https: //www. menicka. cz/frenstat - pod - rad.. html]. A pokud si chcete večer dopřát tu nejlepší pizzu v okolí, stačí si ji vyzvednout [U vraha*https: //www. pizza - frenstat. cz/], který je od nás vzdálený pouhých 800 metrů.

Pokoje a ložnice na chalupě:

U Marušky v Beskydech vás čeká útulné ubytování. V přízemí domu najdete plně vybavenou kuchyň, která přímo navazuje na prostorný obývací pokoj. Kromě toho zde je i menší ložnice s dvoulůžkem pro dva hosty.

V podkroví se nachází dvě samostatné ložnice. Větší z nich nabízí ubytování pro čtyři osoby - je zde dvoulůžko a dvě jednolůžkové postele. Menší ložnice je vybavena pohodlným dvoulůžkem. Pro naše nejmenší hosty je k dispozici cestovní postýlka s matrací. A aby se děti nenudily, připravili jsme pro ně v podkroví malý herní koutek.

Pro vaše pohodlí jsou v domě připraveny lůžkoviny a osušky. A pokud byste potřebovali usušit prádlo, v každé ložnici naleznete přenosný sušák.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Beskydy jsou vynikající příležitostí pro

OUTDOOROVÉ AKTIVITY

sportovců, tak i pro nenáročnou turistiku rodin s dětmi. Právě pro ně je v okolí mnoho atrakcí. Frenštát je město ležící pod bájným [Radhoštěm*https: //www. pustevny. cz/radhost/], který můžete zdolat pěšky, na kole nebo [lanovkou na Pustevny*https: //www. pustevny. cz/cenik - lanovky/], které jsou nejoblíbenějším turistickým střediskem v Beskydech. Socha Radegasta je pak nejznámějším symbolem celého Moravskoslezského kraje. Z Pusteven vedou [další značené turistické stezky*https: //www. pustevny. cz/turistika/] a na jedné z nich stojí [stezka Valaška*https: //stezkavalaska. cz/] s nádherným výhledem na ostatní beskydské vrcholy.
Každý rok se právě ony zdolávají v rámci závodu B7 - Beskydská sedmička. Stejně jako závodnící, tak i vy byste neměli minout [Lysou horu*https: //www. beskydyportal. cz/cz/objekt/lysa - hora - - 1323 - m - n - - m - - ] nebo klidnější Smrk. Nádherné panorama nabízí vyhlídková věž na [Velkém Javorníku*http: //www. beskydy. cz/content/beskydy - rozhledny - vyhlidky - rozhledna - velky - javornik. aspx] nebo výhled z [Ondřejníku*https: //mapy. cz/turisticka? x=18.3148124&y=49.5829690&z=15&source=base&id=2076326], na který si můžete téměř vyjet autem.

NENÁROČNÁ TURISTIKA PĚŠKY NEBO AUTEM
Pro děti i rodiče doporučujeme hezkou procházku kolem potoka k horskému lanovému centru [Tarzánie*https: //www. tarzanie. cz/] nebo k bobové dráze [Boboffka*https: //boboffka. cz/]. Malý zoopark [Horečky ranč*https: //www. horecky - ranc. cz/], je ideální pro malé děti, kde si mohou pohladit morčata a králíčky - krmení a hlazení je povoleno. K vidění jsou dále klokani, pštrosi, pávi, perličky, krocani, koně, bažanti, zakrslé ovečky, kozičky a mini prasátka. Výlet do minulosti kraje můžete prožit ve [Valašském muzeu v přírodě*https: //www. nmvp. cz/roznov] v Rožnově pod Radhoštěm. Neopakovatelný architektonický unikát rovněž představuje urbanistický soubor městských domů v [Novém Jičíně*https: //www. icnj. cz/stranka/propagace. html] nebo soubor roubených chalup města [Štramberk*https: //www. stramberk. cz/]. Hradní věž nad městem nabízí unikátní rozhled na panorama Beskyd a na Moravskou bránu s řetězcem strážních hradů, jimž dominuje jedna z největších moravských zřícenin - hrad [Hukvaldy*https: //www. hradhukvaldy. eu/], [Starý Jičín*https: //www. hradstaryjicin. cz/] nebo vzdálenější [Helfštýn*https: //helfstyn. cz/]. Velká ZOO je pak [v Ostravě*https: //www. zoo - ostrava. cz/] (50 min autem) nebo [na Lešné u Zlína*https: //www. zoozlin. eu/] (80 min autem).

KOUPÁNÍ
s veškerým zázemím nabízí přímo [Aquapark ve Frenštátě*http: //www. aquafrenstat. cz/aquapark] dostupný po nové cyklostezce začínající kousek od prázdninového domu. Na inline bruslení je pak výborná cyklostezka okolo [vodní nádrže Olešná*https: //www. kudyznudy. cz/aktivity/prehrada - olesna], kde je rovněž venkovní, tak i vnitřní [Aquapark*https: //www. aquapark - olesna. cz/].

[WELLNESS Lara*https: //www. larawellness. cz/wellness - lara/] je od Marušky vzdáleno pouze 10 minut autem. Součástí centra je bazén s teplou vodou (29 °C), parní lázeň, tepidárium, finská sauna, solná jeskyně a posilovna. Další nabízené služby zahrnují různé typy masáží, jako jsou thajské, klasické, reflexní a speciální. Provozní doba wellness centra je v pracovních dnech od 11 do 21 hodin a o víkendech od 9 do 21 hodin.

[CYKLOTURISTIKA*http: //mtbbeskydy. cz/]
je v našem kraji velmi podporována. Sedm značených [Radegastových okruhů*https: //www. kudyznudy. cz/aktivity/radegastovy - okruhy - v - beskydech] různých náročností, to je přes 210 kilometrů cyklotras, které propojují nejatraktivnější místa Radegastových Beskyd. Okruhy vás povedou od Horeček přes Pustevny, obce mikroregionu Frenštátsko až po Hukvaldy. Jsou rozděleny podle obtížnosti a určeny nejen sportovcům, ale i rodinám s dětmi. Pokud přijedete bez kol, můžete si elektrokolo půjčit v blízkém [cyklosportu*https: //www. cmpsport. cz/pujcovna/] včetně vozíku nebo závěsu pro malé děti. Blíže k Lysé hoře je [půjčovna elektrokol v Čeladné*http: //pujcovnakolceladna. cz/].

JÍZDA NA PONÍCÍCH nebo koních na [jízdarně v Trojanovicíh*https: //www. konetrojanovice. cz/] jen deset minut pěšky od chalupy nebo ve Frenštátě na [jízdárně TJ Slovan*http: //www. frenstat. info/jizdarna - tj - slovan/os - 1083]. Doporučujeme domluvit si termín telefonicky, ideálně den předem. Nejvhodnější dny jsou pondělí až čtvrtek..

MOTOKÁROVÁ TRAŤ [video*https: //www. youtube. com/watch? v=P9N - rvX2V_A&t=38s]

Své řidičské dovednosti si můžete otestovat na [motokárové trati*. https: //www. frenkart. cz/]. Tato dráha, s délkou 720 metrů, patří mezi nejdelší na celém území Moravy. Je navržena tak, aby jízdu co nejvíce užili. K tomu slouží 15 zatáček, od těch lehčích až po ty náročnější. Motokárová půjčovna je vhodná nejen pro samostatné závodníky, ale také pro rodiny s dětmi a je otevřená po celou sezónu, od května do konce září.

LYŽOVÁNÍ je možné na blízkých svazích. Nejbližší upravený svah se nachází na [Opálené*https: //www. areal - opalena. cz/? uri=/]. [Další lyžařské vleky*https: //www. u - marusky. cz/lyzovani/] jsou dostupné v okruhu do 20 km. Pokud jde o upravené běžecké trasy, Pustevny jsou od chalupy vzdáleny vzdušnou čarou pouze 3 km. V jejich blízkosti najdete celkem 74 km upravených běžeckých tras různé náročnosti. Mezi nejoblíbenější běžecké trasy s nádhernými výhledy patří nenáročná hřebenovka směrem k Radhošti nebo Martiňák.

POKUD POČASÍ NEPŘEJE,
v okolí máte k dispozici mnoho vnitřních aktivit. [Dětský svět*http: //www. replayds. cz/] se nachází přímo ve Frenštátě, a pokud hledáte něco trochu většího, můžete navštívit Rožnovský pivovar, kde je [dětský svět*https: //www. pohadkovelazne. cz/], o něco větší než ten ve Frenštátě. Zde se děti mohou skvěle bavit, tatínci ochutnat [místní pivo*https: //www. roznovskepivnilazne. cz/] a maminky si dopřát pralinky z místní [čokoládovny*http: //www. malkovacokoladovna. cz/].
Pro milovníky aut doporučujeme muzeum automobilky [TATRA v Kopřivnici*https: //www. tatramuseum. cz/].

Zasportovat si pod střechou můžete ve frenštátském [sportovním centru*https: //www. replaysc. cz/], kde si s rodinou nebo přáteli můžete zahrát badminton, tenis, squash, ping pong, nebo si vyzkoušet své dovednosti na lezecké stěně.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 3 ložnice)

20000,- kčza a týden - LÉTO
12000,- kčza a týden - ZIMA
12000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
ZIMNÍ SEZÓNA (od 17.12.2023 do 31.3.2023)

- Týdenní pronájem: 12.000 Kč
- Víkendy: 5.000 Kč
- Každá další noc: 2.000 Kč
- Energie je zahrnuta v ceně. Pouze elektrická energie spotřebovaná při používání infrasauny se účtuje zvlášť.
- Malý pes (po dohodě): 200 Kč/víkend nebo 500 Kč/týden

MIMO SEZÓNU (od 4.9.2023 do 17.12 2023):

- Týdenní pronájem: 12.000 Kč
- Víkendové pobyty: 5.000 Kč
- Každá další noc: 2.000 Kč
- Energie je zahrnuta v ceně. Pouze elektrická energie spotřebovaná při používání infrasauny se účtuje zvlášť.
- Malý pes (po dohodě): 200 Kč/víkend nebo 500 Kč/týden
- Výhodnější cena při využití pouze přízemí domu - vhodné pro páry.


LETNÍ SEZÓNA (od 29.6.2024 do 1.9.2024)

- Pronájem pouze na celý týden od soboty do soboty (dle obsazenosti): 20.000 Kč/týden
- Energie je zahrnuta v ceně.
- Malý pes (po dohodě): 200 Kč/víkend nebo 500 Kč/týden


OSTATNÍ INFORMACE:

- Po závazné rezervaci požadovaná záloha ve výši 1/2 ceny pobytu nebo dle domluvy.
- Zbývající platba se provádí na místě v hotovosti.
- Vratná kauce: 3.000 Kč
- Ručníky jsou zahrnuty v ceně.
- Příjezd po 16 hodině (lze přijet dříve a uložit zavazadla).
- Odjezd před 10 hodinou.

STORNO:

- 30 dní před termínem pobytu: Vrácení celé zálohy.
- 29-10 dní před termínem pobytu: Vrácení 1/2 platby.
- Při zrušení 9 dní před termínem pobytu zálohu nevracíme.
- Platbou zálohy souhlasíte se storno podmínkami.
Zimní sezóna: 17. prosince až 31. března 2023/2024
Letní sezóna: 29. června až 1. září 2024

Kontakty - U Marušky

Adresa chalupy: Bystré 1010

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 730 181 131
Web:
www.u-marusky.cz

U Marušky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od U Marušky.

Chata Borůvka
Chata Trojanovice, Trojanovice ev.č. 381Chata Borůvka 1Chata Borůvka 2Chata Borůvka 3

Chata Borůvka se nachází na klidném místě u lesa v atraktivní rekreační oblasti obce Trojanovice v chráněné krajinné oblasti Beskydy, pod známým horským střediskem Pustevny. V... zobrazit detail

Chalupa pod Radhoštěm
Chalupa Frenštát pod Radhoštěm, Bezručova 1601Chalupa pod Radhoštěm 1Chalupa pod Radhoštěm 2Chalupa pod Radhoštěm 3

Přijeďte si odpočinout do naší Chalupy pod Radhoštěm, kde najdete klid, komfortní zázemí a výhledy na okolní kopce Beskyd. Chalupa leží v městečku Frenštát pod Radhoštěm,... zobrazit detail

ChalupaPA
Chalupa Frenštát pod Radhoštěm, Helštýn ev. č. 104ChalupaPA 1ChalupaPA 2ChalupaPA 3

ChalupaPA leží na konci místní ulice a je obklopena z velké části loukami, kde se od jara do podzimu pasou koně. V blízkém okolí je vidět... zobrazit detail

Apartmány Anna
Chalupa Trojanovice, Trojanovice 537Apartmány Anna 1Apartmány Anna 2Apartmány Anna 3

Chalupa (obytná plocha 250m²) se nachází v atraktivní části obce, nedaleko lanového parku Tarzánie a sedačkové lanovky na Pustevny. K dispozici jsou dva samostatné apartmány o... zobrazit detail

Chalupa Adélka
Chalupa Trojanovice, Trojanovice 390EChalupa Adélka 1Chalupa Adélka 2Chalupa Adélka 3

Chalupa se nachází v klidné části obce, nedaleko lesa a říčky Lomná. Prostorná oplocená zahrada nabízí bezpečný "výběh" pro děti, které si mohou řádit na pískovišti,... zobrazit detail

Chalupa u Bártů
Chalupa Trojanovice, Trojanovice 846Chalupa u Bártů 1Chalupa u Bártů 2Chalupa u Bártů 3

Chalupa (obytná plocha 300m²) se nachází v atraktivní části obce Trojanovice. Vhodné pro rodinou dovolenou i větší skupiny. V objektu z roku 2004 se nachází prostorné... zobrazit detail

Chata pod Radhoštěm s výhledem
Chata Trojanovice, č. ev. 249Chata pod Radhoštěm s výhledem 1Chata pod Radhoštěm s výhledem 2Chata pod Radhoštěm s výhledem 3

[Klikněte na tento text a podívejte se na video*www. youtube. com/watch? v=VgBajTTfCDY&feature=youtu. be] Chata s výhledem u lesa se nachází přímo pod Pustevnami kousek od dolní stanice... zobrazit detail

Chalupa Pod modřínem
Chalupa Trojanovice, Trojanovice 128, 74401Chalupa Pod modřínem 1Chalupa Pod modřínem 2Chalupa Pod modřínem 3

Chalupa Pod modřínem se nachází v turisticky atraktivní části Beskyd, v Trojanovicích, pod Radhoštěm, z domu je nádherný výhled na Pustevny a další kopce v okolí...... zobrazit detail

Chata Klondike
Chata Trojanovice, Trojanovice 571Chata Klondike 1Chata Klondike 2Chata Klondike 3

Malebná chata se nachází v samém srdci atraktivní a zároveň klidné části Moravskoslezských Beskyd v obci Trojanovice. Chata je po celkové rekonstrukci s kompletně novým vybavením,... zobrazit detail

Chalupa u Kapličky
Chalupa Tichá, Tichá 361Chalupa u Kapličky 1Chalupa u Kapličky 2Chalupa u Kapličky 3

Chalupa se nachází na hranici tří obcí Kozlovice, Kunčice pod Ondřejníkem a Tichá u Frenštátu. Objekt je umístěn v lese nad kapličkou s výhledem na louku... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 66)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>