Srub Pod Lípou

Pronájem ve Skryjích, Skryje ev. č. 2 - Srub, Vysočina

Srub Pod Lípou - Skryje
Srub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - SkryjeSrub Pod Lípou - Skryje

Kapacita srubu: 2 osob, 1 ložnice

Nabízíme k pronájmu kanadský cedrový srub, umístěný téměř v divočině, který na Vás čeká v tichém a slepém údolí říčky Bobrůvky pod 300 letou lípou. V létě okusíte bosky nebo v holínkách příjemně chladnou říční vodu na uvítanou nebo využijete 300m vzdálený most přes řeku.

I když se srub nachází v přírodě, určité prvky civilizace vám budou k dispozici: WiFi, tekoucí voda, sprcha, plně vybavená kuchyně, televize. Pouze na toaletu budete muset dojít, co by kamenem dohodil, do vlastního dřevěného domečku.

Spát budete v útulné ložnici s celoproskleným štítem nabízejícím výhled na starobylou lípu. Ptáci budou vaší první ranní společníci a možná zahlédnete i srnku na ranní pastvě. Výbornou kávu Nespresso si můžete vychutnat venku na terase obklopené mechem a kapradím.

Pozemek je dostatečně velký a soukromý a sousedí s tichým lesem. Divočina nepotřebuje ploty, takže přístup do lesa nebo na louku je velmi pohodlný. Turistické trasy v okolí, Trenckova rokle a Vysočina jsou na dosah.

Určitě shlédněte krátké [VIDEO*https: //www. youtube. com/watch? v=EofGKAJZVwE], kde uvidíte v jakém klidu budete relaxovat, obklopeni jen lesem, loukou a říčkou...

Srub pronajímáme lidem, jenž respektují pravidla nájemní smlouvy, tj. zejména max. počet ubytovaných osob, ticho a klid. Pravidla jsou popsaná zde: [pravidla a podmínky ubytování*https: //drive. google. com/file/d/14eWE9 - w2UuLFOR8T_wuzTM - k5X117GFz/] a objednávkou termínu potvrzujete svůj souhlas s nimi.

napsat majiteli

Vybavení srubu k pronájmu

Plně vybavená kuchyň, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí a kuchyňské vybavení.

Rozlehlý pozemek s vlastní loukou, lesem a přístupem k vodě, s možností grilování na venkovním krbu.

TV - satelit, WIFI internet

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u říčky Bobrůvky. Voda je nízká, ke srubu se lze přebrodit bosky, v holínkách nebo využít 300 m vzdálený most.

Stravování

Srub má vlastní kuchyňskou linku. Nejbližší restaurace "Pod Kapličkou" je vzdálena 2,3 km.

Pokoje a ložnice ve srubu:

Uvnitř je v přízemí útulný obývací pokoj s krbem, jídelním stolem, pohovkou, kuchyňskou linkou a koupelnou. V prvním patře je ložnice s dvěma lůžky s výhledem do lesa a na louku. K dispozici je terasa kolem domu, vlastní les a louka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Po cestě, po které přijedete, pokračuje červená turistická trasa do Trenckovy rokle a dále směrem k Bobrové nebo do Nového Města na Moravě, popř. do Bystřice nad Pernštejnem.

Šafránkův Mlýn - 5 km pěšky/17 km autem - restaurace
Trenckova rokle - 8 km pěšky - přírodní památka, opředená pověstmi
Hrad Pernštejn - 10 km na kole
Šiklův mlýn - 20 km na kole/26 km autem - největší přírodní zábavní areál v ČR
Porta Coeli - 9 km autem - klášter

Ceník pronájmu srubu (kapacita: 2 osob, 1 ložnice)

2500,- kčza a noc - LÉTO
2700,- kčza a noc - ZIMA
2700,- kčSILVESTR: za celý objekt za noc
Cena ubytování zahrnuje kompletní náklady, včetně spotřeby vody, elektřiny, tepla, dřeva, a také poskytování povlečení, ručníků, utěrek, toaletních potřeb, parkování, Wi-Fi připojení, kuchyňských potřeb a úklidu po skončení pobytu.

Při potvrzení objednávky Vás požádáme o zaplacení zálohy na bankovní účet.

Příjezd a odjezd: od 15h. příjezd, do 11h. odjezd.

PRÁZDNINOVÉ TERMÍNY V DOBĚ HLAVNÍCH PRÁZDNIN JSOU MIN. NA 7 NOCÍ OD SOBOTY DO SOBOTY, popřípadě od pátku do pátku, od neděle do neděle, popřípadě dle dohody.

Bezplatné storno je 21 dní před příjezdem, 20-8 dní 50% z ceny pobytu, 7 dní 100% z ceny pobytu.
Srub je v provozu celoročně.
Letní sezóna: od 1.května do 31.října
Zimní sezóna: od 1.listopadu do 30.dubna

Kontakty - Srub Pod Lípou

Adresa srubu: Skryje ev. č. 2

 
Můžete využít WhatsApp, sms, telefon.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 722 300
Web:
srubpodlipou.cz/

Srub Pod Lípou - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Srub Pod Lípou.

Pernštejnská hájenka
Chalupa Smrček, Smrček 8Pernštejnská hájenka 1Pernštejnská hájenka 2Pernštejnská hájenka 3

Ubytování Pernštejnská hájenka se nachází kousek od hradu Pernštejn, přímo na trase naučné stezky. Z naší terasy je výhled přímo na hrad :) Terasa nabízí příjemné... zobrazit detail

Chalupa U Sama
Chalupa Nedvědice, Nedvědice 196Chalupa U Sama 1Chalupa U Sama 2Chalupa U Sama 3

Ubytování Chalupa u Sama je prostorný rodinný dům, nacházející se v malebné vesnici Nedvědice, která je jen necelé 2 kilometry od hradu Pernštejna. Nabízíme Vám dvoupatrový... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 912)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>