Slovácká chalupa

Pronájem v Ratíškovicích, Úzká 299 - Chalupa, Jižní Morava

Slovácká chalupa - Ratíškovice
Slovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - RatíškoviceSlovácká chalupa - Ratíškovice

Kapacita chalupy: 5 osob, 2 ložnice

Chalupa se nachází v klidné části jihomoravské vinařské obce Ratíškovice. V obci samotné i v okolí je množství vinných sklepů, kde lze ochutnat i nakoupit ta nejlepší moravská vína. Folklór, vinařství a sportovní vyžití předurčuje místo především k letní dovolené. Okolí obklopuje smíšený les Dúbrava, kterým vede jedna z nejdelších a nejkrásnějších in - line stezek v celé České republice, z které lze navázat na další vinařské cyklostezky za poznáním kraje vína.

V okruhu 200m od objektu se nachází veškerá obchodní síť – potraviny, pekárna, drogerie, novinový stánek, lékárna. Na dětském hřišti které je vzdálené 20m od chalupy najdou zábavu jak děti tak i dospělé osoby.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Ubytovaným je k dispozici zastřešená terasa s rádiem, třílůžková ložnice s TV, pokoj s lůžkem, rozkládací pohovkou a TV. Na chalupě je internet - zabezpečená síť wi - fi. V samostatné kuchyni je rádio, el. chladnička s mrazákem, mikrovlná troubou, plynový sporák s el. troubou, myčka na nádobí, rychlovarná konvice a další malé elektrospotřebiče, nádobí a vinotéka. K dispozici jsou ručníky, útěrky, povlečení a čistící prostředky.

U chalupy je uzavřený zatravněný dvůr, kde mají rekreanti své soukromí. Na dvoře se nachází venkovní krb i venkovní gril, houpačka, vyhřívaný bazén (průměr 4 m) a lehátka na slunění, u objektu je zastřešená terasa s jídelním stolem a venkovním posezením.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné přímo u objektu.

Stravování

K dispozici je plně vybavená kuchyň. Dále možnost stravování ve 3 restauracích v okruhu 500m, nejbližší restaurace 200m.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V chalupě je 5 lůžek, za poplatek je možnost přidat další lůžko - přistýlku nebo dětskou postýlku.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ratíškovice se nacházejí v srdci moravského Slovácka, oblasti, v níž stále žijí tradice i folklór. Nachází se zde velké množství historických kulturních památek. Celý kraj můžete poznat ze sedla svého kola díky husté síti cyklostezek, tzv. vinařských stezek.

V obci se nachází krytý bazén, přírodní koupaliště, tenisové kurty, kuželna, tělocvična, sportovní hřiště, možnost rybaření. Možnost projížďky na koních nebo v drožce a na šlapací drezíně.

Další tipy na výlety:
Barokní zámek Milotice 4 km, muzeum a lázně s možností různých procedur v Hodoníně 8 km, ZOO 10 km, skanzen ve Strážnici 11 km, hrad Buchlov a zámek Buchlovice 35 km. Chřiby, Bílé Karpaty, větrný mlýn Kuželov, areál vinných sklepů Plže u Petrova, archeologické naleziště a expozice Velké Moravy v Mikulčicích, Mikulov, Lednicko - Valtický areál zapsaný v seznamu UNESCO, plavby lodí po Moravě a po Baťově kanále, aj.

Možnost koupání v bazénu přímo u objektu, krytý bazén v obci, koupaliště v Dubňanech 6 km, koupaliště a krytý bazén v Hodoníně 7 km, aj.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 osob, 2 ložnice)

13 500,- kčza a týden - LÉTO
12 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Mimo letní sezónu:
Kratší pobyty:
1 800,- Kč za objekt/noc mimo víkend
Víkend 4 400,-/objekt
Vánoce, Silvestr, Velikonoce - dohodou
Pes - po dohodě
Topení: plyn dle spotřeby
dřevo dohodou

Rezervace je platná až po přijetí 50% zálohy.
Letní sezóna od 29. 6. - 31. 8. 2024
Zimní sezóna od 3. 1. - 23. 3. 2024 je dohodou
Velikonoce, Vánoce, Silvestr - cena dohodou.

Kontakty - Slovácká chalupa

Adresa chalupy: Úzká 299

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 089 733
Web:
slovackachalupa.webnode.cz

Slovácká chalupa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Slovácká chalupa.

Napsat majiteli (id objektu: 677)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>