Slezská chalupa

Pronájem v Křišťanovicích, Křišťanovice 2 - Chalupa, Jeseníky

Slezská chalupa - Křišťanovice
Slezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - KřišťanoviceSlezská chalupa - Křišťanovice

Kapacita chalupy: 10 osob, 3 ložnice

Nabízíme k pronájmu naši krásnou chaloupku.
Naše chaloupka se nachází v klidné obci Křišťánovice, můžeme Vám nabídnout příjemně strávený víkend, týden, prázdniny a dovolenou.

Poskytujeme ubytovací služby s kapacitou do deseti osob.

Něco o stavení: toto Selské stavení bylo postaveno v r. 1939,obytná část 160 m, je situována obývacími pokoji na východ a jih. Rozsáhlý pozemek který obklopuje staveni 4000m, a kterým protékají potůčky dává dostatečný prostor pro hry s dětmi a pohyb zvířat. Vzhledem k rozložení místností je chaloupka ideální pro rodiny s dětmi, partu kamarádů. Celý objekt máte k dispozici pouze pro sebe.

Toto Selské stavení se nachazí v obci: Křišťanovice u Dvorců, 5 km od Slezské Harty v Nízkém Jeseníku pod Velkým a Malým Roudnem, okr. Bruntál.

V areálu chalupy můžete odpočívat ve stínu stromů vychutnávat klid a pohodu, kterou místo nabízí. Mužete tábořit, grilovat, sportovat, nebo jen relaxovat. Můžete sebou vzít svého psa, musíte ale respektovat naše pravidla.

Můžete využít okolní přírodu, a nebo stezky kolem Slezské harty na běhání popřípadě cyklo výlety nebo turistiku.

Pokud chcete mužeta navštívit také naše webové stránky.
www. slezskachalupa. cz

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vnitřní: TV, radio, wifi, kuchyň, sporák trouba, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač, sklenice, talíře, příbory. Společenská místnost disponuje lavici pro sezení pro 10osob, gauče křesla a další vybavení dle fotek.
Vnější: terasa s posezením pro 10 osob. Houpačky lavičky pískovištěm, prolézačky, ohniště. V létě bazén do 1m výšky. Koupací sud pro 8 lidí.

POBYT SE ZVÍŘETEM
Ubytování psů a jiných zvířat VÝHRADNĚ po souhlasu majitele. Cena za umístění zvířat se účtuje podle platného ceníku (100 czk/noc nebo 500 czk/tyden)

Zvíře pes nesmi do prostor chalupy. Pouze do technické části (dřevník). Musíte denně uklízet zahradu od nečistot způsobených psem ( sáčky sebou).

Ukončení pobytu:
• ÚKLID: zákazník je povinen po sobě vždy provést základní úklid – umýt použité nádobí, uložit věci na původní místa, připravit použité povlěčení na určené místo. Pokud nebude uklizeno, bude z kauce odečtena za částka 500,- Kč za úklid!, úklid sociálního zařízení zajistí pronajímatel.  

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd až k chalupě, parkujete na pozemku který patří k chalupě. počet parkovacích míst neomezen.

Stravování

Obchod vzdálenost 4km ve Dvorcích (večerka) a restaurace denní menu (TURISTCENTRUM Dvorce). Dále restaurace dle vlastního vyběru kolem Slezské harty. Dále Statek Zaoral Čabová možnost zakoupit si místní sýry a mlěčné výrobky v bio kvalitě. Pramen ondrášovky v Ondrášově, možnost načepovat minerálku zdarma.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Rozložení místnosti:
Vstup do domu, předsíň, vstupní hala, z vstupní haly můžete pokračovat na wc, do kuchyně, nebo společenské místnosti. Ložnice je průchozí z kuchyně do společenské místnosti. Do koupelny se vchází z kuchyně. Dále z vstupní haly můžete pokračovat do technické části domu, vinárnička, herna, kotelna. Z předsíně můžete pokračovat do dřevníku, nebo na terasu k uzáku, poprípadě na zahradu.

Popis místnosti a vybavení

Vstupní hala:
Věšák, ledníčka s mrazákem, pračka.

Kuchyň:
Kuchyň je plně vybavená (myčka, rychlovarná konvice, mirkovlná trouba, toustovač, elektrický vařič + trouba, talíře, skleničky, příbory atd. ) kuchyňská kamna, stůl a čtyři židle, skříňky a 1x postel 120x200.´

Ložnice:
1x poschoďová postel 90x200,1x postel 90x200,a manželská postel 180x200,2x skríň, noční stolky lampičky.

Společenská mástnost:
Přední část: dřevěná lavice pro 10 osob 2x stůl, krb, 2x křeslo, 1x rozkladací pohovka. Zadní část: posezení 3x2,masivní stůl, 1xposchodová postel 85x200,1x postel 90x200 + pohovka.

Venkovní posezení:
Terasa 6x5m s altanem, kombinovaným zahradním krbem vše propojené v přízemí. Plynovým grilem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Cyklo, běh a turistika v krásné okolní přírodě na čerstvém vzduchu
Slezská Harta 5.8 km na kole pěkná cesta lesem
Velký roudný rozhledna pěšky ca 4km
Bruntál, vzdálenost 21 km dojezd 21 minut. [www. wellnessbruntal. cz]
Ski areál Karlov pod pradědem, vzdálenost 34 km dojezd 34 minut. [www. skikarlov. cz]
Malá Morávka, vzdálenost 31km, dojezd 31 minut.
Rýmářov, vzdálenost 30km, dojezd 30 minut.
Medvěd aréna Moravský Beroun (Kuželna, bowling, sportovní hala)

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 osob, 3 ložnice)

21000,- kčza a týden - LÉTO
21000,- kčza a týden - ZIMA
20000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
31000,- kčSILVESTR: za týden 26. 12. – 1. 1. po dohodě lze i jiný termnín
Rezervační Záloha: rezervace je platná po uhrazení zálohy 50% ceny do dvou dnu od provedeni rezervace, obratem bude zaslána smlouva na ubytování. Zbývajících 50% ceny se doplácí 4 týdny (28 dni) před příjezdem a to převodem na účet. Vratná kauce 4000 czk se plati 4 týdny (28 dni) převodem na účet před příjezdem, vratná zpět na účet po skončení ubytování po kontrole objektu. Platba el. energie dle spotřeby. (na konci pobytu).

Kauce: při týdenním pobytu, kauce 4 000 czk, vratná na účet.

Kauce: při víkendovém pobytu, kauce 3 000 czk, vratná na účet.

ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY: Úhradou pobytu klient přebírá zodpovědnost za škody způsobené na objektu, vybavení a příslušenství během pobytu a zavazuje se způsobenou škodu majiteli uhradit. Doporučujeme důrazně sjednat si (stačí pro 1 dospělého) před nástupem CESTOVNÍ POJISTKU PRO TUZEMSKO, která obsahuje i pojištění zodpovědnosti. Pronájmem objektu a okamžikem jeho převzetím berete na sebe zodpovědnost za majetek vysoké hodnoty a i při sebevětší opatrnosti může dojít k nehodě, poškození nebo požáru.

Storno poplatky:zrušení rezervace vice než 40 dní předem vracíme 100% ze zálohy za pobyt. Méně než 40 dní vracíme 50% ze zálohy. Zrušení rezervace méně než 20 dní je záloha na pobyt nevratná.

Nástup: Při pozdním nástupu klientům nebo předčasném ukončení nevzniká nárok na vrácení poměrné části úhrady za pobyt.

Týdenní ubytování je od soboty do soboty: nástup od 13 - 15 hodiny, odjezd od 8-10 hodin (pokud není předem domluveno jinak). Od 10 - 13 hodiny probíhá údržba.

Ceník energii

Elektřina: 30kw zdarma, dále platba el. energie dle spotřeby. (na konci pobytu). Dle ceniku cez 7kc/kwh.

Voda: 3m vody zdarma poté, 25 kc m3, na konci pobytu.

Platby za ubytování přijímáme výhradně na účet:
Číslo účtu / kód banky: 2462267083 / 0800

IBAN: CZ84 0800 0000 0024 6226 7083

BIC: GIBACZPX
Více na: https://slezskachalupa.cz/kontakt/
V dobe od 15.června do 15. září upřednostňujeme týdení pobyty SO-SO, pokud nebude obsazeno lze na vikend.

Kontakty - Slezská chalupa

Adresa chalupy: Křišťanovice 2

 
Volejte spise v odpoledních hodinách po 16:30.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
722 244 354
Web:
www.slezskachalupa.cz

Slezská chalupa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Slezská chalupa.

Napsat majiteli (id objektu: 396)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>