Samota v Kolnách

Pronájem ve Vitince, Vitinka 28, 337 01 Osek - Chalupa, Západní Čechy

Samota v Kolnách - Vitinka
Samota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - VitinkaSamota v Kolnách - Vitinka

Kapacita chalupy: 6 osob, 2 ložnice

Objekt se nachází na samotě cca 800 metrů od vesnice. Příjezd je po štěrkové a upravené cestě. V zimě se cesta udržuje pluhováním.
Stavba vznikla rekonstrukcí bývalé stodoly a přestavbou její jedné části na obytnou. Rekonstrukce proběhla před cca 10 lety a byla při ní zachována část původních dřevěných částí. Celý objekt je ve vesnickém stylu a díky původnímu využití velmi prostorný. Má tři podlaží. Ve spodní části se nachází společenské prostory a moderně a účelně zařízená kuchyně včetně myčky nádobí. V horních patrech jsou pak pokoje a klidová část.
Objekt je oplocený, s velkými přilehlými pozemky, okrasnou zahradou, několika vodními plochami (jedním okrasným jezírkem a jedním účelovým rybníčkem s rybami). Z jedné části sousedí les, který je ideální v podzimním období pro sběr hub.
Celý objekt je zasazen do krásné přírody mezi pole, louky a lesy s velmi krásným výhledem na Rokycansko a Brdy. I když je objekt na samotě, je nedaleko (cca 7 km) od sjezdu z dálnice.

Spoučástí pozemků je také dům majitelů. Oba objekty jsou samostatné a umožňují soukromí. Současně jsou vybaveny tak, že pobyt umožňuje kvalitní relaxaci a odpočinek.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vnitřní část je postavena ve venkovském stylu a účelně a nově vybavena. Ve spodní části je společenská místnost. Dále sociální zařízení, sauna a velká kuchyň vybavená vším potřebným a myčkou. Ve společenské části jsou také kachlová kamna.
V prvním patře a podkroví je obytná část a další sociální zařízení.
Před vchodem se nachází velká terasa a pergola pro posezení. Její součástí je dřevěný zahradní nábytek a venkovní krb.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd je cca 800 metrů po polní štěrkové cestě, která je upravená a sjízdná pro všechny typy vozidel. V zimě se cesta udržuje pluhováním. U objektu je dostatek možností parkování v oplocené části.

Stravování

V objektu je velmi dobře vybavená kuchyň s nádobím a vším potřebným pro vaření. Kuchyň je také vybavena sklokeramickou deskou, troubou a myčkou.
Obchod ve vsi je otevřen pouze Po, St, Pá v omezené, čase. Další je vzdálen cca 3 km v Oseku, v Rokycanech je pak možnost bězného nakupování a stravování v obvyklých časech.
Po dohodě je možno zapůjčit další vybavení, například ke grilování, výčepní zařízení atd.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V jednotlivých částech jsou tři části na spaní.
Jedna ložnice pro dvě osoby je uzavíratelná a zcela samostatná. Dále je v prvním patře velký pokoj, který může být využit na spaní pro dvě osoby.
V podkroví je velké spaní rovněž pro dvě osoby.
Ideálně a bez přistýlek se v objektu vyspí 2 - 6 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Na pozemcích jsou chovány ovce.
Oblast je ideální pro sběr hub v přilehlých lesích. Dále pak pro pěší turistiku a zejména pro cykloturistiku. V okolí je značné množství cyklotras. Krásné části jsou zejména v Brdech, podél Berounky apod.
Nedaleko se také nacházejí dva velké golfové areály.
Z turistických míst v okolí je zajímavá oblast Brd, unikátní hamr v Dobřívě, Rokycany, Plzeň (historická část, podzemí, muzea, ZOO a Dinopark - zábava pro malé i velké). Nedaleko se nachází několik hradů a zámků. Místo tak může být ideálním bodem pro turistiku po okolí a večerní relaxování v klidu přírody, u ohně či v sauně. A nebo jen pro posezení u sklenky vína s knihou.
Bohaté vybavení objektu umožňuje příjemný pobyt pro různé skupiny zájemců.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

13200,- kčza a týden - LÉTO
14200,- kčza a týden - ZIMA
13200,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování minimálně na dvě noci, případně dle dohody. Krátkodobé ubytování dle dohody.
Uvedené ceny jsou standardně pro 4 osoby, při obsazenosti více osobami je příplatek za osobu 200,- Kč/noc (dítě do 12 let 100,- Kč/noc).
Vratná kauce 2 000,- Kč.
Sauna: 300,- Kč/osoba, min. 500,- (při obsazenosti 1 osobou).
Zapůjčení výčepního zařízení: 200,- Kč
Pronájem lahve s tlačným plynem na pivo: 190,- Kč
WiFi v ceně
Ložní prádlo, ručníky, topení a energie jsou obsaženy v ceně. Také veškeré vybavení kuchyně apod.
Další služby po dohodě. V prostoru je zásoba vín dle výběru.
V ceně není obsažen závěrečný úklid, který provádí nájemce.
Letní sezóna: od 15. června do 15. září
Zimní sezóna: od 15. listopadu do 15 března

Kontakty - Samota v Kolnách

Adresa chalupy: Vitinka 28, 337 01 Osek

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724533656
Web:
www.vinetyart.cz

Samota v Kolnách - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Samota v Kolnách.

Napsat majiteli (id objektu: 1986)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>