Samota u Čížků

Pronájem v Kamenici, Kamenice 274 - Chalupa, Vysočina

Samota u Čížků - Kamenice u Jihlavy
Samota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u JihlavySamota u Čížků - Kamenice u Jihlavy

Kapacita chalupy: 19 + 2 osob, 5 ložnic

Samota u Čížků je místo jako stvořené k odpočinku pro Vás, vaši rodinu, vaše přátele nebo i pro firemní team building (možnost faktury). Tato Samota se nachází 2000 kroků od další nejbližší samoty a ukrývá se v kraji Vysočina, avšak pouhých 20 minut od sjezdu z dálnice D1 u obce Měřín. Zrekonstruovaný statek nabízí 5 pokojů, kuchyň s pravými kachlovými kamny, prostorný obývací pokoj (zde se také nachází kachlová kamna) a zimní zahradu jako společenský prostor s kávovarem a výčepním zařízením.
Očekávat zde můžete jak komfortní a útulné pokoje pro váš nerušený odpočinek, tak také rozsáhlý pozemek a jeho okolí pro rekreační i aktivní dovolenou.

Samota u Čížků pamatuje na všechny skupiny milovníků letních i zimních radovánek a je jim tak zcela přizpůsobena v jakémkoliv ročním období.
Je Vám bližší letní dovolená spojená s teplem, sluníčkem a vodou? Není nic snazšího než si ji užít zde. Budete mít k dispozici vnitřní bazén, venkovní grilovací posezení, nebo krásné venkovní jezírko, které lze využít k letnímu koupání. Samota se nachází v okolí lesů samotného srdce Českomoravské vrchoviny, kde na Vás čeká nejen klid, ale také mnoho cyklostezek, tras pro výlety autem po přírodních, turistických i kulturních zajímavostech Vysočiny a další aktivní vyžití. Možnost houbaření je samozřejmostí.

Upřednostňujete naopak zimní dovolenou v obětí prašného sněhu a mrazivého zimního slunce? Pak je Samota u Čížků pro Vás tou ideální volbou přijet si naplno vychutnat běžkařskou sezonu, nebo se jen toulat přírodou drsné, ale shovívavé Vysočiny a promrzlé ruce i nohy pak zahřát ve vnitřním bazénu, popřípadě si posedět u šálku dobrého čaje v zimní zahradě.

Vzhledem k tomu, že se Samota nachází ve vyšší nadmořské výšce (650 m n. m. ) a Vysočině se mimo jiné pro její čistý vzduch přezdívá „Plíce republiky“, je toto místo jako stvořené pro lidi trpící alergiemi či astmatem. Neváhejte proto a vychutnejte si klidný a ničím nerušený pobyt na Samotě u Čížků.

REZERVACE prosím dělejte na: www. samotaucizku. cz/rezervace

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Objekt je kompletně vybaven. V kuchyni je varná deska, elektrická trouba a funkční kachlová kamna. K dispozici jsou další spotřebiče jako ledničky, myčka na nádobí, pračka a sušička. V obývacím pokoji je televize vč. DVD (Blu - ray) přehrávače a PlayStation.. Samozřejmostí je Wi – Fi připojení v celém objektu. V kuchyni je navíc kávovar na zrnkovou kávu a v ceně pobytu od nás máte 500 g kávy Enzo Bencini a čajovou kazetu Biogena. Dále pro vás máme připravené výčepní zařízení, a pokud budete chtít, tak není problém zařídit pivo z místního pivovaru MadCat. Venku na Vás čeká útulné posezení včetně připraveného dřeva pro případné zatopení v grilu.

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je na samotě, asi 5 minut cesty od obce Kamenice u Jihlavy. Příjezdová mapa Vám bude zaslána po provedené rezervaci ubytování. Objekt má dostatek volných parkovacích míst.

Stravování

Obchody a restaurace naleznete v nedaleké obci Kamenice u Jihlavy, vzdálené asi 4km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Samota nabízí 5 pokojů a obývací pokoj s rozložitelnými sedačkami. V přízemí se nachází jeden pokoj s 2 samostatnými lůžky a 1 palandou. Dále jsou v obývacím pokoji 2 rozložitelné sedačky. V přízemí je k dispozici také sociální zařízení. V prvním patře se nachází 4 pokoje, z nichž dva jsou třílůžkové (manželská postel + samostatná postel), 1 pokoj je pro 4 osoby (manželská postel + samostatná postel + rozkládací postel) a poslední pokoj je určen pouze pro 2 osoby. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Zde máte od nás pár tipů k návštěvě blízkých i vzdálenějších zajímavostí regionu jak pro letní měsíce, tak pro ty zimní.

Obec Kamenice: Kamenický pivovar, Kamenická tvrz, Sportovní revír - > Rybník "nový" o rozloze 2 ha.

Obec Luka nad Jihlavou: Koupaliště, Zámek Luka nad Jihlavou, Muzeum autíček, Zřícenina hradu Rokštejn.

Město Jihlava: ZOO Jihlava, Aquapark Vodní ráj Jihlava, Masarykovo náměstí, Brána Matky Boží, Pivovar Jihlava (s restaurací), Jihlavské katakomby, Rodinný park Robinson.

Město Třebíč: Bazilika Sv. Prokopa a Židovský hřbitov (památky UNESCO), Malovaný dům, Aquapark Laguna Třebíč, Koupaliště Polanka, Kostel Sv. Martina, Rozhledna na Pekelném kopci, Zadní synagoga, Zámek Třebíč, Muzeum Vysočiny Třebíč, Vodní nádrž Dalešice, Dalešický pivovar (známý z filmu Postřižiny), Sádek Vinice, občerstvení.

Velké Meziříčí: Rozhledna Fajtův kopec, Naučná stezka Balinské údolí, údolí Nesměř, Zámek Velké Meziříčí, Muzeum Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše s vyhlídkovou věží, Tři kříže – vyhlídka Velké Meziříčí, Minipivovar Jelínkova Vila (s restaurací).

Žďár nad Sázavou: Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (památka UNESCO), Muzeum Nové generace na zámku Žďár, Rekreační areál Pilák, Modelové království Žďár, Relaxační centrum Žďár, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a Sv. Mikuláše, kostel sv. Prokopa, rybník Velké Dářko – přezdívané jako „Moře Vysočiny“ (vzdáleno 10 km od Žďáru nad Sázavou), Salón Expres Vagón Polnička.

Zvole nad Perštejnem: Šiklův Mlýn (Westernové městečko).

Ski areály: 8 km - Luka nad Jihlavou, 20 km - Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí, 16 km - Jalovec, 20 km - Šacberk, 46 km - Harusák v Novém Městě na Moravě.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 19 + 2 osob, 5 ložnic)

70000,- kčza a týden - LÉTO
55000,- kčza a týden - ZIMA
55000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
78000,- kčSILVESTR: 27.12.2023–3.1.2023; pro až 20 lidí, v ceně káva, slivovice, vnitřní bazén, sauna
Rezervace prosím dělejte na: https://www.samotaucizku.cz/rezervace.

Provoz celoročně. Možnost ubytování - přes víkend, prodloužený víkend, pouze pracovní dny nebo celý týden.
V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky, energie, vnitřní bazén, dřevo do krbu, parkování u objektu, Wifi, kávovar s 1 kg kávy Enzo Bencini (možnost dokoupení více) a čajová kazeta Biogena (možnost dokoupení více). Cena je za kompletní pobyt.

Na požádání vystavíme fakturu (daňový doklad) pro potřeby, kdy Vám přispívá na dovolenou zaměstnavatel (např. FKSP). Nejsme plátci DPH.

Rezervace je platná po uhrazení 50% zálohy.
Druhou zálohu – částku zbývající do celkové ceny objednaných služeb hradí nájemce nejpozději
14 dní před nástupem na pobyt na účet pronajímatele. Po jejím uhrazení obdrží nájemce opět
emailem potvrzení. Při objednání pobytu v době kratší než 14 dní před nástupem je možné doplatek
uhradit v hotovosti při předání chalupy k rukám pronajímatele.

Pokud si budete s sebou brát Vašeho domácího mazlíčka, počítejte prosím vždy s cenou za kompletní úklid 3000 Kč za pobyt. (Má to i výhodu, vy nemusíte při odjezdu uklízet.)

Dále požadujeme vratnou kauci dle dohody.

Storno podmínky
• více než 60 dní před datem nástupu pobytu bez stornopoplatku
• méně než 60 dní (včetně) před datem nástupem pobytu 20 % z ceny objednaných služeb
• méně než 45 dní (včetně) před datem nástupem pobytu 30 % z ceny objednaných služeb
• méně než 30 dní (včetně) před datem nástupu pobytu 50 % z ceny objednaných služeb
• méně než 14 dní (včetně) před datem nástupu pobytu 80 % z ceny objednaných služeb
• méně než 7 dní (včetně) před datem nástupem pobytu 100 % z ceny objednaných služeb, pokud nájemce nenastoupí na pobyt vůbec, propadá 100% ceny ze zaplaceného pobytu
• 100% stornopoplatek z objednaných služeb se vztahuje i na případné předčasné ukončení pobytu v jeho průběhu a nájemci tím nevzniká žádný nárok na vrácení již zaplacené částky

Týdenní turnusy má Samota od soboty do soboty. Check-in je od 15 hod a check-out probíhá v do 9:30 hod. při týdenních pobytech a do 15 hod. při pobytech víkendových.
Cena je vč. energií, vody, topného dřeva a Wi-Fi.
Hlavní sezóna: 01/06-30/09
Mimo sezóna: 35 000 Kč (3 noci), 41 000 (4 noci), 46 000 (5 nocí), 51 000 (6 nocí) a 55 000 (7 nocí)
Rezervace prosím dělejte na: https://www.samotaucizku.cz/rezervace.

Kontakty - Samota u Čížků

Adresa chalupy: Kamenice 274

 
Rezervace prosím provádějte přes rezervační formulář na našem webu: www.samotaucizku.cz/rezervace. Děkujeme Vám za pochopení.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723 599 540
Web:
www.samotaucizku.cz

Samota u Čížků - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Samota u Čížků.

Napsat majiteli (id objektu: 2084)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>