Rybářská chata na Orlíku

Pronájem v Chřešťovicích - Chata, Jižní Čechy

Rybářská chata na Orlíku - Chřešťovice
Rybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - ChřešťoviceRybářská chata na Orlíku - Chřešťovice

Kapacita chaty: 4 osob, 1 ložnice

Krásná a plně vybavená rybářská chata, která je umístěna na poloostrově Orlické přehrady s panenským výhledem na řeku Vltavu a okolní lesy. Klidné a tiché místo je přímo předurčené pro odpočinek a relaxaci. Rybařit můžete kdykoliv, a to z různých břehů a vyzkoušet si tak i mnoho rybářských technik (hloubka v místě je až 17 m).

Okolí nabízí možnost cyklovýletů, turistiky, houbaření. V okolí je mnoho malebných jihočeských vesnic, krásné Písecké hory s rozhlednou Jarník, ze které je výhled do širokého okolí. Doporučujeme návštěvu městečka Písek s nejstarším dochovaným mostem v České republice a starobylý hrad Zvíkov.
Z našich referencí:
Vojnerovi: Nejhezčí místo na Orlíku, každoročně se vracíme.
Hanzlíkovi: Užili jsme si překrásnou dovolenou, moc děkujeme!
Machovi: Rybaření bylo super, nádherná lokalita.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V chatě naleznete základní důležité vybavení pro poklidnou dovolenou. V kuchyni se nachází kompletní vybavení talíři, hrnky, příbory, dvouplotýnkovým sklokeramickým vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem. V kuchyni je i základní koření, cukr, kafe, pepo, pytle na odpad, úklidové prostředky, apod. V obýváku je rádio na CD a kazety. Koupelna obsahuje ručníky, fén, mýdlo, toaletní papír. Postele jsou nově a čistě povlečeny. K dispozici je i 6x2litrů pitné vody na kafe, čaj, apod., voda ze studny je sice pitná, ale jistota je jistota. Na chatě je k dispozici i zahradní gril (uhlí je nutné přivést vlastní).

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné přímo u chaty na parkovišti - 1 místo, příjezd po nezpevněné lesní cestě.

Stravování

Hospůdka U Cheníčků nabízí dobré pivko a nachází se na začátku obce. Otevřena je každý víkend. Pro nákupy je možné využít místní prodejnu potravin, nebo zajet do nedalekého městečka Písek, kde jsou k dispozici všechny obchodní řetězce (kaufland, albert, tesco, lidl, billa, penny, apod. ).

Pokoje a ložnice na chatě:

V chatě je jedna ložnice se 2 spojenými lůžky a vstupem do koupelny, v obytné místnosti s krbem jsou pak k dispozici 2 samostatné postele.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí Chřešťovic nabízí možnost cyklovýletů, turistiky, houbaření.

V okolí je mnoho malebných Jihočeských vesnic, krásné Písecké hory s rozhlednou Jarník, ze které je výhled do širokého okolí. Doporučujeme návštěvu historického městečka Písek s nejstarším dochovaným mostem v České republice, nedalekého hradu Zvíkov, hradu Orlík, město Bechyně, Tábor apod.

Zprostředkujeme i pronájem laminátové loďky za 285 Kč/den pro výlety po Orlické přehradě, krásné je i koupání.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 1 ložnice)

24990,- kčza a týden - LÉTO
14990,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Možnost týdenního pronájmu rybářské chaty na Orlíku je během jarní, letní a podzimní sezóny. Chatu pronajímáme pouze slušným a čistotným rybářům do maximálního počtu 4 osob!
Cena za pobyt u nás zahrnuje: čistě a nově povlečené postele, ručníky, utěrky, toaletní papír, mýdlo, dřevo na topení.
Cena za pobyt nezahrnuje: spotřebu el. energie, která je ve výši 10 Kč / 1 kWh
Chata je nekuřácká a za porušení zákazu kouření v celém objektu je kauce nevratná.
Slušného domácího mazlíčka můžete vzít sebou, u nás to není problém.
Vratná kauce ve výši 5.000 Kč

Hodina příjezdu a předání chaty je ve 14:00, odjezd nejpozději do 12:00.

Při rezervaci se platí 5.000 Kč předem převodem na účet, celkové nájemné pak v den nástupu v hotovosti a rezervace 5.000 Kč zůstává, jako kauce do skončení nájmu a ukončení pobytu.

VOLNÉ TERMÍNY PRO ROK 2023 - naleznete v sekci volné termíny (vlevo), kde je kalendář a a po jeho rozkliknutí si tam můžete rybářskou chatu rezervovat a objednat pronájem.

Ceník pro týdenní pobyty od SO do SO s volnými termíny a cenou za pronájem jsou uvedeny níže:


Termíny pro rok 2024:
duben 2024 SO-SO PLNĚ OBSAZENO
květen 2024 SO-SO PLNĚ OBSAZENO
červen 2024 - PLNĚ OBSAZENO
červenec 2024 - PLNĚ OBSAZENO
srpen 2024 - PLNĚ OBSAZENO
září 2024 - PLNĚ OBSAZENO
říjen 2024 SO-SO JEŠTĚ MÁME VOLNÉ TERMÍNY ZA CENU 19.990 Kč
listopad 2024 SO-SO JEŠTĚ MÁME VOLNÉ TERMÍNY ZA CENU 14.990 Kč

Pokud jste na naší chajdě již strávili hezké chvíle a rádi byste si u nás pobyt zopakovali, napište nám do objednávky a zkusíme pro Vás připravit zvýhodněnou cenu za pronájem.
Ceny za pobyt se liší dle obsazenosti. Přesné ceny k jednotlivým volným termínům naleznete níže:

Kontakty - Rybářská chata na Orlíku

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
773 121 007

Rybářská chata na Orlíku - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rybářská chata na Orlíku.

Chata k pronájmu
Chata Podolsko, Podolsko ev. č. 64Chata k pronájmu 1Chata k pronájmu 2Chata k pronájmu 3

Útulná chata jen 100m od přehrady Orlík. Plně vybavená kuchyň s jídelním koutem (sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar Dolce Gusto, varná konvice,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1739)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>