ROUBENKA

Pronájem v Ruprechtově, Ruprechtov 273 - Srub, Jižní Morava

ROUBENKA - Ruprechtov
ROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - RuprechtovROUBENKA - Ruprechtov

Kapacita srubu: 16 osob, 4 ložnice

ROUBENKA stojí v malebné vesničce Ruprechtov, nedaleko Moravském krasu. Polohou nabízí ideální místo pro vaši dovolenou, pár dní odpočinku nebo jen víkend. V nejbližším okolí využijete množství cyklostezek, lesů pro pěší turistiku a i houbaři si přijdou na své. Plavce i rybáře potěší zarybněný rybník v nedalekém údolí (500m). V obci můžete navštívit světový unikát „VĚTRNÝ MLÝN s HALADAYLOVOU TURBÍNOU“. Milovníci zimních radovánek můžou bruslit na zamrzlém rybníce nebo zimním stadionu ve Vyškově, proběhnout se na běžkách, lyžování je možné v Hořicích u Blanska nebo v Novém městě na Moravě. Historii regionu vám přiblíží prohlídka „DOŠKOVÉ CHALOUPKY“ stojící pár kroků od naší ROUBENKY. V nedalekém Senetářově lze navštívit „MUZEUM PERLEŤÁŘSTVÍ“. Rudické propadání, Sloupskošošůvské jeskyně, Balcarka a mnohé další jeskyně nadchnou milovníky Moravského krasu. Děti ocení příjemnou procházku kde se říká „ U TŘÍ SMRKŮ“, do místa, kde se natáčel film KUKY SE VRACÍ, můžou navštívit vyškovskou ZOO s Dinoparkem nebo Aquapark a po cestě zpět rozhlednu Chocholík v Drnovicích. Přímo v obci jsou dvě restaurace a v sousedství ROUBENKY obchod s potravinami. Blízké i široké okolí vás zaujme svou členitostí a nabídkou hlubokých lesů, kouzelných pasek i romantických luk.

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek, načerpání sil, setkání s přáteli nebo prostor pro pracovní či rodinné události tak ROUBENKA RUPRECHTOV vám zcela jistě toto splní. Neváhejte se nás zeptat, čím bychom vám ještě pobyt mohli zpříjemnit.

napsat majiteli

Vybavení srubu k pronájmu

Venkovní, kryté posezení pod pergolou s výřivkou pro 5 osob, venkovní gril na dřevěné uhlí, ohniště k opékání i posezení.
Plně vybavená kuchyně, dva sklokeramické elektr. sporáky, dvě elektrické trouby, dvě mikrovlnky, dvě rychlovarné konvice, jedna myčka nádobí, WiFi free, digi projektor se satelitnimí příjmem TV, na vyžádání DVD prehrávač a PC, dětský koutek, společenská místnost s krbem. K dispozici automatická pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, přebalovcí pult, dětská vanička, dětská postýlka, nočník.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Samostatné vaření, obchod nedaleko, restaurace poblíž.

Pokoje a ložnice ve srubu:

4 pokoje se čtyřmi lůžky a vlastní koupelnou s wc, společenská místnost.
V patře jsou k ubytování dva pokoje se čtyřmi lůžky a dva pokoje se třemi lůžky a možností přistýlky. Do pokojů je přístup po schodišti ze společenské místnosti. Další nocležníci si můžou ustlat na divanech ve společenské místnosti. Celkem tedy lze pohodlně ubytovat až 18 osob. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má k dispozici elektronický trezor. Bezplatný WIFI internet je samozřejmostí.
V přízemí je plně vybavená kuchyně (dva sporáky se sklokeramickou deskou, dvě elekt. trouby, dvě mikrovlnné trouby, dvě rychlovarné konvice, myčka nádobí, dvě ledničky, dostatek nádobí, sklenic i příborů). Po dohodě lze zapůjčit přenosné výčepní zařízení a výčepní sklo, zajistit sud apod. Společenská místnost, které vévodí zděný krb (dříví do krbu v ceně), je útulné místo s domácím prostředím umocněno masivní dřevěnou konstrukcí ROUBENKY. Děti můžou využít dětský koutek, variabilní stoly a židle zajistí soukromí nebo naopak stmelí přátele. Jsou zde také k dispozici dvě toalety. Oblíbené TV či internetové pořady můžete sledovat na velkém plátně přes digi projektor. Příznivcům venkovního grilování zapůjčíme grill.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Aquapark Vyškov, rybník Olšovec Jedovnice, Moravská kras, Větrný mlýn Ruprechtov, ZOO a Dinopark Vyškov, Došková chaloupka Ruprechtov a Senetářov, zřícenina hradu Kuchlov, Rakovecké údolí, Tři smrky - zde se točil film Kuky se vrací, Kostel ve Křtinách, koupání v přírodním lomu v Lulči, rybaření v Ruprechtově, Podomí a Jedovnicích.

Ceník pronájmu srubu (kapacita: 16 osob, 4 ložnice)

40000,- kčza a týden - LÉTO
22000,- kčza a týden - ZIMA
22000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
40000,- kčSILVESTR: 27.12.24 - 1.1.25
Detailní info na vyžádání emailem nebo telefonicky.
Letní sezóna: 29.6.-1.9.
Zimní sezóna: 1.12.-28.2.

Kontakty - ROUBENKA

Adresa srubu: Ruprechtov 273

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 255 298
Web:
www.penzionruprechtov.cz

ROUBENKA - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od ROUBENKA.

Chata k pronajmutí
Chata Rychtářov, Rychtářov ev. č. 34Chata k pronajmutí 1Chata k pronajmutí 2Chata k pronajmutí 3

Chata se nachází v klidné chatařské oblasti na konci vesnice Rychtářov. Rychtářov někdejší samostatná horská obec, dnes část Vyškova, leží na jižním svahu Drahanské vrchoviny na... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 593)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>