Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum

Pronájem v Chlumu, Chlum 23 - Chalupa, Vysočina

Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u Zbýšova
Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u ZbýšovaRomantická chalupa v podhradí hradu Chlum - Chlum u Zbýšova

Kapacita chalupy: 4 + 2 osob, 1 ložnice

Romantická chalupa je umístěná pod zříceninou hradu Chlum z 13.století a v její těsné blízkosti je rybník a les. Chalupa je na tichém místě, mimo frekventovanou silnici, ale zaparkujete přímo před ní. Poskytne Vám ticho, klid, poetiku, přírodu a odpočinek ve finské sauně.
Přijedete do zrekonstruované chalupy s plně vybavenou kuchyní, včetně vybavení pro stolování a servírování. Najdete tam také pračku, fén, ložní prádlo, atd.... stačí si s sebou vzít osobní věci, oblečení a dobrou náladu. Chalupa je vytápěna centrálně kondenzačním plynovým kotlem a pro romantické chvilky si můžete zatopit v krbových kamnech.
Chalupa je situovaná tak, že když otevřete dveře, máte před sebou celý pozemek, což je praktické především pro rodiče s dětmi. Pohled na celou zahradu máte také zevnitř chalupy, třeba když budete vařit u středového ostrůvku a přes francouzské okno sledovat dění na zahradě. Tam jsou umístěné hrací prvky, jako velká trampolína, houpačky, skluzavka, pískoviště a plastový domeček a i přesto je tam dostatek prostoru pro badminton, malou kopanou, nebo lehátka. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, velká košatá lípa, které v létě poskytují dostatek stínu. Na zahradě si také upečete buřty, uvaříte guláš v kotlíku nebo ugrilujete maso. Na pozemku naproti chalupě je domek, ve kterém můžete využít finskou saunu s ochlazovacím sudem.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Uvnitř chalupy využijete troubu se sklokeramickou varnou deskou, lednici s mrazákem, mikrovlnku, plně integrovanou myčku na nádobí, varnou konvici, toustovač, kávovar dolce gusto, tv, DVD přehrávač s nabídkou filmů a pohádek na DVD, WiFi, Hifi věž Sony s CD a kazetovým přehrávačem, knihovnu s knížkami pro dospělé a děti, stolní hry. Vzhledem k umístění chalupy v dolíku není wifi připojení stabilní. Kuchyň je plně vybavená, včetně vybavení pro stolování a servírování.
Venku najdete ohniště, zastřešenou pergolu s posezením, trampolínu, houpačky pro děti, skluzavku, pískoviště a dětský plastový domeček.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je přímo před zahradou chalupy, možnost zaparkovat dvě auta. Zpevněná asfaltová příjezdová cesta.

Stravování

Obchod je ve vedlejší vesnici Zbýšov vzdálené 3 km, další možností je obchod v obci Leština, kde je i restaurace (5 km). Možnost využít školní jídelny ve Zbýšově (3 km) pro odběr stravování.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V chalupě je kuchyň s rozkládací postelí pro dvě osoby se standardní matrací pro pohodlné spaní 2 dospělých osob a jedna ložnice s manželskou postelí a možností dvou přistýlek - 2 dětských postýlek 160 cm, případně 1 dětské postýlky 160 cm a jedné dětské postýlky pro miminka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí poskytuje příjemné procházky, třeba houbaření, koupání, turistické a jiné vyžití. V blízkosti jsou hrady a zámky Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Žleby, Lipnice nad Sázavou, Katedrála sv. Barbory v Kutné Hoře, geodeticky zaměřený střed České republiky v obci Číhošť, kde se nachází i kostel, kde se udál číhošťský zázrak spojovaný se jménem faráře Josefa Toufara, přírodní rezervace Stvořidla, klášter Želiv s možností ochutnat želivské klášterské pivo, Golčův Jeníkov - synagoga a židovský hřbitov. V okolních obcích najdete spousty malých dětských hřišť (např. Opatov, Štrampouch, Třebětín, atd. ) a opravdu pěkný dětský zábavný park Heroland, případně krásné velké hřiště s kuličkovou dráhou ve Zruči nad Sázavou. Pro milovníky vodáctví je možnost vypůjčení loděk na Sázavě. V obci Bohdaneč (cca. 16 km od chalupy) najdou vyžití rybáři, kde lze lovit kapry, líny, candáty a další... kdo má štěstí, může na háček chytit i sumce nebo štiku. Lze zde zakoupit i dárkový poukaz na rybaření. Kousek od města Světlá nad Sázavou je umístěný zimní lyžařský areál Kadlečák s dětským vlekem, kde si v létě můžete vypůjčit motokáry a sjíždět sjezdovku. Za příhodných sněhových podmínek se na běžkách můžete vypravit po okolí, děti mohou bobovat přímo pod kaštanem před zahradou.

[https: //www. zamek - zruc. cz], [https: //www. hrad - ledec. cz], [https: //zameksvetla. cz], [https: //www. zamek - zleby. cz/cs], [https: //www. hrad - lipnice. cz/cs], [https: //khfarnost. cz/cs/chram - svate - barbory/], [www. nfcihost. cz/php/kostel. php], [https: //www. vysocina. eu/turisticke - cile/1062 - prirodni - rezervace - stvoridla], [https: //www. zeliv. eu], [https: //www. golcuv - jenikov. cz], [https: //www. heroland. cz], [https: //www. mesto - zruc. cz/prakticke - informace/turista - old/co - nabizi - zamecky - areal/nabidka - expozic/co - dale - navstivit - ve - zruci/zrucsky - kulickovy - areal/], Pro milovniky zimnich sportu: www. skikadlecak. cz, www. skichotebor. tode. cz (Ski areal Svata Anna), www. hlinecko. cz/ski (Ski klub Hlinecko), www. skihluboka. cz (Ski Hluboka Trhova Kamenuce)

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 2 osob, 1 ložnice)

14900,- kčza a týden - LÉTO
13900,- kčza a týden - ZIMA
13900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
14900,- kčSILVESTR: od 30.12.2023 - 2.1.2024 - za pobyt a chalupu.
Pro závaznou rezervaci termínu vyžadujeme zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny pobytu. Záloha je vratná při stornování nejméně 15 dní před nástupem na pobyt, jinak je storno poplatek ve výši 100 % zálohy. Pro rezervaci termínu v čase blízkém (14 dní a méně) požadujeme platbu pobytu předem v plné výši. Týden před nástupem na pobyt se uhradí také vratná kauce ve výši 3000 Kč.

Samostatně se účtuje cena za energie (voda, teplo, ohřev vody a elektřina) a to paušální částkou 200 Kč za 1 den (příjezd a odjezd = 1 den).

Samostatně se účtuje cena za využití sauny dle spotřebované energie a spotřeba dřeva na topení v krbu - samozřejmě pouze v případě využití.

Příplatek 500,-Kč za pobyt účtujeme za pejska.
Letní sezóna: od 1. července do 31. srpna
Zimní sezóna:

Kontakty - Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum

Adresa chalupy: Chlum 23

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 603 444

Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Romantická chalupa v podhradí hradu Chlum.

Napsat majiteli (id objektu: 953)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>