Rekreační dům Petra

Pronájem v Kračíně, Kračín ev. č. 21 - Chalupa, Západní Čechy

Rekreační dům Petra - Kračín
Rekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - KračínRekreační dům Petra - Kračín

Kapacita chalupy: 4 osob, 2 ložnice

Chalupa se nachází na okraji malé obce, v pěkném plzeňském prostředí. Okolí objektu nabízí klid a pohodu, krásné procházky do čisté přírody, cyklistické a turistické trasy a v létě houbařský ráj pro milovníky sběru hub.
Chalupa je jednopatrová.
Pro hosty je k dispozici okrasná zahrada s posezením a grilem, možnost parkování přímo v objektu.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa je vybavena tak, že nabízí standardní užívání. Kuchyň je plně vybavena, v obýváku TV a rádio.

Příjezdová cesta a parkování

Místo objektu je dostupné bez jakýchkoliv problémů. Na návsi se odbočí směrem Bálková a za rybníkem, který se nachází po levé straně, odbočíte po obecní cestě nahoru do menšího kopečku. Počet parkovacích míst min. 3.

Stravování

Vlastní stravování v objektu, možnost návštěvy několika okolních restaurací. Nejbližší obchod Coop ve vzdálenosti 2km. Další větší nákupní místo v Lubenci, Chyši či Podbořanech.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí se nachází vybavená kuchyně, jídelní kout, obývací pokoj s krbem a kamny, koupelna. Z obýváku je přístup do prosklené terasy, odkud se díváte na okrasnou zahradu a okolní přírodní zeleň. V patře najdete galerii se sedací soupravou a dvě oddělené ložnice (v každé jsou 2 lůžka).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Pro výletníky a cestovatele se nabízí spousta zajímavých míst, například Rabštejn nad Střelou (nejmenší středoevropské městečko, zřícenina hradu), zámek v Chyši (včetně vyhlášeného soukromého pivovaru), návštěva Plzně (ZOO, pivovar, Dinopark pro děti, Techmania Science center, Planetarium... ), Karlovy Vary (lázně, léčebné prameny, kulturní akce) a další zajímavá místa. Výhodou objektu je skvělá poloha vůči okolním kulturním památkám.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

1700,- kčza a noc - LÉTO
1600,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
Pronájem objektu je možný od 1. dubna do konce listopadu. V ceně není spotřeba elektrické energie. Ubytování mimo sezónu - příplatek za spotřebovaný otop.
Příplatek za domácí zvíře 600,- Kč/pobyt.
Letní sezóna od 1. června do 1. září

Kontakty - Rekreační dům Petra

Adresa chalupy: Kračín ev. č. 21

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 664 599

Rekreační dům Petra - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační dům Petra.

Napsat majiteli (id objektu: 2041)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>