Rekreační dům u koupaliště Babylon

Pronájem v Babyloně, Babylon 58 - Chalupa, Šumava

Rekreační dům u koupaliště Babylon - Babylon
Rekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - BabylonRekreační dům u koupaliště Babylon - Babylon

Kapacita chalupy: 6 osob, 3 ložnice

Jedinečný rekreační domek v obci Babylon na rozhraní Šumavy a Českého lesa, uprostřed lesů, nedaleko města Domažlice a Čerchova - nejvyššího vrcholu Českého lesa. Ideální zázemí pro turisty, kteří chtějí pěšky dojít na Čerchov a zpátky. Dům je s velkou uzavřenou zahradou plnou stromů a keřů, kde jsou uživatelé domu sami a mají absolutní soukromí. K dispozici je celé 1.patro (3+1) s garáží (přízemí je neobsazené, takže zde budete zcela sami). Babylon je velice oblíbené letovisko, ležící 7 km jihozápadně od města Domažlice, které je centrem CHODSKA a 7 km od FOLMAVY - hraničního přechodu s NĚMECKEM. Babylon je vyhledávaným rekreačním místem zejména díky velkému [PŘÍRODNÍMU KOUPALIŠTI*https: //www. google. cz/maps/@49.4042073,12.8607054,3a, 75y, 90t/data=! 3m8! 1e2! 3m6! 1sAF1QipOyc9_EtAWj - nqBkVeyjxO - fXexjdoTD7Puf7Vo! 2e10! 3e12! 6shttps: %2F%2Flh5.googleusercontent. com%2Fp%2FAF1QipOyc9_EtAWj - nqBkVeyjxO - fXexjdoTD7Puf7Vo%3Dw203 - h135 - k - no! 7i2736! 8i1824] s rozlehlými PÍSČITÝMI PLÁŽEMI, pozvolným přístupem do vody a mnoha atrakcemi, jako je KLOUZAČKA DO VODY, hřiště na volejbal, dětské hřiště s houpačkami a kolotoči a skokanským molem. V minulosti byly zjištěny jeho léčivé účinky (voda je mírně radioaktivní), příznivý léčebný vliv byl sledován u revmatických onemocnění. V obci jsou i dvě menší hřiště a dvě velká DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, včetně cyklohřiště, bludiště, venkovní posilovny, hřiště pro pétanque, venkovního stolního fotbálku, kuželek a pingpongového stolu. Lákavé jsou také okolní CYKLOSTEZKY a nekonečné toulky nádhernou přírodou ČESKÉHO LESA s nejvyšším vrcholem - ČERCHOV (1042 m). Navštívit můžete i KOZINŮV STATEK v Újezdě s nedalekým vyhlídkovým místem HRÁDEK, kde je i vyhlášená restaurace [CHODSKÁ CHALUPA*www. chodska - chalupa. cz] a dětské hřiště s TRAMPOLÍNOU. Za půl hodiny jste autem v německém ZÁBAVNÍM PARKU [Churpfalzpark*www. Churpfalzpark. de]. V zimě můžete využít i 13 km vzdálený LYŽAŘSKÝ AREÁL [Voithenberg Gibacht*https: //www. bergfex. de/voithenberg - gibacht/].
V okruhu 1 km od objektu je 9 restauračních zařízení, která jsou dostatečně vzdálená a vůbec neruší. Babylon je opravdu oblíbené rekreační letovisko. Kdo nechce na pivo, tak místo do hospody vyrazí po okolních studánkách. Je jich skoro jako hospod, ale osvěží mnohem víc.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Budete se zde cítit jako doma. Máme tu vše potřebné. Ledničku s mrazákem, sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou, myčku, kuchyňskou linku, pračku se sušičkou, rádio, WiFi zdarma i chytrou televizi se streamovacími aplikacemi.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat lze na vlastním pozemku. Kapacita tři osobní vozy. Navíc lze zajet i do zamykatelné garáže, kde si můžete zaparkovat třeba i kola.

Stravování

Vše potřebné zakoupíte v [obchodě před domem*https: //www. esomarket. cz/]. Nebo můžete zajít 1.den do [pizzerie*pizzeriababylon. cz], která je pouze 250 m od domu, 2.den do Trhanova k [Sv. Jánovi*www. restauraceusvjana. cz] - 5 km, 3.den do restaurace [Bohmann*https: //www. hotelbohmann. cz/inpage/restaurace - 314/] - 150m, 4.den si zajedete na Hrádek do [Chodské chalupy*www. chodska - chalupa. cz] - 5,5 km a 5.den zas do jiné [pizzerie*www. paradiz. cz] - 600 m. 6.den nezapomeňte navštívit [Domažlice*www. sokolskydum. cz/nase - restaurace/]. Samozřejmě to můžete libovolně prostřídat.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Rekreační dům k pronájmu poskytuje ubytování v celém 1.patře, pro 1 až 6 osob ve 3 pokojích. Je zde 6 samostatných lůžek (90x200 cm), každé z masivního dřeva. V případě potřeby navíc jedna přistýlka v rozkládacím gauči (+ 3000 Kč/týden, resp 2000 Kč/víkend).

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkosti je spousta možností zábavy.
Nejvýznamnější je určitě PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ BABYLON, které je skutečně na dosah.
Dále je tu ve vzdálenosti 50m CYKLOSTEZKA, která je směrem na Domažlice v in - line kvalitě.
Samozřejmě je to ideální základna pro výlety do ČESKÉHO LESA a na celé CHODSKO. Na nejvyšší vrchol Českého lesa ČERCHOV vedou i dvě zelené turistické trasy přímo z Babylonu. A DOMAŽLICE, centrum celého Chodska, s malebným náměstím, muzeem, hradem, [pivovarem*https: //www. domazlice. eu/pivovar], šikmou věží, [aquacentrem*https: //www. sportoviste - domazlice. cz/aquacentrum/#utm_source=mapy. cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy. cz - 13262813], zimním stadionem, obchody, úřady a spoustou restaurací, jsou vzdálené pouze 7 km. V zimě můžete využít i upravené [běžecké trasy v okolí Čerchova*https: //www. snehari. cz/cs/lyzarskebezecketrasy - cerchov].

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

19900,- kčza a týden - LÉTO
16900,- kčza a týden - ZIMA
13900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
19900,- kčSILVESTR: Cena za týden. Konkrétní dny lze domluvit.
Vratná kauce 1000 Kč. Pejsek za 100,- Kč/den. Záloha za rezervaci 3000 Kč. V ceně je zahrnut úklid domácnosti, spotřeba elektrické energie do 100 kWh i dřevo na oheň (po předchozí domluvě). Příjezd od 16.00, odjezd do 10.00.
Letní sezóna: červen - září
Zimní sezóna: prosinec - únor
Mimo sezónu: říjen - listopad a březen - květen

Kontakty - Rekreační dům u koupaliště Babylon

Adresa chalupy: Babylon 58

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 037 234

Rekreační dům u koupaliště Babylon - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační dům u koupaliště Babylon.

Pronájem chalupy
Chalupa Otov, Otov 55Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Otov je malebná vesnička v podhůří Českého lesa, kde si můžete užít krásný pobyt v okolí nádherné přírody s lesy plných hub a borůvek. Okolí nabízí... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 618)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>