Rekreační dům k pronájmu

Pronájem v Babyloně, Babylon 58 - Chalupa, Šumava

Rekreační dům k pronájmu - Babylon
Rekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - BabylonRekreační dům k pronájmu - Babylon

Kapacita chalupy: 6 osob, 3 ložnice

Krásný rekreační domek v obci Babylon na rozhraní Šumavy a Českého lesa, nedaleko města Domažlice a běžkařských tratí v okolí Čerchova - nejvyššího vrcholu Českého lesa. Dům je s velkou uzavřenou zahradou plnou stromů a keřů, kde jsou uživatelé domu sami a mají absolutní soukromí. K dispozici je celé 1.patro (3+1) s garáží. Babylon je velice oblíbené letovisko, ležící 7 km jihozápadně od města Domažlice, které je centrem CHODSKA a 7 km od FOLMAVY - hraničního přechodu s NĚMECKEM. Babylon je vyhledávaným rekreačním místem zejména díky velkému [PŘÍRODNÍMU KOUPALIŠTI*https: //www. google. cz/maps/@49.4042073,12.8607054,3a, 75y, 90t/data=! 3m8! 1e2! 3m6! 1sAF1QipOyc9_EtAWj - nqBkVeyjxO - fXexjdoTD7Puf7Vo! 2e10! 3e12! 6shttps: %2F%2Flh5.googleusercontent. com%2Fp%2FAF1QipOyc9_EtAWj - nqBkVeyjxO - fXexjdoTD7Puf7Vo%3Dw203 - h135 - k - no! 7i2736! 8i1824] s rozlehlými PÍSČITÝMI PLÁŽEMI, pozvolným přístupem do vody a mnoha atrakcemi, jako je KLOUZAČKA DO VODY, hřiště na volejbal, dětské hřiště s houpačkami a kolotoči a skokanským molem. V obci je i velké DĚTSKÉ HŘIŠTĚ a cyklohřiště s bludištěm. Lákavé jsou také okolní CYKLOSTEZKY a nekonečné toulky nádhernou přírodou ČESKÉHO LESA s nejvyšším vrcholem - ČERCHOV (1042 m). Navštívit můžete i KOZINŮV STATEK v Újezdě s nedalekým vyhlídkovým místem HRÁDEK, kde je i vyhlášená restaurace [CHODSKÁ CHALUPA*www. chodska - chalupa. cz] a dětské hřiště s TRAMPOLÍNOU. Za půl hodiny jste autem v německém ZÁBAVNÍM PARKU [Churpfalzpark*www. Churpfalzpark. de]. V zimě můžete využít i 13 km vzdálený LYŽAŘSKÝ AREÁL [Voithenberg Gibacht*https: //www. bergfex. de/voithenberg - gibacht/].

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Budete se zde cítit jako doma. Máme tu vše potřebné. Ledničku s mrazákem, sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou, myčku, kuchyňskou linku, pračku se sušičkou, rádio, WiFi zdarma i chytrou televizi se streamovacími aplikacemi.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat lze na vlastním pozemku. Kapacita tři osobní vozy. Navíc lze zajet i do garáže, kde si můžete zaparkovat třeba i kola.

Stravování

Vše potřebné zakoupíte v [obchodě před domem*https: //www. esomarket. cz/]. Nebo můžete zajít 1.den do [pizzerie*pizzeriababylon. cz], která je pouze 250 m od domu, 2.den do Trhanova k [Sv. Jánovi*www. restauraceusvjana. cz] - 5 km, 3.den do restaurace [Bohmann*https: //www. hotelbohmann. cz/inpage/restaurace - 314/] - 150m, 4.den si zajedete na Hrádek do [Chodské chalupy*www. chodska - chalupa. cz] - 5,5 km a 5.den zas do jiné [pizzerie*www. paradiz. cz] - 600 m. 6.den nezapomeňte navštívit [Domažlice*www. sokolskydum. cz/nase - restaurace/]. Samozřejmě to můžete libovolně prostřídat.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Rekreační dům k pronájmu poskytuje ubytování v celém 1.patře, pro 1 až 6 osob ve 3 pokojích. Je zde 6 samostatných lůžek (90x200 cm), každé z masivního dřeva. V případě potřeby navíc jedna přistýlka v rozkládacím gauči (+ 3000 Kč/týden, resp 2000 Kč/víkend).

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkosti je spousta možností zábavy.
Nejvýznamnější je určitě PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ BABYLON, které je skutečně na dosah.
Dále je tu ve vzdálenosti 50m CYKLOSTEZKA, která je směrem na Domažlice v in - line kvalitě.
Samozřejmě je to ideální základna pro výlety do ČESKÉHO LESA a na celé CHODSKO. Na nejvyšší vrchol Českého lesa ČERCHOV vedou i dvě zelené turistické trasy přímo z Babylonu. A DOMAŽLICE, centrum celého Chodska, s malebným náměstím, muzeem, hradem, [pivovarem*https: //www. domazlice. eu/pivovar], šikmou věží, [aquacentrem*https: //www. sportoviste - domazlice. cz/aquacentrum/#utm_source=mapy. cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy. cz - 13262813], zimním stadionem, obchody, úřady a spoustou restaurací, jsou vzdálené pouze 7 km. V zimě můžete využít i upravené [běžecké trasy v okolí Čerchova*https: //www. snehari. cz/cs/lyzarskebezecketrasy - cerchov].

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

19900,- kčza a týden - LÉTO
16900,- kčza a týden - ZIMA
13900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
19900,- kčSILVESTR: Cena za týden. Konkrétní dny lze domluvit.
Vratná kauce 1000 Kč. Pejsek za 100,- Kč/den. Záloha za rezervaci 3000 Kč. V ceně je zahrnut úklid domácnosti, spotřeba elektrické energie do 100 kWh i dřevo na oheň (po předchozí domluvě). Příjezd od 16.00, odjezd do 10.00.
Letní sezóna: červen - září
Zimní sezóna: prosinec - únor
Mimo sezónu: říjen - listopad a březen - květen

Kontakty - Rekreační dům k pronájmu

Adresa chalupy: Babylon 58

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 037 234

Rekreační dům k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační dům k pronájmu.

Napsat majiteli (id objektu: 618)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>