Rekreační chalupa Santov

Pronájem v Malé Bystřici, Malá Bystřice 90, 756 27 Malá Bystřice - Chalupa, Beskydy

Rekreační chalupa Santov - Malá Bystřice
Rekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá BystřiceRekreační chalupa Santov - Malá Bystřice

Kapacita chalupy: 18 osob, 7 ložnic

Rekreační chalupa Santov se nachází v klidném prostředí Moravských Beskyd v obci Malá Bystřice. Na vrcholku této obce leží osada Santov (620 m. n. m. ), kde je posazena naše chaloupka. Chalupa je ideálním místem pro pobyt rodin s dětmi či jiných sourodých skupin. Cesta k chalupě vede po asfaltové cestě. V zimě je takřka podmínka vybavit se sněhovými řetězy. Přímo u chalupy je parkování minimálně pro 7 osobních automobilů.
Chalupa je na polosamotě. Před příjezdem k chalupě je jediná trvale obydlená chalupa, kde bydlí manželský pár v důchodovém věku. Jinak v přilehlém okolí jen těžko někoho potkáte. Pokud hledáte opravdu klid, tak se můžete na 100% spolehnout.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Chalupa tvoří komplexní zázemí pro pobyt rekreantů. Kromě jiného uvnitř naleznete společenskou místnost s krbovými kamny a televizi se satelitním přijímačem, saunu. Venku můžete relaxovat na terase, v bazénu (v provozu pouze o prázdninových týdenních pobytech), u krbu či ohniště a děti uvítají bezesporu dětské hřiště. K dispozici je návštěvníkům stolní tenis, fotbálek nebo šipky. Neopomenutelné je taky venkovní prostranství, kde si můžete vychutnávat čistý horský vzdoušek v naprostém klidu....
Pronajímatel si vyhrazuje právo měnit vybavení chalupy bez předchozího upozornění.

Příjezdová cesta a parkování

Cesta až k chalupě je zpevněná. Vzhledem k tomu, že chalupa je na kopci je takřka nutnost využít v zimním období sněhové řetězy nebo automobil s pohonem 4x4.Parkování je přímo u chalupy. Kapacita minimálně na 7 automobilů.

Stravování

V přízemí je k dispozici plně vybavená kuchyň (lednička, mrazák, elektrický sporák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice..... ).
V patře, vedle pětilůžkového pokoje je menší kuchyňka, kterou může využít menší rodina nebo ji lze využít v případě přetížení kuchyně v přízemí.
Pokud se Vám nebude chtít vařit, můžete navštívit hospodu Santov (cca 700 m) nebo hospůdky v sousedních vesnicích (Valašská Bystřice, Bystřička).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa je poměrně rozsáhlá a nabízí sedm pokojů ve dvou patrech. V přízemí jsou čtyři pokoje. Dva pod dvou lůžkách a jeden 3 lůžkový. Před tímto pokojem je průchozí pokoj, který má jedno lůžko. V prvním patře jsou pokoje tři. Dva pokoje mají 2 lůžka a jeden pokoj má 5 lůžek.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Vedle chalupy, kterou pronajímáme stojí ještě jedna chalupa, která je privátní. Areál chalupy je obrovský, takže můžou hrát děti např. na schovávanou nebo podobně. Ideálně se děti "vyblbnou" také na dětském hřišti (nové - v provozu od letních prázdnin) či v bazénu. Dospělí můžou relaxovat např. v sauně. V letních měsících je zde ideální příležitost k houbaření, turistice či cyklistice.
Tipy na výlety:

Léto:
Přehrada Bystřička (3 km)
Naučná stezka Jana Karafiáta (5 km)
Cyklostezka Bečva
Na kole či pěšky po hlavní hřebenové magistrále Vsetínských vrchů (Santov – Ptáčnice (1 km Vsacký Cáb) – Lušová – Beskyd – Šerhovny – Vsacká Tanečnice a dále Soláň – Bumbálka/Třeštík nebo Díly – Bystřička – Santov).
Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm (12 km)
Toleranční kostel ve Velké Lhotě (7 km)
Farma Vystrkov ve Valašském Meziříčí (16 km)
Hvězdárna Valašské Meziříčí (16 km)
Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí (16 km)
Kostel svatého Jakuba ve Valašském Meziříčí (16 km)
Zámek Kinských ve Valašském Meziříčí (16 km)
Moravská gobelínová manufaktura ve Valašském Meziříčí (16 km)
Barokní sýpka ve Valašském Meziříčí (16 km)
Mikulův Mlýn (11 km)
Rozhledna Jarcová (13 km)

Zima:
bruslení - přehrada Bystřička (3 km)
běžky - hlavní hřebenová magistrála Vsetínských vrchů (Santov – Ptáčnice 1 km Vsacký Cáb) – Lušová – Beskyd – Šerhovny – Vsacká Tanečnice a dále Soláň – Bumbálka / Třeštík nebo Díly – Bystřička – Santov).
Lyže – Búřov, Vsacký cáb, Soláň, Pustevny, Bílá, Mezivodí, Horní bečva – Sachova studánka, Velké Karlovice – Machůzky, Razula, Kohútka, Kasárna.
Plavání – krytý bazén Valašské Meziříčí, krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 18 osob, 7 ložnic)

42000,- kčza a týden - LÉTO
42000,- kčza a týden - ZIMA
36000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
55000,- kčSILVESTR: Cena je za 5 nocí. Každý noc navíc je 8000 Kč
Chalupu pronajímáme celoročně.

Během letních prázdnin je možné rezervovat pouze týdenní pobyt od soboty do soboty.

V sezoně i mimo sezónu, je možné rezervovat víkendový pobyt na minimálně dvě noci a jednodenní pobyty od pondělí do čtvrtku.

Silvestrovský pobyt 1 - 5 nocí 55000,- (každá další noc navíc je 8000 Kč).
O Velikonočním víkendu je možno objednat minimálně 4 noci, cena 33000 Kč .
Vánoční pobyt v termínu mezi 22. - 27. 12., 4 - 5 nocí, cena 35000 Kč.Ceník pro sezonu

1) Hlavní sezóna - Letní sezóna: 1. 6. – 30. 9. / Zimní sezóna: 1. 12. - 27. 12.; 5. 1. – 31. 3.

1 noc 14000,-
2 noci 16000,-
3 noci 22000,-
4 noci 27000,-
5 nocí 32000,-
6 nocí 38000,-
7 nocí 42000,-
Za týdenní prázdninový pobyt činí cena 42000 Kč

2) Mimo sezóna: 1.4 – 31.5 a 1.10 – 30.11

1 noc 14000,-
2 noci 14000,-
3 noci 18000,-
4 noci 23000
5 nocí 28000,-
6 nocí 33000,-
7 nocí 36000,-

Tyto částky jsou stanoveny pro kapacitu chalupy, tj. 18 osob.
Děti do 3 let mají pobyt zdarma a nezapočítávají se do kapacity chalupy.

Domácí mazlíček (pes, kočka) je povolen za poplatek 300 Kč/noc.
K ceně za pronájem se účtuje částka za spotřebovanou energii a případná částka za spotřebu palivového dříví (250Kč/den).
Dále se účtuje obecní poplatek 16 Kč za každou ubytovanou osobu nad 18 let za každou noc pobytu.

Po objednání termínu je nutno do sedmi pracovních dní zaplatit zálohu ve výší 50%. Po tuto dobu budeme termín předběžně rezervovat. Po připsání peněz na účet bude termín již závazně rezervovaný pro Vás. Zbývajících 50 % ceny bude uhrazeno v den nástupu na chalupu správci objektu.
Pobyt jde přesunout bezplatně nejpozději čtyřicet dní před začátkem pobytu, pozdější přesuny se řídí pravidly storno podmínek.
Dále bude na začátku pobytu vybrána kauce ve výši 5000 Kč. Pokud nevznikne žádná škoda na majetku, bude kauce vrácena zpět.
Po skončení pobytu nájemce uhradí spotřebovanou el. energii, obecní poplatky a případné palivové dříví.
Letní sezóna: 1. 6. - 30. 9
Zimní sezóna: 1. 12. - 31. 3.
Mimo sezóna: 1. 4. - 31. 5., 1. 10. - 30. 11.

Kontakty - Rekreační chalupa Santov

Adresa chalupy: Malá Bystřice 90, 756 27 Malá Bystřice

 
Dotazy k rezervacím, obsazenosti a obecné dotazy:
Vladimír Rigáň, 777 881 883
Eva Chromcová, 776 339 003
Technické dotazy, hlášení závad:
Vladimír Rigáň, 777 881 883
Správce objektu, informace o příjezdu, 604 937 246
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 881 883
Web:
www.santov.cz

Rekreační chalupa Santov - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační chalupa Santov.

Chata Alpina 1 a 2
Chata Malá Bystřice, Malá Bystřice, 172Chata Alpina 1 a 2 1Chata Alpina 1 a 2 2Chata Alpina 1 a 2 3

Všem milovníkům přírody, turistiky a sportu, kteří hledají klidnou dovolenou, místo pro odpočinek nebo aktivní pobyt v přírodě, nabízíme příjemné ubytování, a to v průběhu celého... zobrazit detail

Chalupa u Procházků
Chalupa Malá Bystřice, Malá Bystřice 115Chalupa u Procházků 1Chalupa u Procházků 2Chalupa u Procházků 3

Chalupa u Procházků je typickou valašskou roubenkou obklopenou lesem, loukami, pastvinami stojící o samotě. V těsné blízkosti se pasou ovce, krávy... Chalupa se nachází v obci... zobrazit detail

Chata Malá Bystřice
Chata Malá Bystřice, Malá Bystřice č. ev. 45Chata Malá Bystřice 1Chata Malá Bystřice 2Chata Malá Bystřice 3

Chata Malá Bystřice leží v CHKO Beskydy v krásné valašské krajině s lesy a horskými pastvinami na rozhraní mezi Vsetínskými a Hostýnskými vrchy, cca 15 km... zobrazit detail

Chata Bystřice
Chata Malá Bystřice, Malá Bystřice č. ev. 21Chata Bystřice 1Chata Bystřice 2Chata Bystřice 3

Nově nabízíme chatu k pronájmu. Chata Bystřice leží v CHKO Beskydy v krásné valašské krajině s lesy a horskými pastvinami na rozhraní mezi Vsetínskými a Hostýnskými... zobrazit detail

Chata u přehrady
Chata Bystřička, Bystřička 260Chata u přehrady 1Chata u přehrady 2Chata u přehrady 3

Naše chata je vystavěna ve stylu roubené chalupy a tak díky tomu architektonicky zapadá do prostředí Valašského regionu. Nabízíme útulné ubytování s kapacitou 15 osob v... zobrazit detail

Chalupa Barros
Chalupa Valašská Bystřice, Valašská Bystřice 375Chalupa Barros 1Chalupa Barros 2Chalupa Barros 3

Rádi vás přivítáme v naši nově zrekonstruované chalupě v obci Valašské Bystřici v CHKO Beskydy. Kolem domu je rozlehlá zahrada s velkou pergolou s posezením a... zobrazit detail

Statek Humenec
Chalupa Valašská Bystřice, Valašská Bystřice 785, 75627Statek Humenec 1Statek Humenec 2Statek Humenec 3

Ubytovaní (110m²) pro 8 - 10 osob se nachází v samostatně stojícím objektu. Prostory pronajímáme pouze jedné (Vaší) skupině. V přízemí budovy se nachází technický prostory... zobrazit detail

Chata Olymp
Chata Bystřička, Bystřička 146Chata Olymp 1Chata Olymp 2Chata Olymp 3

Nově zrekonstruovaná chata Olymp se nachází v malebném prostředí obce Bystřička. Je to obec v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Chata je obklopena lesy a loukami... zobrazit detail

Chata U skřítka
Chata Valašská Bystřice, Valašská Bystřice 052Chata U skřítka 1Chata U skřítka 2Chata U skřítka 3

Pronájem chaty U Skřítka - ubytování Valašská Bystřice. Nabízíme k pronájmu stylově zařízenou chatu, max. pro 9 osob, na polosamotě, v blízkosti lesa, v klidném úžasném... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 151)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>