Pronájem rekreačního domu

Pronájem v Dolním Újezdě, Dolní Újezd 578 - Rekreační dům, Východní Čechy

Pronájem rekreačního domu - Dolní Újezd
Pronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní ÚjezdPronájem rekreačního domu - Dolní Újezd

Kapacita rekreačního domu: 6 osob, 3 ložnice

Přijatelně zařízená chalupa s bazénem a krásnou vyhlídkou do kraje. V blízkosti objektu je koupaliště, hosté tak mají možnost využití tenisového a beach volejbalového kurtu. Dům se nachází v klidné části vesnice s možností vycházek do přírody.

napsat majiteli

Vybavení rekreačního domu k pronájmu

Vnitřní prostory:
Obývací pokoj: LCD TV, satelit, DVD přehrávač, rádio s CD přehrávačem, PC
rozměrná pohovka s křeslem
Kuchyň: sklokeramický sporák s elektrickou troubou, lednička s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, topinkovač, myčka
plnohodnotné vybavení (ostré nože, úklidové prostředky..... )

Venkovní prostory:
K bazénu (6 x 3 m, hloubka 160 cm, s filtrací, lehátka, houpačka) se chodí venkovními dveřmi, Hned u bazénu je vířivka pro 4 osoby, a o dva schody níže malý kamenný sklípek s kávovarem a výčepem na pivo, které po dohodě zajistíme.

Pergola s posezením je o úroveň níže, vybavená lednicí. Voda a WC je součástí.

Uzamykatelný prostor pro kola je vhodný pro cyklisty.

Příjezdová cesta a parkování

Přístřešek na pozemku pro 2 auta, další auta mohou parkovat vedle pozemku.

Stravování

Asi 100m od domu je možnost levných obědů v jídelně ZD. V obci jsou 3 hospody, možnost oběda pouze v hospodě U řeky, též nedaleko od nás.
Obchod Coop na návsi, Večerka (otevřeno každý den 6,30 - 20,00 hodin, velmi kvalitně a dostatečně zásobována) téměř v sousedství. Čerstvé pečivo hned od rána, pult s uzeninami, zelenina.
Supermarket Albert, Billa, Lidl, Penny v Litomyšli - 6 km.

Pokoje a ložnice v rekreačním domě:

.
Přízemí:
Ložnice 15 m² (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko)
Obývací pokoj 20 m² (místnost je průchozí, zastřešený balkón - 12 m², výhled: na krajinu).
Kuchyň 15 m² (místnost je průchozí)

Podkroví:
Ložnice 25 m² (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko).
Ložnice 20 m² (1 x manželské lůžko).

Dům má 2 podlaží - přízemí a podkroví. Hlavní obytnou částí je přízemí, kde se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešený balkon s posezením a krásným výhledem. V přízemí se nachází oddělená ložnice s manželskou postelí plus jedno lůžko, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC. Z chodby vedou schody do podkroví do 2 ložnic( 1x dvoulůžková, 1x dvoulůžková plus jedno lůžko).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Turistika – Budislav a okolí: Toulovcovy maštale, Městské maštale a další skalní útvary, možnost sběru hub a borůvek. Toulovcova rozhledna, Vranické údolí, Kolumbovo vejce u Boru u Skutče, Pivnická rokle, Naučná stezka kolem Štimberka v Poříčí.

Určitě doporučujeme navštívit zámek Nové Hrady s rozlehlou zahradou a zámeckou oborou s daňky. V areálu se nachází muzeum cyklistiky, přírodní bludiště, křížová cesta. K občerstvení v okolí Nových Hradů doporučujeme chatu Polanka

Proseč - Muzeum dýmek, rozhledna Terezka, nedaleko Proseče je obec Zderaz, v ní pískovcové sklepy a Skalní obydlí (bližší info na www. obeczderaz. cz), ve Zderazi je také přírodní koupaliště.


Polička – královské věnné město, rodiště Bohuslava Martinů (možnost prohlídky jeho rodného bytu v kostelní věži), historické náměstí, městské hradby, infocentrum na náměstí. Ve městě jsou malé supermarkety Penny a Tesco, hobymarket Báča.

Litomyšl – město zapsané na seznamu Unesco, renesanční zámek, Piaristický kostel, historické náměstí a mnoho dalšího, rodná světnička Bedřicha Smetany v areálu zámeckého pivovaru. Infocentrum na náměstí. Ve městě jsou malé supermarkety Penny, Billa, Albert

Luže – zřícenina hradu KošumberkPokud Vám nevadí vzdálenější cíle autem, tak doporučujeme například skanzen Veselý Kopec u Hlinska (45 minut autem), nebo hrad Pernštejn, který je 65 minut autem – cestou minete vodní nádrž Vír, rozhlednu Karasín, je to tam odtud nedaleko do westernového městečka Šiklův mlýn.

Za zmínku stojí i rekreační oblast Milovy, 40 minut autem, zdatnější cyklisté tam snadno dojedou na kole, doporučujeme zastávku na Luckém Vrchu. Možnost koupání, lodiček a komerční rybaření na tamním rybníce (povolenky prodávají na místě, půjčovna vybavení), Milovy a nedaleké Křižánky jsou výchozím bodem pro výstup na Devět skal, nejvyšší vrchol Žďárských Vrchů.Zvláštní nabídka:
Možnost točení sudového piva. Posezení pod pergolou je vybaveno WC a umyvadlem a lednicí s malým mrazáčkem.

Pronajímatel bydlí v malé chaloupce na okraji pozemku.

Ceník pronájmu rekreačního domu (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

20000,- kčza a týden - LÉTO
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so) pro 6 osob, spotřebu el. energie spotřebu vody,
ložní prádlo místní poplatek

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (hosté musí provést sami), kauci 3 000 Kč (vrací se při odjezdu, platí pro skupiny osob nad 30 let) kauci 8 000 Kč (pro skupiny do 30 let)

Po dohodě lze ubytovat až 9 osob.
Ceny v období (za týden):
1.6.-15.6. 17000,-
15.6.-31.8. 20000,-
31.8.-7.9. 15000,-
7.9.-30.9. 11000,-

Kontakty - Pronájem rekreačního domu

Adresa rekreačního domu: Dolní Újezd 578

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 063 041

Pronájem rekreačního domu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem rekreačního domu.

Napsat majiteli (id objektu: 2000)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>