Pronájem chaty

Pronájem ve Vrbně - Chata, Jižní Čechy

Pronájem chaty - Vrbno
Pronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - VrbnoPronájem chaty - Vrbno

Kapacita chaty: 8 osob, 3 ložnice

Mohlo by to začínat jako pohádka: Na překrásném místě poblíž malé vesničky Vrbno, v malebné krajině nádherných Blatenských rybníků stojí hezký domeček... Skutečnost je však přesně taková. Jedná se o zděnou chatu o třech podlažích, postavenou v roce 1993 podle plánu známého architekta Ing. Františka Miláčka a velmi citlivě zasazenou do okolní krajiny včetně dvou kmenů borovic, prorůstajících střechou. Z chaty je překrásný výhled na louku, pole a rybník Velká Kuš, který je ve vzdálenosti cca 300m. Obrovský rybník nabízí fantastické koupání a od řady ostatních se liší svým písčitým dnem, (toto prakticky zcela vylučuje, alespoň pro nás, odporný dotyk vysoké vrstvy bahna). Břeh rybníka je relativně dlouho mělký, takže i cca 20 m od břehu je vhodný pro malé děti i neplavce. Velká louka před chatou patří k objektu. Za chatou je zatopený lom, ale ke koupání doporučujeme řadu jiných lomů v okolí (Blatná, Paštiky atd. )
V bezprostředním okolí je mnoho lesů vhodných k houbaření. Okolní krajina je ideální k cykloturistice, zvlněný terén mezi loukami, polemi, lesy a rybníky nabízí nádherné výhledy, včetně pohledů na Šumavské vrchy. K dispozici řada cyklotras různé obtížnosti(www. blatna. info). Pro automobilové nebo motocyklové `závodníky` je nedaleko Tchořovic (10km) oblíbená opuštěná letecká runway (vhodná k nacviku jízdních dovedností a ideální k bezpečnému  dosažení maximální možné rychlosti). Pro ty kteří nepreferují koupaní v rybníku je plavecký areál v Blatné - 5km (www. plavecakblatna. cz)
Vzdálenější okolí nabízí mnoho turistických i sportovních atrakcí:
Kadovský viklan - 2km[www. blatna. info]. Vodní zámek Blatná - 5km[www. zamek - blatna. cz]. Zámek Lnáře - 10km[www. lnare. cz]. Hrad Rábí - 25km[www. rabi. cz], Zámek Březnice - 30km[www. zamek - breznice. cz]. Jízda na koních a výuka - 3 km (www. jezdeckyarealzofi. weebly. com). Relaxační centrum a hypocentrum - krytý bazen s vodní skluzavkou, masáže, možnost výuky jízdy na koni - 7km[www. domovpetra. cz]. Aquapark Horaždovice - 17km[www. bazen. horazdovice. cz. ]. Tenisové dvorce Blatná - 5km. Golfové hřiště - 35km[www. golf - pisek. cz].
Výlety na Šumavu - hrady Velhartice, Kašperk, Helfenburk, prales Boubín atd.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

zahradní gril, venkovní sezení, houpačka, ohniště, kytara

Příjezdová cesta a parkování

Autobusová zastávka ve Vrbně (1km), vlakové nádraží Blatná (5 km).
Před posledním domem obce Vrbno směr Kadov odbočit doleva na polní cestu, po té až na její konec cca 800m až k objektu, který je nalevo od zatopeného lomu. Počet parkovacích míst u chaty je bez omezení.

Stravování

V objektu je kuchyňská linka se spotřebiči (sklokeramická deska, rychlovarná konvice, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, myčka nádobí, multifunkční mixér), veškeré nádobí k dispozici.
V okolních vesnicích několik hostinců Vrbno(1km), Pole "Na statku"(3km). Několik výborných restaurací v Blatné včetně 3 úžasných cukráren.
Nákupy možné v supermarketech v Blatné (Pennymarket, Lidl, Coop, Spar)nebo jiných místních obchodech.

Pokoje a ložnice na chatě:

Objekt je ve třech podlažích. V přízemí pokoj dvou až třílůžkový, kolárna a sklep. V patře velká obývací místnost (zánovní kuchyňský kout včetně spotřebičů, sedací souprava a jídelní stůl), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V podkroví dva třílůžkové pokoje a WC s umyvadlem.
Všechny postele povlečené.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Blízké i vzdálenější okolí nabízí mnoho turistických i sportovních atrakcí:
Kadovský viklan - 2km[www. blatna. info]. Vodní zámek Blatná - 5km[www. zamek - blatna. cz]. Zámek Lnáře - 10km[www. lnare. cz] Hrad Rabí - 25km[www. rabi. cz], Zámek Březnice - 30km[www. zamek - breznice. cz]. Jízda na koních a výuka - 3 km (www. jezdeckyarealzofi. weebly. com). Rekreační areál města Blatná - 5km ( www. plavecakblatna. cz ) Relaxační centrum a hypocentrum - krytý bazen s vodní skluzavkou, masáže, možnost výuky jízdy na koni - 7km[www. domovpetra. cz], Aquapark Horaždovice - 17km[www. bazen. horazdovice. cz]. Tenisové dvorce Blatná - 5km. Golfové hřiště - 35km[www. golf - pisek. cz].
Výlety na Šumavu - hrady Velhartice, Kašperk, Helfenburk, prales Boubín
Výlety k Orlické přehradě - zámek Orlík, hrad Zvíkov atd.
Souhrn všech dalších atrakcí viz www. navylet. cz/cs/atrakce/blatna

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 8 osob, 3 ložnice)

22900,- kčza a týden - LÉTO
22900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz pouze během letní sezony.
Poplatky za el. energii, vodu, odvoz odpadu, povlečení jsou již zahrnuté v ceně.
V den příjezdu je vybírána vratná kauce ve výši 8000,- Kč. Za předpokladu, že nedojde k poničení samotného objektu nebo jeho vybavení je tato částka při odjezdu vrácena.
Objekt je klientovi předán čistý a uklizený, ve stejném stavu musí být předán při odjezdu majiteli. V opačném případě má majitel právo strhnout klientovi z kauce částku až 2000,- Kč za úklid.
Letní sezóna: od 1.června do 30. září

Kontakty - Pronájem chaty

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 346 426

Pronájem chaty - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chaty.

Napsat majiteli (id objektu: 2175)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>