Pronájem chaty

Pronájem v Hrubé Vodě, Hrubá Voda 299 - Chata, Severní Morava a Slezsko

Pronájem chaty - Hrubá Voda
Pronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá VodaPronájem chaty - Hrubá Voda

Kapacita chaty: 4 osob, 1 ložnice

Chata Hrubá Voda se nachází v rekreační zóně Hrubá Voda, kterou protéká říčka Bystřice. Z Olomouce jste u nás za necelou půlhodinu jízdy autem. Z dálnice D1 je to deset minut od sjezdu 281 Přáslavice. Svou polohou na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku v těsné blízkosti obce Hlubočky je chata ideálním výchozím bodem k výletům do okolní přírody nebo k návštěvě mnoha zajímavých historických památek.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Plně vybavená kuchyně s barem (dvouplotýnkový elektrický sporák, malá lednice s mrazákem, dřez, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, překapávač kávy, veškeré nádobí a hrnce).

Satelitní LCD televize, rádio, klimatizace, vnitřní krb, 1x jídelní stůl se židlemi pro 4 osoby, konferenční stůl, rohová rozkládací sedačka, křesla, bar s barovými stoličkami, krytá prostorná veranda s posezením a malým stolkem na občerstvení, kryté venkovní posezení s kamenným grilem, otevřené ohniště s udírnou.

Prostředí Hrubé Vody poskytuje mnoho sportovních a turistických aktivit a možností rekreace, jak v létě, tak v zimě.

Příjezdová cesta a parkování

2 parkovací místa přímo na pozemku možnost parkování na přilehlém parkovišti přímo před chatou (6 - 8 parkovacích míst), 20 m od chaty je vlaková zastávka Hrubá Voda – zastávka (příjezd z Olomouce).

Stravování

Chata je vybavená kuchyní pro vlastní přípravu jídla. Voda v objektu je pitná (vlastní studna – 22 m hluboký vrt ve skále). Obchod se smíšeným zbožím je vzdálen 3,3 km (5 minut autem). Vedle obchodu je také cukrárna. Restaurace: Hospůdka Pod Lomem vzdálená 300m od chaty, Hotel Hluboký Dvůr 2 km.

Pokoje a ložnice na chatě:

1 ložnice v podkroví pro 4 osoby: 1x manželská postel a 2 samostatná lůžka
Obývací pokoj: malá rohová sedačka, konferenční stůl, jídelní stůl se 4 židlemi, barový pult + 2 židle.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Prostředí Hrubé Vody poskytuje mnoho sportovních a turistických aktivit a možností rekreace v létě i v zimě.

PARK SPORTU HRUBÁ VODA
2 km od chaty se nachází sportovní areál Park Sportu Hrubá Voda [www.hrubavoda.cz], dostupný i vlakovou dopravou přímo s nástupem u chaty. Areál nabízí 4 sjezdové tratě vhodné zejména pro rodiny s dětmi s umělým osvětlením a zasněžováním, 4 sedačkovou lanovkou a dětským pásem, lyžařskou školu, půjčovnu lyží a snowboardů, bobovou dráhu 851 m dlouhou s celoroční aktivitou, moderní wellness a spa, privátní wellness, saunový svět v moderně vybudovaném hotelu Hluboký Dvůr [www.hlubokydvur.cz], Kamzíkovu stezku ve stromech, vyjížďky na koních, minigolf, discgolf, bungee trampolíny, lukostřelbu, víceúčelové hřiště, dětskou zónu, cyklistické výlety [www.hrubavoda.cz/cyklisticke-vylety/t1084].

SKI AREÁL HLUBOČKY
5,7 km (9 minut jízdy autem) se nachází sportovní areál Hlubočky [skiarealhlubocky.cz], dostupný i vlakovou dopravou přímo s nástupem u chaty. Areál nabízí v zimě lyžování na svazích s umělým osvětlením a zasněžováním, ski servis a půjčovnu, lyžařskou školu. K dispozici je bobová dráha s nerezovým korytem o délce 1 536 m, můžete vyzkoušet jízdu Hummerem, lukostřelbu, americké foukačky, skákací boty a RC modely.

NAŠE CHATA
je ideálním výchozím bodem k výletům do okolní přírody nebo k návštěvě mnoha zajímavých historických památek. Více na našich stránkách [chatahrubavoda.cz/my-a-okoli/]

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 1 ložnice)

2000,- kčza a noc - LÉTO
2200,- kčza a noc - ZIMA
2000,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
V případě týdenního pobytu pátek-pátek zvýhodněná cena:
Letní sezóna a mimo sezónu: 13000,- Kč/7 nocí
Zimní sezóna: 14500,- Kč/7 nocí
Možnost dokoupení Wi - Fi 50 Kč/den.
V ceně je zahrnuta spotřeba energie, povlečení, ručníky, toaletní potřeby, mycí prostředky. V ceně není zahrnut závěrečný úklid při odjezdu (zametení, vytření podlahy, stáhnutí povlečení, vynesení odpadkového koše, umytí nádobí vč. kuchyňské linky).
Nabízíme možnost doplacení závěrečného úklidu za 590,- Kč.
Při nástupu ubytování bude vybírána vratná kauce 2000,- Kč, která bude při předání chaty v neporušeném stavu v den odjezdu vrácena zpět.
Zimní sezóna 1.11.- 31.3.

Storno poplatky:

Zrušení rezervace 40 dní před nástupem - storno poplatek 50% z ubytovací ceny. Zrušení rezervace 7 dní před nástupem - 75% z ubytovací ceny. Zrušení rezervace méně než 7 dní před nástupem – 100% z ubytovací ceny.
Zimní sezóna: 1.11.-31.3.

Kontakty - Pronájem chaty

Adresa chaty: Hrubá Voda 299

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 490 149
Web:
chatahrubavoda.eu

Pronájem chaty - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chaty.

Chalupa pod Hájenkou
Chalupa Hrubá Voda, Hrubá Voda 32Chalupa pod Hájenkou 1Chalupa pod Hájenkou 2Chalupa pod Hájenkou 3

Objekt se nachází v hlubokém zalesněném údolí, cca 23 km od města Olomouce, na Hrubé Vodě, jež je podhorskou obcí na úpatí Oderských vrchů a Nízkého... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2069)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>