Pronájem chaty

Pronájem v Hlásné Třebani, Ve Vejtrži ev. č. 134 - Chata, Střední Čechy

Pronájem chaty - Hlásná Třebaň
Pronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná TřebaňPronájem chaty - Hlásná Třebaň

Kapacita chaty: 4 + 1 osob, 2 ložnice

Pronájem chaty Hlásná Třebaň. Ubytování Berounka, Střední Čechy. Zrekonstruovaná malá zahradní 3 - pokojová chatka (původně mobilheim), leží v rekreační oblasti Hlásná Třebaň, 100m od řeky Berounky na cyklistické trase Praha - Beroun, 1km od hradu Karlštejn. Vhodná pro rybáře, vodáky, cykloturistiku a turistiku. Chatka nabízí ubytování pro 4 osoby.

Na oplocené zahradě 400m² se nachází dvě venkovní posezení, zastřešený zahradní nábytek u chatky a zahradní nábytek u krbu a houpačka pro děti. Možnost zapůjčení kánoe.

Obec Hlásná Třebaň leží na řece Berounce v malebné krajině CHKO Český kras cca. 15 km východně od Berouna a 20 km jihozápadně od Prahy.
Místo je ideálním výchozím bodem za krásnými výlety po CHKO Český kras a CHKO Křivoklátsko, do hlavního města Prahy nebo jen tak k pasivnímu odpočinku. Okolí je vhodné k cykloturistice, k vycházkám do přírody, ke sjíždění řeky Berounky, místní lesy jsou oblíbené houbaři.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Hračky pro děti, venkovní krb, internet - WiFi, vybavená kuchyně, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Klimatizace, TV, zahradní nábytek, terasa, zastřešené posezení, zahrada, dětská houpačka, travnatá plocha, ohniště, gril, krb, oplocený objekt.

Příjezdová cesta a parkování

Autem bez problémů dostupné, parkování za plotem na pozemku. Počet parkovacích míst 1 - 3.

Pokoje a ložnice na chatě:

Obytný pokojík je vybaven gaučem, stolem, židlemi, TV, WiFi a klimatizací. Přímý vstup k zastřešenému venkovnímu sezení. Součástí obytného pokojíku je rovněž plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V chatě je zavedena pouze užitková voda, pitná voda je dodávána. V chatce jsou 2 malé samostatné ložnice s dvojlůžky, Koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlo.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Obec Hlásná Třebaň se nachází na levém břehu Berounky, 2 km východně od Karlštejna a asi 30 km od Prahy. Rozkládá se na území osídleném již v době bronzové, dnes na okraji Chráněné krajinné oblasti Český kras. Obec se skládá ze dvou částí - Hlásná Třebaň a Rovina. Její celková plocha činí 408 hektarů. Hlásná Třebaň a Rovina leží v nadmořské výšce 210 m. n. m. až 382 m. n. m. Hlásná Třebaň má výborné dopravní spojení s Prahou a Berounem, a to díky železniční trati 171 Praha – Beroun ze zastávky Zadní Třebaň. Cesta do centra Prahy trvá 38 minut, spoje jezdí ve půlhodinových intervalech. Část Rovina je obsluhována autobusovou linkou č. 311 Praha Zličín – Řevnice a linkou 451 Mořina – Řevnice. Aktivity: turistika, cykloturistika, houbaření, golf, tenis, koloběžky, bruslení (in - line léto), koně, jeskyně, rybolov, bowling. Na své si přijdou také obdivovatelé historických památek, kterých je v okolí nespočet. Koupání na řece Berounce (0,1 km) nebo v aquaparku v Berouně (15 km). Tenisové kurty v Řevnice (7 km). Golf na Karlštejně (5 km). Jízda na koni v Zadní Třebani (2 km). Rybaření na řece Berounce (0,1 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km). Typy pro výlety: Lom Malá a Velká Amerika, Skály Srbsko, Koněpruské jeskyně, hrad Karlštejn, poutní místo Svatý Jan pod Skalou, poutní místo Skalka, Brdské vrchy.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 + 1 osob, 2 ložnice)

8330,- kčza a týden - LÉTO
8330,- kčza a týden - ZIMA
8330,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je v provozu celoročně. Storno poplatky dle § 2326 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.
Pokud není domluveno jinak, nástup je vždy od 14.00 hod. nástupního dne a odjezd do 10.00hod v den odjezdu.

Kontakty - Pronájem chaty

Adresa chaty: Ve Vejtrži ev. č. 134

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
739 048 492

Pronájem chaty - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chaty.

Rekreační dům Hlásná Třebaň
Rekreační dům Hlásná Třebaň, V Úvozu 331Rekreační dům Hlásná Třebaň 1Rekreační dům Hlásná Třebaň 2Rekreační dům Hlásná Třebaň 3

Rekreační dům s nadstandardním vybavením zaměřeným na rodiny s malými dětmi. Dům se nachází v CHKO Český kras v údolí řeky Berounky. K dispozici jsou 3... zobrazit detail

K Vechtru
Vila Kozolupy, K Vechtru 19K Vechtru 1K Vechtru 2K Vechtru 3

Nadstandardně vybavené ubytování K Vechtru s vnitřním bazénem se nachází v CHKO Český kras u Národní přírodní rezervace Karlštejn. Klidné prostředí vesničky Kozolupy, zahrada s posezením,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1695)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>