Pronájem chalupy

Pronájem ve Velké Pasece, Velká Paseka 22 - Chalupa, Vysočina

Pronájem chalupy - Velká Paseka
Pronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká PasekaPronájem chalupy - Velká Paseka

Kapacita chalupy: 6 osob, 3 ložnice

Nabízíme k pronajmutí nově postavenou chalupu v malé vesničce Velká Paseka. Chalupa se nachází v klidné části obce, téměř na samotě. V blízkosti domu je krásné město Ledeč nad Sázavou (10 km) a Zruč nad Sázavou (13 km). Ubytování je vhodné až pro 6 osob s možností dětské postýlky. Díky 3 odděleným ložnicím (2 s manželskou postelí a jedna s oddělenými postelemi)je ubytování vhodné i pro více rodin a to i díky 2 koupelnám (v jedné koupelně je vana, v druhé koupelně je velký sprchový kout) a 2 toaletám. V horkých letních dnech je zde možnosti pustit klimatizaci. K dispozici je plně vybavená kuchyň. V blízkém okolí si přijdou na své úplně všichni - oblast Hněvkovic, kam spadá Velká Paseka, je vhodná pro turisty, cyklisty, vodáky, ale i pro rodiny s dětmi. Ubytování bez domácích mazlíčků.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, trouba, sklokeramická varná deska, rychlovarná konvice, myčka nádobí), TV, klimatizace, pračka, dřevo k možnosti zatopení v krbu.

Příjezdová cesta a parkování

Doprava po dálnici D1 (exit 56 nebo 66 směr Ledeč nad Sázavou), vlak Nádraží Chřenovice. Parkování na pozemku u chalupy.

Stravování

Vlastní vybavená kuchyň, gril, ohniště, kemp U Korfbalisty (Chřenovice - 3 km pěšky), Hospůdka U Petra (Zahájí - 4,5 km), Ledeč nad Sázavou (Penzion a vinárna Pod Hradem, Penzion U Řeky, Hotel Kaskáda - 10 km), McDonald´s (Loket - 9,5 km), Hospoda U Čerta (Vilémovice - 18 km), Restaurace Na Vršku (Horní Paseka - 22 km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

V podkroví jsou 3 samostatné dvoulůžkové ložnice.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Hrad Ledeč nad Sázavou, hrad a lom Lipnice nad Sázavou, zámek Zruč nad Sázavou, Včelí dům (Hulice), Vodní svět (Nesměřice), Rozhledna Bohdaneč (zde je možnost chytání ryb), Číhošť (střed ČR, Toufarova stezka), Kožlí (lov pstruhů), Dýňový svět (Nová Ves u Leštiny), Farma Cihlář (Milošovice), Stvořidla, pivovar Kácov, možnost zapůjčení lodiček [www.lode-ledec.cz], Sedlická přehrada, koupaliště Havlíčkův Brod, koupaliště Žabák (Humpolec).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

15900,- kčza a týden - LÉTO
15900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Upřednostňujeme ubytování na celý týden.
V případě zájmu je možné se na délce pobytu domluvit.
Vratná kauce 3.000Kč
Rekreační poplatek dle vyhlášky
Letní sezóna: od 1. dubna do 30.září
Mimo sezonu: od 1. Října do 31. Března

Kontakty - Pronájem chalupy

Adresa chalupy: Velká Paseka 22

Rezervace:
napsat majiteli

Pronájem chalupy - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pronájem chalupy.

Napsat majiteli (id objektu: 1506)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>