Na samotě Pod Lesem

Pronájem ve Dvoře Králové nad Labem, Pod Lesem 3171 - Chata, Východní Čechy

Na samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad Labem
Na samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad LabemNa samotě Pod Lesem - Dvůr Králové nad Labem

Kapacita chaty: 17 osob, 4 ložnice

Užijte si krásnou a klidnou dovolenou doslova na samotě Pod Lesem.

Ve zrekonstruovaném rodinném domě s udržovaným rozlehlým oploceným pozemkem přes 3000 m2 si to vy i vaše děti a přátelé opravdu užijete.

Ať už chcete posedět pod dřevěnou pergolou před domem a grilovat, nebo dáváte přednost klasickému táboráku s opékáním špekáčků, přijdete si na své. Pro dřevo do lesa vás nepoženeme, velký dřevník nad ohništěm je k dispozici.

Vaše děti se vyřádí na pískovišti, houpačkách a prolézačkové dřevěné věži pod statným ořešákem, nebo na trampolíně či v bazénu - celý pozemek je oplocen, takže se vám nikde nezaběhnou... V případě nutnosti je k dispozici pračka i sušička. Pokud máte děti "větší", prostor u domu mohou využít k fotbalu, badmintonu apod. A pokud nejsou zrovna sportovně založení, Wi - Fi to jistí...

Po celodenních výletech si u nás odpočinete ve venkovní vířivce s výhledem na hvězdné nebe i celé královodvorské údolí a vypotíte se ve finské sauně.

Pokud jste zastánci lenošení, ideální je odpočinek v houpací síti či přímo na trávníku ve stínu stromů.

Nebo jste milovníky houbaření? Blízký les vám umožní i to + něco navíc - v bezprostřední blízkosti domu můžete pozorovat lesní zvěř. Pokud by se vám zachtělo něčeho víc exotičtějšího, vyhlášená Zoo Safari Dvůr Králové je na dohled a dojezd přes údolí.

Co se týká stravování, v plně vybavené kuchyni si můžete ukuchtit dle vašeho vkusu a chuti, ale ve městě je několik opravdu dobrých restaurací, kde si každý vybere to své... V kuchyni můžete využít indukční varnou desku, mikrovlnku, lednici s mrazákem, troubu, myčku, varnou konvici a kávovar Nespresso. Hned vedle je jídelní kout a obývací pokoj s pohodlnými sedačkami a 60" chytrá televize pro sledování satelitních pořadů, webové TV nebo jinou zábavu.

Ve spodní koupelně je k dispozici sprchový kout, který jistě využijete i po saunování - koupelna je propojena se saunovou místností, příp. ze sauny můžete vyběhnout rovnou na čerstvý vzduch a zchladit se venku v ochlazovacím sudu. V horní koupelně si zas můžete dát horkou koupel ve vaně. V přízemí i na patře je samozřejmostí samostatná toaleta.

V domě myslíme i na nejmenší a jejich zábavu - pod centrálním schodištěm je dětský koutek se spoustou hraček a odpočinkovým týpí. V obývacím pokoji je dětská kuchyňka.

Součástí pronájmu je jedna ze dvou vytápěných garáží. V zimním období zde můžete nechat sušit sportovní výbavu a v případě, že využijete místní rozsáhlé cyklostezky, garáž je prostorná pro velké množství jízdních kol k jejich bezpečnému uložení.

Prostor druhé garáže a část patra nad garážemi s vlastním vstupem nejsou součástí pronájmu - slouží pro nutnou údržbu domu a okolí, aby se Vám u nás líbilo.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Kuchyně - kompletně vybavená spotřebiči a nádobím, tj. indukce, el. trouba, lednice s mrazákem + samostatná veliká lednice, mikrovlnka, myčka, varná konvice, hrnce, nádobí... Kávovar Nespresso - (kapsle nutno vlastní)
Obývací pokoj s "chytrou" TV 60", satelitem, Wi - Fi připojení.
K dispozici jsou pračka a sušička.
Venkovní vybavení - zahradní nábytek pro dospělé i děti, houpačky, prolézačková věž, pískoviště, trampolína, gril i ohniště s dřevěným posezením, dřevník, bazén přitápěný solárem, solární sprcha.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování uvnitř oploceného pozemku. Kola a jiné sportovní vybavení lze bezpečně uložit ve vytápěné zabezpečené garáži.

Stravování

Stravování pouze vlastní - k dispozici je plně vybavená kuchyně, kde si můžete připravit jídla po celý den.
Pokud se vám ale nebude chtít vařit, můžete navštívit spoustu opravdu dobrých restaurací ve městě. Příp. doporučíme vynikající řeznictví v centru se skvělým masem na gril.
Ve městě je spousta obchodů - doporučené místa na výlety a restaurace zašleme...

Pokoje a ložnice na chatě:

Přízemí - ložnice pro 5 osob, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, herní koutek pod centrálním schodištěm.
Horní patro - 2x ložnice pro 4 osoby + 1x velká ložnice pro 4 osoby, samostatná koupelna s vanou, samostatná toaleta, odpočinková místnost u ložnice. Celkem je tedy kapacita 5 osob v přízemí + 12 osob v patře.
Po domluvě je k dispozici cestovní postýlka a na schodiště lze namontovat bezpečnostní zábranu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Naučná stezka pro děti u městské nemocnice kolem Hartského potoka a jeho vysokých splavů
Možnost půjčení raftů v centru města na splouvání Labe
Přehrada Les Království
Zoo Dvůr Králové nad Labem
Galerie minerálů Dvůr Králové - největší soukromá sbírka nerostů a drahých kamenů ve střední Evropě se spoustou světových unikátů
Aeroklub Dvůr Králové - vyhlídkové lety nad Krkonošemi
Braunův betlém nad obcí Žíreč
Zámek Kuks
Golf Zaloňov a Mladé Buky
Pevnost Josefov
Hora Zvičina
Babiččino údolí
Janské Lázně
Dělostřelecká tvrz Dobrošov u Náchoda - jedinečná vojenská památka, která odhaluje část československé historie
Riegrova stezka
Skiareály Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou a další
Skalní města Adršpašsko - Teplické skály, Prachovské skály, Broumovské stěny
Jičín - město pohádky

Cyklostezky přímo v okolí objektu

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 17 osob, 4 ložnice)

39500,- kčza a týden - LÉTO
39500,- kčza a týden - ZIMA
39500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
9800,- kčSILVESTR: Cena za celý objekt na jednu noc (minimum 4 noci, příp. jiná délka pobytu dle domluvy)
Objekt k dispozici celoročně.
Uvedené ceny jsou za pronájem objektu s vybavením a neomezeným užíváním venkovní vířivky a finské sauny. Cena neobsahuje spotřebu vody, el. energie a rekreační poplatky obci.
Spotřeby energií, vody a pobytová taxa budou vyúčtovány na konci pobytu a odečteny ze zálohy 4.000 Kč, která je splatná v hotovosti v den příjezdu. Cena el. energie 8,20 Kč za 1kWh. Cena vody 118 Kč za 1m3. Rekreační poplatek obci činí 15 Kč osoba/den mimo dne příjezdu. Platí pro osoby 18 -70 let věku.

Prodloužený víkend (3 noci) cena 7900 Kč za 1 noc za celý objekt + (4. - 6. noc cena 4900 Kč za 1 noc za celý objekt). Check-out neděle 15:00 hod (čas odjezdu lze případně upravit)

Vratná kauce 10.000 Kč je splatná v hotovosti na místě při příjezdu.
Zálohová platba 50 % ceny ubytování při rezervaci, zbývajících 50 % ceny ubytování nutno uhradit nejpozději 30 den před zahájením pobytu.

Storno poplatky:
0% zaplacené ceny ubytování při zrušení rezervace déle než 60 kalendářních dnů před sjednaným termínem ubytování.

50% zaplacené ceny ubytování při zrušení rezervace 59 až 30 kalendářních dnů před sjednaným termínem ubytování.

100% zaplacené ceny ubytování při zrušení rezervace méně než 30 kalendářních dnů před sjednaným termínem ubytování.

Check-in v den příjezdu mezi 15:00 a 16:00 hodinou (týdenní pobyt).
Check-out v den odjezdu do 10:00 hodin (týdenní pobyt).
Týdenní pobyt celoročně za jednotnou cenu
Během letních prázdnin pouze týdenní pobyty - (sobota/sobota)
Víkendové pobyty - pouze prodloužené víkendy min. 3 noci

Kontakty - Na samotě Pod Lesem

Adresa chaty: Pod Lesem 3171

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
770 120 252

Na samotě Pod Lesem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Na samotě Pod Lesem.

Roubenka u Dvora Králové
Chalupa Huntířov, Vítězná - Huntířov 65Roubenka u Dvora Králové 1Roubenka u Dvora Králové 2Roubenka u Dvora Králové 3

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou velkou historickou roubenku (obytná plocha cca 200 m²) s obrovským pozemkem (5000 m²) a velkým vyhřívaným zastřešeným bazénem. Klidná poloha v... zobrazit detail

Maringotka u přehrady Les Království
Chata Bílá Třemešná, Bílá Třemešná 145Maringotka u přehrady Les Království 1Maringotka u přehrady Les Království 2Maringotka u přehrady Les Království 3

Naše ubytování je v nové a moderně vybavené maringotce(Tinihousu), která zaručí vaše pohodlí. Nachází se 300m od přehrady Les Království, 100m od lesa, 4km od ZOO... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Nemojov, Starobucké Debrné 198Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa Nemojov se nachází v krásném přírodním prostředí na úpatí Krkonoš v Nemojově Starobuckém Debrném, nedaleko Dvora Králové nad Labem. Chalupa je vhodná pro 8 až... zobrazit detail

Chata pod duby
Chata Lanžov, Lanžov ev. č. 7Chata pod duby 1Chata pod duby 2Chata pod duby 3

Nabízíme ubytování v dvoupodlažní chalupě v obci Lanžov, který je vzdálený 7 km od města Dvůr Králové nad Labem. Nachází se v klidné části obce. V... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1048)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>