Moje Chaloupka

Pronájem ve Žďáru, Žďár 52 - Chalupa, Šumava

Moje Chaloupka - Žďár
Moje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - ŽďárMoje Chaloupka - Žďár

Kapacita chalupy: 12 + 2 osob, 5 ložnic

Proč Moje Chaloupka?
Naší snahou je vám nabídnout chalupu, na které se budete cítit, jako kdyby byla vaše.

Moje Chaloupka je nadstandardní chalupa ([podívejte se na videoprohlídku*https: //mojechaloupka. cz/video/]), která se nachází na velkém a upraveném pozemku, který je zcela oplocen. Najdete jí na okraji malé vesničky Žďár u Nalžovských hor v okrese Klatovy. Žďár je součástí mikroregionu Plánicko, který se nachází v Pošumaví a je tak ideální vstupní branou pro poznávání krás Šumavy. Srdce Šumavy je tak na dosah.

Moje Chaloupka nabízí bezbariérové ubytování. Všechny pokoje jsou v přízemí a jsou zařízené dřevěným nábytkem na míru.

Chalupa byla nově postavena za pomoci nejmodernějších technologií. Přesto si zachovává duši venkovského stavení, jejíž dominantou je stylová a prostorná světnice s kachlovými kamny a pecí. Je celoročně vytápěná tepelným čerpadlem pomocí podlahového topení v celé obytné části, přijedete tedy do vyhřáté a voňavé chalupy.

Nabízí naprostý klid a výhled do okolních luk a lesů. Krajina vybízí jak k pěší tak cyklo turistice. Kolem pozemku vede jedna z mnoha cyklostezek, kterými je tato oblast protkaná.

Respektujeme vaše soukromí, a proto po dobu vašeho pobytu není na chalupě nikdo jiný přítomen.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Nemovitost poskytuje dostatek vyžití i přes nepřízeň počasí jak pro dospělé, tak i děti. Satelitní televize + Netflix, Internet přes WiFi k dispozici zdarma. Ve společenské místnosti: Basketbalový koš, pingpong, air - hockey, šipky, branky na hokej včetně hokejek a míčků, odrážedla, tříkolky a stojan na kola. V obytné části: stolní fotbal, společenské hry, hračky a stavebnice pro malé i větší chalupáře. U chalupy je vnější bazén 3 x 6 m vyhřívaný tepelným čerpadlem, v provozu je od konce dubna do konce října - v závislosti na počasí. Bazén má podchozí zastřešení o velikosti 5 x 10 m. Nově jsme chalupu dovybavili i venkovní Softub vířivkou, která je umístěná pod zastřešením u bazénu. Vířivka je v provozu cca od října do dubna. Na chalupě je také možnost si objednat masáž ( šíje, zad či celého těla ). Od jara 2021 máme i venkovní dětské hřiště s tobogánem, skluzavkou, třemi houpačkami, lezeckou stěnou a dalšími prvky. Pro menší děti domeček s malou skluzavkou a pískoviště.

Příjezdová cesta a parkování

Až k chalupě vede silnice 2.třídy. Přímo před chalupou je místo pro 4 auta.

Stravování

Ve světnici je kompletní kuchyňský kout vybavený sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, automatickým kávovarem na zrnkovou kávu, myčkou nádobí a samozřejmě dostatkem obvyklého nádobí. U jídelního stolu se může pohodlně najíst 8 lidí. Venkovní zastřešené posezení s grilem na dřevo, na kterém si opečete i špekáčky.
Na chalupu je také možné si objednat nákup od šumavských farmářů s dodáním každý pátek, více info na: https: //sumavaprodukt. regionalnispeciality. cz/

Pokoje a ložnice na chalupě:

Hned za vstupem do objektu je prostorná světnice, která sdružuje kuchyňský kout, jídelnu a obývací pokoj. Vedle světnice je spíž s větší lednicí, mrazákem a pračkou. Nově zde najdete i vinotéku.

Pokoj č. 1: Prostorný pokoj s velkou 2 metry širokou manželskou postelí, nočními stolky, komodou a šatní skříní. Možnost přistýlky či dětské postýlky na vyžádání.

Pokoj č. 2: Menší pokoj s manželskou postelí, nočními stolky, komodou a šatní skříní.

Pokoj č. 3: Menší pokoj s manželskou postelí, nočním stolkem, komodou, rohovou a šatní skříní.

Pokoj č. 4: Prostorný pokoj s manželskou postelí, nočními stolky, dvěmi přistýlkami, truhlou, komodou a šatní skříní.

Pokoj č. 5: Prostorný pokoj s manželskou postelí, nočními stolky, dvěmi jedno lůžkovými postelemi, truhlou, komodou a šatní skříní.

K dispozidi 2 postýlky a 4 přistýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

[Zřícenina hradu Ballymote - Nalžovské Hory*https: //www. kudyznudy. cz/aktivity/umela - zricenina - ballymotte]
[Poutní kostel v Nicově*https: //www. kudyznudy. cz/aktivity/poutni - kostel - v - nicove]
[Muzeum Františka Křižíka - život a dílo českého vynálezce*https: //www. kudyznudy. cz/aktivity/muzeum - frantiska - krizika]
[Aquapark Horažďovice*http: //bazen. horazdovice. cz/]
[Ski areál Kocourov*https: //www. skikocourov. cz/]
[Ski areál Kašperské Hory*http: //www. skikasperky. cz/]
[Ski areál Nezdice*https: //skinezdice. cz/]
[Ski klub Javorník*http: //www. javornik. cz/lyzovani. php]
[Město Klatovy - Katakomby, Černá a Bílá věž*https: //www. kudyznudy. cz/kam - pojedete/sumava/sumava/klatovy]
[Státní hrad Švihov*https: //www. hrad - svihov. cz/cs]
[Restaurace Angus steakhouse Soběsuky*https: //www. angusfarm. cz/]
[Zámek Zelená Hora z Černých baronů*http: //www. zelenahora. cz/cs/]
[Město Nepomuk*https: //www. kudyznudy. cz/kam - pojedete/plzensko - a - cesky - les/plzensko/nepomuk]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 + 2 osob, 5 ložnic)

55000,- kčza a týden - LÉTO
44000,- kčza a týden - ZIMA
37000,- kčSILVESTR: 4 noci / 14 osob
Týdenní pobyt: od soboty 15:00 do soboty 10:00
Víkendový pobyt: od pátku 15:00 do neděle 15:00 je možný pouze jen v inzerovaných termínech

Při týdenním pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 1.000,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 10.000,- Kč na týden.
Při víkendovém pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 500,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 5.000,- Kč na víkend.
V ceně pobytu: palivové dříví, spotřebovaná elektřina, lůžkoviny, ručníky, osušky, toaletní papír, mýdlo na ruce, dezinfekce, mycí prostředky v kuchyni, utěrky, úklid

Po potvrzení rezervace je tato platná maximálně 5 pracovních dnů. Do této doby je nutné na účet provozovatele převést 50% z ceny uvedené v potvrzení rezervace. Doplatek je nutné uhradit na účet provozovatele nejdéle do 7 dnů před termínem ubytování.
Storno poplatky účtujeme pouze v případě zrušení klientem méně jak 30 dní před termínem ubytování ve výši 25% z celkové ceny ubytování uvedené v potvrzení rezervace.
Na začátku pobytu klient uhradí vratnou kauci ve výši 5.000,- Kč. Kauce je vratná při závěrečném předání.
Letní sezóna: 1.5. - 30.9.
Zimní sezóna: 1.10. - 30.4.

Kontakty - Moje Chaloupka

Adresa chalupy: Žďár 52

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
608 531 177
Web:
mojechaloupka.cz

Moje Chaloupka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Moje Chaloupka.

Chalupa na samotě - Hájenka
Chalupa Velenovy, Velenovy 138Chalupa na samotě - Hájenka 1Chalupa na samotě - Hájenka 2Chalupa na samotě - Hájenka 3

Chalupa je na samotě, obklopena krásnou přírodou. Pokud chcete zažít ničím nerušný klid, tohle je to pravé místo pro Vás. Ráj pro houbaře. Samozřejmostí je plně... zobrazit detail

Pronájem chalupy s bazénem
Chalupa Miřenice, Miřenice 16Pronájem chalupy s bazénem 1Pronájem chalupy s bazénem 2Pronájem chalupy s bazénem 3

Nabízím pronájem chalupy na krásném místě, na okraji "Přírodního parku Buděticko". Chalupa se nachází v Plzeňském kraji, v bývalém okrese Klatovy, asi 10 km od měst... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 568)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>