Mlýn

Pronájem v Ostrovci, Ostrovec 11 - Chalupa, Západní Čechy

Mlýn - Ostrovec
Mlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - OstrovecMlýn - Ostrovec

Kapacita chalupy: 5 osob, 2 ložnice

Nabízíme krásné ubytování ve mlýně z první poloviny 16.století. Stavení se nachází v CHKO Křivoklátsko, obklopeno malebnou přírodou na absolutní samotě. Místo je určeno především těm, kteří spatřují luxus v podobě klidu, samoty a relaxu v přírodě. Zde si vaše tělo i mysl zaručeně odpočine. Vhodné pro všechny generace. Neakceptujeme hlučné oslavy a párty.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyňská linka (plynový sporák/trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednička, toastovač), TV, rádio. Přenosný venkovní gril, houpačka, venkovní posezení. V objektu se nachází malé zemědělské museum.

Není Wi - Fi připojení.

Objekt je sdílen s majitelem.

Příjezdová cesta a parkování

Přímo v objektu, pod přístřeškem.

Stravování

Vlastní, Biskoupky - restaurace Selský dvůr (cca 10 km), Zbiroh - restaurace, obchod, pizzerie (cca 15 km), Radnice - restaurace, pizzerie, vinárna, obchod (cca 15 km). Potraviny - Mlečice, Terešov (cca 5 km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa poskytuje ubytování až pro 5 osob. Jedna ložnice (3 lůžka), obývací pokoj (2 lůžka).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Lokalita nabízí široké možnosti. Zejména turistika, cykloturistika, a houbaření. Nedaleko stavení vede turistická trasa, která vás dovede na místa, jako jsou: Skryjská jezírka, Skryje (muzeum trilobitů), zřícenina hradu Týřov, restaurace U Rozvědčíka na řece Berounce až na hrad Křivoklát. Milovníky památek určitě zaujme hrad Karlštejn, lom Velká a Malá Amerika, Koněpruské jeskyně, Točník, Žebrák, zřícenina hradu Libštejn, Krašov a filmově známý Krakovec. Za zmínku také stojí zámek Zbiroh, kde se nachází expozice požární ochrany.

Letní kino Terešov, zámek Zbiroh - lanové centrum, velké hasičské muzuem, koupaliště Zdice. Aquapark+bazén Hořovice, aquapark+bazén Rokycany, řeka Berounka.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 osob, 2 ložnice)

14000,- kčza a týden - LÉTO
14000,- kčza a týden - ZIMA
14000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz v letní i zimní sezoně: v ceně ubytování zahrnuty poplatky za náklady na topení a elektrické energie. Poplatek za psa: 100Kč/den. Při nástupu je vybírána celková cena za pobyt a kauce ve výši 3 000Kč, která je po ukončení pobytu vrácena, v případě, že nedojde k poškození objektu, nebo jeho vybavení.
Mimo sezonu: Víkendové ubytování mimo měsíce červenec a srpen.

Kontakty - Mlýn

Adresa chalupy: Ostrovec 11

 
Email: roman-cihak@seznam.cz
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723 574 611

Mlýn - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Mlýn.

Chata Ruženka
Chata Malé Slabce, Malé Slabce ev. č. 2Chata Ruženka 1Chata Ruženka 2Chata Ruženka 3

Nabízíme k týdennímu pronajmu chatu Růženku. Chata se nachází v obci Malé Slabce na Křivoklátsku, 70km od Prahy. V chatě je 6 lůžek (3 neprůchozí ložnice... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1461)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>