Kouzelná chaloupka

Pronájem v Dyjákovicích - Chalupa, Jižní Morava

Kouzelná chaloupka - Dyjákovice
Kouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - DyjákoviceKouzelná chaloupka - Dyjákovice

Kapacita chalupy: 5 + 2 osob, 1 ložnice

Nově vybudovaná chaloupka nad vinným sklepem v selském stylu v obci Dyjákovice, je vhodná pro milovníky krásné přírody, historických památek, cykloturistiky a vinných sklepů. Chaloupka se nachází na Jižní Moravě v mikroregionu Hrušovansko, na hranici České republiky s Rakouskem a napůl cesty mezi Znojmem a Mikulovem.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyňský kout je kompletně vybaven, lednice, myčka, pračka, varná konvice, televize, WiFi, satelit, klimatizace, venkovní kryté posezení, letní kuchyň, ohniště.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování ve dvoře pro 3 auta, uzamykatelné v objektu. Ve dvoře se nachází i kolárna.

Stravování

Bez stravování, vlastní plně vybavená kuchyň.
Obchod Coop (50m), Na růžku (200m)

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí se nachází společenská místnost ( zde je rozkládací pohovka ), ze které vede schodiště do podkroví, kde je společná ložnice pro 5 lůžek.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Posezení ve vinném sklepě s možností degustace ( zatím chystáme). Cykloturistika. Dětské hřiště 50m.
Kousek od obce je možná návštěva většího počtu bývalého vojenského opevnění a volně přístupný rekonstruovaný lanový houpací most o délce 40m přes řeku Dyji. V obci probíhá mnoho významných a kulturních akcí, včetně trojích krojovaných hodů a vinařské akce Svatomartinská husa.
V bezprostřední blízkosti apartmánu se nachází nesčetné množství vinařských, turistických a cykloturistických tras ( např. Greenways Praha - Vídeň, Po rovince ), které protínají celý náš region a pokračují přes hraniční přechod kousek od obce ( jen pro pěší a cyklo), do sousedního Rakouska. Koupání, odpočinek a příjemný relax nabízí 7 km vzdálené termální lázně v Laa.

Zříceniny hradů v okolí: Nový Hrádek (37 km), Cornštejn (52 km), Fernštejn (46 km).

Hrady v okolí: Znojmo (21 km), Bítov (58 km).

Zámky v okolí: Vranov nad Dyjí (40 km), Jevišovice (38 km).

Vinařská turistika v blízkém okolí, Vinice Šobes, Loucký klášter, Znojemské podzemí, Znojemská radniční věž, Rotunda Svaté Kateřiny, Vodní Mlýn ve Slupi, Lednice (52 km), Mikulov (40 km), Laa a. d. Thaya (11 km), Pálava – Aqualand moravia Pasohlávky (30 km), vojenské bunkry v Dyjákovicích.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 + 2 osob, 1 ložnice)

14500,- kčza a týden - LÉTO
14500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Cena zahrnuje spotřebu vody, elektřiny, rekreační poplatky, povlečení, ručníky, osušky, utěrky, toaletní papír, prací kapsle, aviváž, tablety do myčky. Záloha na pobyt 30% z ceny převodem na účet majitele do 14 dnů od rezervace a doplatek nejpozději 30 dní před nástupem pobytu.
Storno podmínky: 30 dní a méně před nástupem pobytu je záloha nevratná.

Od 15 června do 15 září pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. Nástup: od 14.00 do 16,00 hod, odjezd: do 10.00 hod.
Předávejte prosím chalupu ve stavu stejném, jako ji přebíráte. UKLIZENOU. (svlečené povlečení, vynesené odpadky). MOC DĚKUJEME.
Chalupa je určena především pro klidnou rodinnou dovolenou.
Nepronajímáme skupinkám na večírky.
Nutno dodržovat noční klid po 22. hodině.
Děkujeme za pochopení. Menší psi povoleni a zdarma.
Poplatek za půjčení kola 100,- Kč za den .
Letní sezóna od od 15 června do 15 září ( So-So)

Kontakty - Kouzelná chaloupka

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 183 481

Kouzelná chaloupka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Kouzelná chaloupka.

Chalupa na vinařské stezce
Chalupa Dyjákovice, Dyjákovice 338Chalupa na vinařské stezce 1Chalupa na vinařské stezce 2Chalupa na vinařské stezce 3

Chalupa se nachází přímo na vinařské stezce „Greenways Praha - Vídeň“ v klidné vinařské vesničce Dyjákovice. Naše chalupa leží pouhých 10 km od rakouských hranic v... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 606)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>