House of Relax

Pronájem v Řečanech nad Labem, Budovatelů 294 - Rekreační dům, Východní Čechy

House of Relax - Řečany nad Labem
House of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad LabemHouse of Relax - Řečany nad Labem

Kapacita rekreačního domu: 10 + 4 osob, 3 ložnice

Stylově zařízený rodinný dům se zahradou pro chvíle odpočinku a relaxu. Vhodný pro využití jak k soukromým cestám, tak i k firemním setkání – kapacita max. 14 osob. Skvělá příležitost pro rodiny s dětmi, skupiny cyklistů, wellness pobyty pro páry, milovníky koní a klidu. Oblast Kladrubské Polabí je nově zapsána do světového dědictví UNESCO.
Potřebujete si odpočinout - vypnout - zrelaxovat? Milujete koně, jízdy na kolech, pěší turistiku, nebo rádi navštěvujete atraktivní místa, města? Jste vždy vítáni! Hostitelé Vám vždy rádi doporučí lokální akce a zajímavé destinace v okolí. Poradí kde jsou koně na dosah ruky, kde se vykoupat v písníku, pro sportovce cyklotrasy a kam s dětmi za zábavou. V nabídce hostitelů jsou i masáže celého těla. Hostitelé jsou na pozemku.

napsat majiteli

Vybavení rekreačního domu k pronájmu

Vybavení obývacího pokoje: Smart TV, PlayStation 4,krbová kamna. Možnost využití nabídky čajů, kávy, vodní dýmky. Sportovní vybavení: 3 x trekové kolo, vybavení pro letní hry.
Možnost využití sauny, infrasauny, vířivky, masáží, sportovního vybavení a mnoho deskových her. Hosté budou mít k dispozici plně vybavený dům o ploše 100m2+ zahradu. Venkovní terasu+ zahradní nábytek + gril, vířivku, bazén.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je zajištěno na pozemku domu pro dvě osobní vozidla. Více vozidel po domluvě s majitelem.

Stravování

K dispozici plně vybavená kuchyň: běžné kuchyňské nádobí, myčka, sporák, lednička s mrazákem, varná konvice, pákový kávovar, rýžovar, toustovač, topinkovač. Možnost dovozu jídla z pizzerie Přelouč. V obci je denně otevřený obchod.

Pokoje a ložnice v rekreačním domě:

Ložnice 1.: extra velká manželská postel, 1 x jednolůžková postel.
Ložnice 2.: 1 x manželská postel.
Ložnice 3.: 2 x jednolůžková postel.
Čajovna: 1 x speciální dvojlůžková postel viz. foto, 1 x jednolůžková postel.
Obývací pokoj: prostorná rozkládací sedačka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Výlety v okolí: Cyklostezky v celé oblasti okolo Národního hřebčína Kladruby nad Labem a samotný hřebčín, včetně jejich akcí a prohlídek pro návštěvy. Biopark Štít, kde pořádají komentovaná krmení zvířat a můžete se také dozvědět něco zajímavého o opicích nebo šelmách. Ringelland Habrkovice s tygry sibiřskými a hrochy. Kutná Hora město UNESCO - Chrám Svaté Barbory. Chlumec nad Cidlinou Zámek Karlova Koruna - nejvýznamnější barokní stavba v ČR s krásnou zahradou a Fajnpark Hopsálkov největší venkovní skákací centrum v republice. Muzeum Veteránů Radovesnice II - přes 200 exponátů historických motocyklů, přes 70 exponátů traktorů a dalších historických vozidel a zemědělské techniky. Zámek Kačina klenot empírové architektury. Gotický zámek Žleby, kde Vás okouzlí i ukázky s dravci. Lázeňské město Poděbrady s krásnou kolonádou a cyklotrasou podél řeky až do Kolína. Lázně Bohdaneč a po cestě z Lázní Bohdaneč, kousek za městem, směrem na Hradec Králové, se nachází Národní přírodní rezervace Bohdanečský rybník, která je nejvýznamnější ornitologickou lokalitou v Pardubickém kraji. Město Pardubice - aquapark, zámek, Východočeské divadlo, multikina, dostihové závodiště, plochá dráha - Zlatá přilba.

Ceník pronájmu rekreačního domu (kapacita: 10 + 4 osob, 3 ložnice)

20000,- kčza a týden - LÉTO
18000,- kčza a týden - ZIMA
18000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
8000,- kčSILVESTR: Cena za noc/ min.3 noci
Wellness je k dispozici neomezeně - Platí se pouze za spotřebované el. energie. ( 1kW = 10Kč)
Použití vířivky je nutné objednat dopředu z důvodu nahřátí vody. Průměrná platba za wellness za víkend je cca 500 Kč.

Víkendové pobyty: cena 7000,- Kč do 5 osob, každá další osoba 600,- na noc.
Je vybírana vratná kauce 2000,- Kč
Domácí mazlíčky jsou možní pouze po předchozí domluvě. - 500 Kč/zvíře/pobyt

Nabídka doplňkových služeb ( masáže ) - je za poplatek dle ceníku .
Nutná domluva předem.

Check-in : 14.00 h, Check-out : 10.00 h

Vybíráme 10% zálohu předem z celkové ceny pro pobyty nad dvě noci.
- storno poplatek 14 – 0 dní před začátkem pobytu - poplatek ve výši 100% z výše zálohové platby.
Letní sezóna: od 1.června do 15.září, Letní týdenní pobyty od neděle do soboty.

Kontakty - House of Relax

Adresa rekreačního domu: Budovatelů 294

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
731 640 270

House of Relax - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od House of Relax.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Labětín, Obránců míru 17Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Nabízíme k pronájmu stylově zařízenou chalupu, která leží v centru malebné a klidné vesničky Labětín, nedaleko Řečan nad Labem. Chalupa je nově zrekonstruovaná a nabízí hostům... zobrazit detail

Chata Štít
Chata Štít, Štít ev. č. 52Chata Štít 1Chata Štít 2Chata Štít 3

Krásná Chata u pro střed zahrady s dřevěnou šindelovou střechou, s dřevěnou kůlnou ve které je možnost parkovat, celkové oplocení dobré pro volnost zvířecích miláčku, ležící... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1637)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>