Hájenka u lanovky na Komáří Vížku

Pronájem v Krupce, Hálkova stezka 497 - Chalupa, Krušné hory

Hájenka u lanovky na Komáří Vížku - Krupka
Hájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - KrupkaHájenka u lanovky na Komáří Vížku - Krupka

Kapacita chalupy: 7 + 1 osob, 3 ložnice

Vhodné pro ubytování rodiny s dětmi, páru i větší skupiny. Objekt se nachází u lesa, je obklopen stromy. Na lanovku na Komáří Vížku, vrchol Krušných hor, a značených turistických tras je to 10 minut pěšky. Město Krupka je zapsané v UNESCO a do restaurace s výbornou kuchyní je to také jen kousek. Pozemek má celkovou rozlohu 4.000 m2.Okolo chalupy je zahrada s jezírkem a na hranici pozemku jsou vzrostlé stromy. Můžete využít posezení na kamenné terase s grilem, nebo využít prostor s ohništěm. Na jaře a v létě si užijete cvrlikající ptáky nebo veverky v korunách stromů. V noci můžete pozorovat siluety stromů se světly města za nimi. Pokud budete mít štěstí, lze také občas spatřit rodinku jelena s laněmi u chalupy nebo na cestě. Disponuje vlastní plochou pro parkování několika aut a garáží. Pro větší skupinu je k dispozici i druhá oddělená chalupa. Hájenka je ve svahu, nevhodné pro osoby se zdravotními omezeními - od garáže je to 42 schodů.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Obě chalupy mají vybavenou kuchyň s nádobím, mikrovlnnou troubou, varnou deskou. Ve velké hájence je navíc elektrická trouba a remoska Grand. Všude jsou úložné prostory na vaše osobní věci. Televize se sbírkou filmů filmů pro děti i dospělé. Bluetooth reproduktor. V kuchyni je rádio. Nabíječka na mobil microUSB i USB - C. Nemáme wifi.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu, po dohodě lze i v garáži nebo před objektem, celkem až 4 parkovací místa, prostor na otočení je ale omezený a je nutno se koordinovat. Na posledních 200m k objektu vede nezpevněná cesta v šíři jednoho vozidla.

Stravování

Vlastní. V objektu je kuchyň, mimo objekt je ve městě Krupce hodně restaurací. Nejbližší je restaurace U lanovky - 10 minut pěšky. V centru města doporučujeme Pizzerii Koloseum (15 minut) a v dochozí vzdálenosti je i Restaurant Pod Kaštany s českou kuchyní (15 minut).

Pokoje a ložnice na chalupě:

4 místa na spaní:
1x velký obývací pokoj se stolem, židlemi a krbovými kamny.
1x ložnice horní se dvěma spacími místy (vestavěná postel).
1x velká ložnice se dvěma postelemi.
Další 4 místa jsou dostupná v sousedící chalupě.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Výlety do okolí: lanovka na Komáří Vížku, Kalvarie - křížová cesta - oboje 10 minut pěšky, Městská památková zóna s hradem Krupka, Štola Starý Martin, Infocentrum Hornické krajiny Krupka, Naučná stezka Po stopách horníků, zřícenina Kyšperk a Kotelní rybník, bazilika Panny Marie Bezbolestné s krásnými malbami, dřevěný kostel Svaté Anny s německým hřbitovem, v nejvyšší hora Českého Středohoří - Milešovka, památník a muzeum ghetta v Terezíně, Vrkoč, ZOO Ústí nad Labem.

Hrady a zámky: hrad Krupka (cca 20 minut pěšky), zřícenina hradu Kyšperk (cca 20 minut pěšky), zřícenina hradu Střekov, Velké Březno.

Nejbližší aquacentrum Teplice 10 km (plavecký areál s termální vodou, plavecký bazén s tobogánem, dětské brouzdaliště se skluzavkou, sauna s ochlazovacím bazénkem, parní lázeň, mokrý bar, fitness, solárium, minigolf, infrakabina), přírodní koupaliště Varvažov. Nejbližší lyžařský vlek 8,5 km autem - skiareál Komáří Vížka, skiareál Bouřňák a Zadní Telnice v nejbližším okolí.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 1 osob, 3 ložnice)

10900,- kčza a týden - LÉTO
10500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
- cena za velkou / dřevěnou chalupu a 4 postele. Pro větší skupinu možnost pronájmu i vedlejší zděné chalupy (viz foto) s dalšími 4 postelemi. Cena za obě chalupy pro týdenní pobyt 8 postelí 17.500 v letní sezoně a 15.900 mimo sezonní pobyty (léto, Velikonoce atd.)
- ctíme vaše soukromí - pokud si pronajmete jen jednu chalupu, druhá bude prázdná
- v ceně je voda a dřevo u ohniště v letním období a dřevo na topení v období jaro - podzim.
- cena nezahrnuje poplatek městu Krupka za ubytování (50 Kč / dospělý nad 18 let / den), spotřebu elektřiny dle elektroměru (10 Kč/kWh - obvykle v řádu nízkých stovek korun). Dále cena nezahrnuje provedení úklidu po pobytu, povlečení a ručníky - můžete si vzít vlastní a sami provést základní úklid - po dohodě.
- vratná kauce na poškození atd., vracíme při odjezdu
- přezůvky s sebou
- po špatných zkušenostech preferujeme hosty bez psů, ostatní mazlíčci po dohodě možní.
V letní sezóně minimální pobyt 5 nocí.
Letní sezóna: od 1. 7. do 1. 9.. Cena se vztahuje i na sezónní termíny - Velikonoce, jarní prázdniny.

Kontakty - Hájenka u lanovky na Komáří Vížku

Adresa chalupy: Hálkova stezka 497

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
702 207 324

Hájenka u lanovky na Komáří Vížku - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Hájenka u lanovky na Komáří Vížku.

Napsat majiteli (id objektu: 1344)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>