Glamping Ventus

Pronájem v Lačnově, Lačnov 3 Korouhev - Chata, Východní Čechy

Glamping Ventus - Lačnov
Glamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - LačnovGlamping Ventus - Lačnov

Kapacita chaty: 2 osob, 1 ložnice

Designový glampingový domeček na kopci, schovaný v lesním remízku, s výhledem na pastvinu a okolní kopcovitou krajinu.
Součástí oploceného pozemku je venkovní ohniště, gril, chemické WC a solární sprcha. Do tiny domku je vedena voda i elektřina. Vnitřek je stylově vybaven a je vhodný pro až 4 osoby. Součástí vybavení je varná deska s konvicí, přímotop a nádobí.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Uvnitř chatky se nachází umyvadlo, letiště v patře a rozkládací letiště, židle, posezení, osvětlení, vybavená kuchyňka s varnou deskou a konvicí.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pod kopcem na parkovišti vedle restaurace.

Stravování

Vlastní. Uvnitř je malá kuchyňka s varnou deskou a konvicí. V blízkosti se nachází restaurace.

Pokoje a ložnice na chatě:

Objekt je jako stvořený pro romantické pobyty ve dvou, daleko od veškerého ruchu a shonu. Avšak kapacitu lze navýšit druhým letištěm, kde se pohodlně vyspí další 2 lidé.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Blízké okolí nabízí bezpočet pěších či cyklistických výletů, blízká cesta leží na cyklostezce č. 4106.
Objekt se nachází na hranici CHKO Žďárské vrchy, krásné a klidné oblasti Vysočiny, dosud si udrživší odstup od konzumního turizmu. Panenská příroda. Romantický kraj kamení a jeřabin.
Údolí kolem řeky Svratky je protkané hustou sítí turistických značek, cílů delších či kratších výletů s možností koupání v nedalekých rybnících na Milovech, Medlově či Sykovci a nebo využití krytého bazénu v nedaleké Poličce.
Návštěvy skalních útvarů Vysočiny – Devět skal 836 mnm, Čtyři palice, Dráteníčky, Perníčky, Černá a Bílá skála, Toulovcovy maštale – národní přírodní rezervace s nádhernými pískovcovitými útvary a kaňony.
Nedaleké město Polička, rodiště Bohuslava Martinů s rodnou světničkou ve věži kostela a město pyšnící se zachovalou a udržovanou středověkou hradbou.
Hrad Svojanov, místo letních kulturních setkání, konání šermířských turnajů a jarmarků. Hrad Štarkov, překrásný cíl, romantická zřícenina hradu středověkého loupežného rytíře. Impozantní Pernštejn, ukrytý v lesích východního okraje Českomoravské vrchoviny, patřící k nejkrásnějším středověkým hradům.
Rovněž blízká Litomyšl, překrásné kulturní město se zámkem zapsaným na Seznamu světového dědictví UNESCO. Sgrafita na fasádách zámku restaurovala skupina režimu nepohodlných umělců. Mezi nimi byl i Olbram Zoubek, který v Litomyšli žil. Stálá expozice jeho děl je umístěna ve sklepních prostorách zámecké galerie.
Poutní kostel Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, jehož základním atributem půdorysu je pěticípá hvězda, památka taktéž na sezamu UNESCO.
Zámek Nové Hrady – rokokový zámek, který díky své unikátní dispozici bývá též nazýván “České Versailles”.
V zimě se otevírají možnosti běžkařům. Strojově upravovaná trať poblíž nedalekého Nového Města na Moravě patří k nejpopulárnějším u nás, měří od 22 do 50 km, jezdí se zde závod Světového poháru.

Nedaleko (do 10 km) jsou rovněž kvalitní sjezdovky.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 2 osob, 1 ložnice)

2900,- kčza a noc - LÉTO
2900,- kčza a noc - ZIMA
2900,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA

Letní sezóna:
Zimní sezóna:

Kontakty - Glamping Ventus

Adresa chaty: Lačnov 3 Korouhev

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 014 097

Glamping Ventus - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Glamping Ventus.

Chalupa Telecí
Chalupa Telecí, Telecí 35Chalupa Telecí 1Chalupa Telecí 2Chalupa Telecí 3

Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí a nabízí veškerý komfort svým hostům. Objekt se nachází v klidné části obce, obklopené vrcholky Českomoravské vrchoviny v malebném prostředí Žďárských vrchů.... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1412)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>