DVŮR VĚŽNÍKY

Pronájem v Městečku, Městečko 16 - Chalupa, Střední Čechy

DVŮR VĚŽNÍKY - Městečko
DVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - MěstečkoDVŮR VĚŽNÍKY - Městečko

Kapacita chalupy: 28 + 2 osob, 10 ložnic

Po dobu pobytu Vám můžeme v případě zájmu zapůjčit slepice se stylovým kurníkem (vše, co snesou, je Vaše!!! ) a králíka.

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstruovaném a útulném domě, který se nachází na samotě mezi poli, loukami, rybníky a lesy. Dům je součástí dvora Věžníky, má však samostatný vjezd, parkoviště, vstup a svoji nerušenou zahradu o velikosti cca 2900 m². Dvůr se nachází na červené turistické značce. Pod dvorem (cca 150m) je žel. zastávka místní lokálky - Lhota Veselka. Na dohled nejsou vidět žádné vesnice, v noci můžete poslouchat sovy puštíky a sledovat hvězdy bez světelného smogu a přitom je objekt jen 54 km od Prahy (vlakem do Prahy 1 hodina). Na pozemku dvora Věžníky se nachází nejstarší strom Podblanicka. První zmínka o tvrzi Věžníky je z roku 1318.

Chtějí se Vaše děti během pobytu na našem dvoře stát malými farmáři? U nás to není žádný problém. Pokud budete mít zájem, aby Vaše děti na vlastní kůži zažily, co obnáší starat se o slepice, rádi Vám tři nebo čtyři slepice po předchozí domluvě během pobytu zapůjčíme. Pro Vás a Vaše děti by to obnášelo to, že byste se o slepice během pobytu starali výhradně a jenom Vy. Na začátku pobytu bychom Vám předali pytlík s pšenicí a na Vás by bylo jim dávat denně potravu, vodu, na noc zavírat kurník a ráno jej otevírat. Vaše děti by pak měly možnost ochutnat ten nezapomenutelný zážitek vyndat z kurníku teplá vajíčka a zjistit, že vajíčka nevyrábí průmyslová linka. V případě zájmu Vám můžeme zapůjčit i králíka. Nejedná se však o domácího mazlíčka, ale o opravdového chovného králíka, o kterého by měly děti možnost se starat a pozorovat jej.

V případě, že se Váš termín pobytu na našem dvoře trefí do období žní, je možné domluvit projížďku v kombajnu a traktoru. Taktéž je možné domluvit prohlídku zemědělské mechanizace a projížďku v traktoru při různých polních pracích.

Na zahradě je k dispozici posezení, gril, ping - pong, dětský plastový domeček, pískoviště, plastový šlapací traktůrek, pétanque (je možné hrát však jen na trávníku) a dětská fotbalová brána. V objektu je samostatná místnost pro ukládání kol. V blízkosti dvora se nachází několik cyklotras. Pro děti jsou hezké vyjížďky na kole po polních a lesních cestách. Lesy kolem dvora jsou houbařskou oblastí. Je možné se koupat v okolních rybnících, nebo na koupalištích ve Vlašimi a Benešově.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyň je vybavena: velkou lednicí s mrazákem, el. sporákem s troubou, myčkou, varnou konví, kávovarem a mikrovlnnou troubou.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo na pozemku, vlastní vjezd.

Stravování

Restaurace ve Vlašimi (8 km), Dvůr Pecínov (8,5 km), Kondrac (12 km), Louňovice pod Blaníkem (14 km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu je 10 ložnic, dvě společenské místnosti, 2 kuchyně, 2 vstupní haly s možností posezení, 9x koupelna s WC, 2x samostatné WC.

Kuchyň je vybavena: velká lednice s mrazákem, el. sporák s troubou, myčka, varná konev, kávovar a mikrovlnná trouba. Po domluvě Vám můžeme zapůjčit dvě dětské postýlky, dřevěnou ohrádku pro batole, dětskou židličku, dětské sedátko na WC a nočník.

Složení pokojů:

4 x třílůžkový pokoj, každý pokoj má vlastní koupelnou a toaletu (manželská postel a samostatné lůžko);

2 x třílůžkový pokoj s možností přistýlky, pokoj má vlastní koupelnu a toaletu (manželská postel, samostatné lůžko a možnost přistýlky, kvalitní rozkládací postel);

2 x třílůžkový pokoj, společná koupelna a toaleta, pokoje jsou průchozí, jeden pokoj má manželskou postel a samostatné lůžko, druhý pokoj má samostatná lůžka;

2 x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj má samostatnou koupelnu a toaletu (samostatná lůžka).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Kromě možností v místě objektu je možné navštívit: zámek Jemniště (5 km), zámek Vlašim a paraZoo ve Vlašimi (8 km), Kondrac - kostel sv. Bartoloměje, který patří mezi nejstarší a nejkrásnější církevní památky v Čechách (11 km), Blaník (14 km), zámek Konopiště (16 km) a zámek Český Štemberk (23 km). V blízkém okolí je mnoho zajímavých turistických cílů. Podrobné a aktuální informace najdete na [www. blanik. net]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 28 + 2 osob, 10 ložnic)

450,- kčza osobu a noc - LÉTO
V červenci a srpnu pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, v ostatním období víkendy či delší pobyty.
Při závazném objednání ubytování požadujeme uhradit určitou zálohu.
Veškeré informace o ubytování, volných místech Vám rádi zašleme e - mailem.
Máte - li jakékoliv otázky či přání, volejte prosím tel.: +420 602 669 389.
Letní sezóna: červenec, srpen
Mimo sezónu: červen, září - je možný i víkend a prodloužený víkend
Zimní sezóna: mimo provoz

Kontakty - DVŮR VĚŽNÍKY

Adresa chalupy: Městečko 16

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 669 389

DVŮR VĚŽNÍKY - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od DVŮR VĚŽNÍKY.

Napsat majiteli (id objektu: 1274)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>