Domeček u Marcelky

Pronájem v Ruprechticích, Ruprechtice 251 - Chalupa, Východní Čechy

Domeček u Marcelky - Ruprechtice
Domeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - Ruprechtice

Kapacita chalupy: 10 osob, 4 ložnice

Domeček u Marcelky Vám nabízí velmi příjemné a klidné prostředí k ubytování. Pobyt je ideální pro rodiny s dětmi i pro partu přátel. Náš Domeček Vám poskytne dostatečné soukromí a přívětivé domácí zázemí. K dispozici jsou 3 prostorné ložnice a 1 menší útulná podkrovní místnost na spaní, plně vybavená kuchyň, rozlehlý obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou a internetovou TV. Z obýváku můžete přejít do zimní zahrady, ve které se příjemně sedí nejen při západu slunce. V domě se dále nachází dvě koupelny s vanou. K ubytovacímu objektu náleží garáž, kam si můžete bez obav uložit svá jízdní kola, nebo lyže. Na velké zahradě, jež obklopuje celý dům, je Vám plně k dispozici venkovní terasa s grilem a sezením. Součástí zahrady je i venkovní relaxační zóna s finskou saunou, koupacím sudem s vířivkou a dětské hřiště. V celém domě je internetové připojení.
Z Domečku u Marcelky, je velkolepý výhled přímo na Ruprechtický Špičák a panorama Javořích hor a na druhé straně na krásnou oblast Broumovských stěn. Domeček u Marcelky se nachází téměř na začátku vesnice a cesta do okolních vesnic tak trvá jen pár minut.
Během pobytu máte po celý rok mnoho možností, kam vyrazit na zajímavé výlety po okolí.
Městečko Broumov, jež je už několik let atraktivní turistickou destinací se nachází necelých 8 km od Ruprechtic. Můžete zde navštívit jednu z nejvýznamějších barokních památek Královéhradeckého kraje – Broumovský Benediktinský klášter. V areálu kláštera se rozprostírá kouzelná zahrada vhodná pro relaxaci. Dále se zde nachází galerie a stylová kavárna Café Dientzenhofer. Za návštěvu bezesporu stojí i další barokní kostely na Broumovsku, ať už v samotném městě či v okolních vesnicích (Martínkovice, Otovice, Božanov, Šonov, Vižňov…). Každoročně se zde v době letních prázdnin uskutečňuje skvělý hudební festival klasické hudby – Za poklady Broumovska. V neposlední řadě ztojí za návštěvu i dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie, který je zajímavý především tím, že se jedná o nejstarší dřevěnou sakrální stavbu nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě.
Dále se můžete zajet podívat do rozlehlého komplexu Adršpašských a Teplických skal, který je vzdálen od Ruprechtic cca 15 km.
Pokud se budete přece jen nudit nebo si budete chtít dát něco dobrého k jídlu, stačí zavítat do sousedního Meziměstí, kde se nachází Centrum Walzel, ve kterém je k dispozici: střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně.
V letních měsících je otevřeno i místní koupaliště AQA Land, které je výborně udržované a najdete tu mnoho atrakcí.
Nedaleko Ruprechtic se nachází také sousední stát Polsko. I zde máte několik tipů na výlety (kupříkladu vrch Hejšovina, ze kterého máte krásný výhled na hory severního českého pohraničí od Krkonoš po Jeseníky; přírodní koupaliště ve městečku Radków). Místní kraj je mimo jiné jako stvořený pro celoroční cykloturistiku.
Ani v zimních měsících se tady nudit nebudete. Máte možnost lyžování ve Ski areálu Kamenec v Teplicích nad Metují nebo Janovičkách u Broumova. Milovníci běžeckého lyžování si na Broumovsku také přijdou na své.
Možností, kam se na Broumovsku podívat, je opravdu velké množství. Je tedy jen na Vás, kudy se rozhodnete vydat

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Přízemí: veranda, schody do prvního patra, chodba k pokojům, koupena s toaletou, vybavená kuchyň s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj, zimní zahrada, dvě ložnice.
První patro: chodbička k pokoji, velká ložnice, malý pokoj na spaní, koupelna s toaletou
Venkovní prostředí: rozlehlá zahrada, která obklopuje celý dům, gril, venkovní nábytek k posezení, trampolína, dětské hřiště, nadzemní sezonní bazén. Nově je k dispozici také celosezonní venkovní finská sauna a sud - obojí za příplatek.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místa pro 3 - 4 auta jsou přímo u domu. Bus zastávka u kostela (cca 300 m), vlaková zastávka (cca 300 m). Velmi dobré vlakové spojení, jezdí každou hodinu – směr Broumov (konečná zastávka), směr Meziměstí (Náchod, Teplice, Česká Skalice, Jaroměř, Hradec Králové).

Stravování

V domě je Vám k dispozici plně vybavená kuchyň, v níž si můžete sami připravovat jídla. Nachází se zde prostorná pracovní plocha na přípravu jídla, sporák, pečící trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a myčka na nádobí.
V okolí se vyskytuje několik kvalitních restaurací: Meziměstí (Restaurace Švejk); Jetřichov (Restaurace Svatá Magdaléna); Pěkov (U Generála Laudona); Broumov (U Kostela; Alka; pizzerie Sudetka, Pizzerie Deni – rozvoz pizzy až do Ruprechtic), Otovice (La Sahula, U Bartošů).
Pokud si budete chtít nakoupit, máte rovněž na výběr z několika obchodů: Meziměstí (obchod COOP; Verner potraviny); Jetřichov (obchod Hruška); Broumov (Lidl; Penny market; Potraviny Václav Šafář).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Dům k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob.
Ložnice a pokoje: 1.ložnice – manželské dvoulůžko + postel; 2.ložnice – manželské dvoulůžko + dětská postýlka; 3.ložnice – tři lůžka + dětská postýlka; 4.místnost na spaní – dvoulůžko.
Pro malé děti je k dispozici dětská postýlka. Povlečení na postele je zahrnuto v ceně pobytu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ruprechtický Špičák (rozhledna) – nejvyšší vrchol Javořích hor (nachází se přímo ve vesnici Ruprechtice).
Broumovské stěny – skalní města – vyhlídkové vrcholy (Hvězda, Supí koš, Koruna, Božanovský Špičák).
Adršpašské a Teplické skály, Ostaš, Bludné skály (Polsko), vrchol Hejšovina (Polsko) => rozsáhlé skalní útvary.
Broumov - historické centrum (Benediktinský klášter; barokní kostely; dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie…); golfové hřiště (Broumov – Velká Ves).
Pivovar Broumov (pivo OPAT – pivovar Broumov - Olivětín) – prohlídka pivovaru s ochutnávkou, muzeum…
Meziměstí – koupaliště AQA Land (areál zdraví a sportu); Centrum Walzel (střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně).
Lyžařské vleky – Ski areál Kamenec v Teplicích nad Metují; Ski areál Janovičky u Broumova.
ZOO Dvůr Králové nad Labem (Safari park – Africké safari a Lví safari) – cesta: 62 km, cca 1,15 hod jízdy autem.
Mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí.
Další info na:
[www. broumovsko. cz]
[nase. broumovsko. cz]
[www. klasterbroumov. cz/cs/]
[www. kudyznudy. cz/Kam - pojedete/Kralovehradecko/Kladske - pomezi/Broumov. aspx]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 osob, 4 ložnice)

29900,- kčza a týden - LÉTO
28900,- kčza a týden - ZIMA
28900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
50000,- kčSILVESTR: 5 nocí (termín a cena dle dohody)
Domeček u Marcelky je pro Vás k dispozici od 1.6.2018 s celoročním provozem.

O letních prázdninách (červenec/srpen) preferujeme týdenní pobyty (so - so)
Příjezd: 18:00 (dle dohody)
Odjezd: 10:00 (dle dohody)

V případě volných termínů je možná dohoda i na kratší pobyt.

Mimo letní prázdniny - jsou možné víkendové, několikadenní či týdenní pobyty.
Cena za prodloužený víkend je cena za víkend dle sezony + 3000Kč za každý další den.

Příjezd a odjezd na víkendy dle dohody.

Maximální kapacita chalupy je 10 osob. Za každou osobu nad maximální kapacitu je účtován poplatek 700kč/noc.
V případě menší skupiny (do 5 osob) cena dohodou.

V ceně každého pobytu jsou zahrnuty: energie, spotřeba vody, povlečení, ručníky, utěrky, mycí a čistí prostředky, toaletní papír, připojení k wifi síti.


Finská sauna a koupací sud je za poplatek, dle domluvy s majitelem.

Platba - 50% nejpozději do 3 dnů po potvrzení rezervace převodem na účet pronajímatele.
50% doplatek 21 dnů před počátkem ubytování převodem na účet.

Vratná kaucese platí v hotovosti při příjezdu: 5000,- Kč

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo e - mailem.

Stornovací podmínky:
60 a více dnů před nástupem - 0% ze smluvní částky za pobyt
30-60 dnů před nástupem - 50% ze smluvní částky za pobyt
14-30 dnů před nástupem - 80% ze smluvní částky za pobyt
14 a méně dnů před nástupem - 100% ze smluvní částky za pobyt
Letní sezóna: 1.6.-30.9.
Zimní sezóna: 1.10-31.5.

Kontakty - Domeček u Marcelky

Adresa chalupy: Ruprechtice 251

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 132 187

Domeček u Marcelky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Domeček u Marcelky.

Domeček U Suchánků
Chalupa Jetřichov, Jetřichov 72, Meziměstí 54983Domeček U Suchánků 1Domeček U Suchánků 2Domeček U Suchánků 3

Soukromý domeček se nachází v zahradě penzionu U Suchánků v obci Jetřichov, v samém srdci Broumovského výběžku, v blízkosti Broumovských stěn. Domeček je moderně a velice... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Vižňov, Vižňov 362Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa pro 10 - 12 osob na klidném místě v malebné vesničce Vižňov v CHKO Broumovsko. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel a pro... zobrazit detail

Chalupa Laura
Chalupa Vižňov, Vižňov 307Chalupa Laura 1Chalupa Laura 2Chalupa Laura 3

Stylově zařízená Chaloupka která se nachází na krásném klidném místě v obci Vižňov. Nedaleko národní přírodní rezervace Adršpašsko Teplické Skály. Kraj je plný klidných skalních měst... zobrazit detail

Chalupa Barborka
Chalupa Vižňov, Vižňov 318Chalupa Barborka 1Chalupa Barborka 2Chalupa Barborka 3

Chalupa Barborka je situovaná v malé vesničce Vižňov nedaleko známého turistického cíle, města Broumova. Chalupu naleznete na konci vesničky téměř pod lesem, odkud můžete podniknout mnoho... zobrazit detail

Chaloupka s rodinnou tradicí
Chalupa Vižňov, Vižňov 284Chaloupka s rodinnou tradicí 1Chaloupka s rodinnou tradicí 2Chaloupka s rodinnou tradicí 3

Chaloupka v poklidné vesničce Vižňov, umístěná nedaleko luk a lesů, kde najdete klid a pohodu. Dlouhé procházky a krásné výhledy na zdejší krajinu, Vás ohromí. Usedněte... zobrazit detail

U Waltera
Chalupa Hony, Hony 65U Waltera 1U Waltera 2U Waltera 3

Dům Walter stojí na klidném místě, uprostřed luk a lesů Broumovského výběžku. Přímo na úpatí Broumovských stěn, nedaleko skalních měst Teplice a Adršpach. Walter leží na... zobrazit detail

Chalupa Vlčí Louka
Chalupa Vernéřovice, Vernéřovice 199Chalupa Vlčí Louka 1Chalupa Vlčí Louka 2Chalupa Vlčí Louka 3

Nabízíme ubytování v naší nově zrekonstruované chalupě v CHKO Broumovsko. Chalupa se nachází v centru obce Vernéřovice, 12 km od skalního města v Adršpachu, 10 km... zobrazit detail

Chalupa U Bédi
Rekreační dům Hlavňov, Hlavňov 46Chalupa U Bédi 1Chalupa U Bédi 2Chalupa U Bédi 3

Velký, patrový rekreační dům s bazénem, venkovním pingpongovým stolem, trampolínou, pískovištěm, dětskou skluzavkou, pergolou s posezením a venkovním grilem, ohništěm,... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Vernéřovice, Vernéřovice 19Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Chalupa je po rekonstrukci a nachází se v klidné části obce Vernéřovice v chráněné krajinné oblasti Broumovsko, která láká k turistice, cykloturistice, horolezectví a odpočinku. Je... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 116)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>