Domeček u Marcelky

Pronájem v Ruprechticích, Ruprechtice 251 - Chalupa, Východní Čechy

Domeček u Marcelky - Ruprechtice
Domeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - RuprechticeDomeček u Marcelky - Ruprechtice

Kapacita chalupy: 10 osob, 4 ložnice

Domeček u Marcelky Vám nabízí velmi příjemné a klidné prostředí k ubytování. Pobyt je ideální pro rodiny s dětmi i pro partu přátel. Náš Domeček Vám poskytne dostatečné soukromí a přívětivé domácí zázemí. K dispozici zde máte 3 prostorné ložnice a 1 menší místnost na spaní (celkem tedy pro 10 lidí), dostatečně vybavenou kuchyň (myčka na nádobí, pečící trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem…), rozlehlý obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou, TV…), z obýváku můžete rovnou přejít do zimní zahrady, ve které se příjemně sedí při západu slunce. V domě se dále nachází moderně zařízená koupelna s vanou. K ubytovacímu objektu náleží garáž, kam si můžete bez obav uložit svá jízdní kola, nebo lyže. Na velké zahradě, jež obklopuje celý dům, je Vám plně k dispozici gril, venkovní nábytek k sezení a dětské hřiště. V ceně pobytu je zahrnuto i internetové připojení.
Z Domečku u Marcelky, který se nachází v malé vesnici Ruprechtice, máte velkolepý výhled přímo na Ruprechtický Špičák a panorama Javořích hor nebo na krásnou oblast Broumovských stěn. I přesto, že se Domeček u Marcelky nachází téměř na začátku vsi, jste obklopeni zdejší malebnou přírodou, a cesta do okolních vesnic tak trvá jen pár minut.
Během Vašeho pobytu máte mnoho možností, kam vyrazit na zajímavé výlety po okolí. Necelých 8 km od Ruprechtic leží městečko Broumov, jež je už několik let atraktivní turistickou destinací. Ve městě můžete navštívit jednu z nejvýznačnějších barokních památek Královéhradeckého kraje – Benediktinský klášter. V areálu kláštera se rozprostírá kouzelná zahrada vhodná pro relaxaci. Dále se zde nachází galerie a stylová kavárna Café Dientzenhofer. Za návštěvu bezesporu stojí i další barokní kostely na Broumovsku, ať už v samotném městě či v okolních vesnicích (Martínkovice, Otovice, Božanov, Šonov, Vižňov…). Každoročně v době letních prázdnin se v kostelech uskutečňuje skvělý hudební festival klasické hudby – Za poklady Broumovska. V neposlední řadě zmiňujeme i dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie, který je zajímavý především tím, že se jedná o nejstarší dřevěnou sakrální stavbu nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Dále se můžete zajet podívat do rozlehlého komplexu Adršpašských a Teplických skal, který je vzdálen od Ruprechtic cca 15 km. Pokud se budete přece jen nudit nebo si budete chtít dát něco dobrého k jídlu, stačí zavítat do sousedního městečka Meziměstí. Zde se totiž nachází Centrum Walzel, ve kterém je k dispozici: střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně. V letních měsících je otevřeno i místní koupaliště AQA Land, které je výborně udržované a najdete tu mnoho atrakcí. Nedaleko Ruprechtic se nachází také sousední stát Polsko, i zde máte několik tipů na výlet (kupříkladu vrch Hejšovina, ze kterého máte krásný výhled na hory severního českého pohraničí od Krkonoš po Jeseníky; přírodní koupaliště ve městečku Radków). Místní kraj je jako stvořený pro cykloturistiku. Například z Broumova vede krásná cyklostezka přírodou přímo do vesnice Otovice, ve které se mimo jiné nachází skvělá restaurace La Sahula, a odtamtud ještě pokračuje pár kilometrů do Polska. Ani v zimních měsících se v našem kraji nudit nebudete. Máte možnost si zalyžovat ve Ski areálu Kamenec v Teplicích nad Metují nebo Janovičkách u Broumova a jistě i milovníci běžeckého lyžování si na Broumovsku přijdou na své.
Možností, kam se podívat, se nachází v našem regionu opravdu velké množství. Je tedy jen na Vás, kudy se rozhodnete vydat

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Přízemí: veranda, schody do prvního patra, chodba k pokojům, koupena s toaletou, vybavená kuchyň s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj, zimní zahrada, dvě ložnice.
První patro: chodbička k pokoji, velká ložnice, malý pokoj na spaní, koupelna s toaletou
Venkovní prostředí: rozlehlá zahrada, která obklopuje celý dům, gril, venkovní nábytek k posezení, trampolína, dětské hřiště, nadzemní sezonní bazén. Nově je k dispozici také celosezonní venkovní finská sauna a sud - obojí za příplatek.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovací místa pro 3 - 4 auta jsou přímo u domu. Bus zastávka u kostela (cca 300 m), vlaková zastávka (cca 300 m). Velmi dobré vlakové spojení, jezdí každou hodinu – směr Broumov (konečná zastávka), směr Meziměstí (Náchod, Teplice, Česká Skalice, Jaroměř, Hradec Králové).

Stravování

V domě je Vám k dispozici plně vybavená kuchyň, v níž si můžete sami připravovat jídla. Nachází se zde prostorná pracovní plocha na přípravu jídla, sporák, pečící trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a myčka na nádobí.
V okolí se vyskytuje několik kvalitních restaurací: Meziměstí (Restaurace Švejk); Jetřichov (Restaurace Svatá Magdaléna); Pěkov (U Generála Laudona); Broumov (U Kostela; Alka; pizzerie Sudetka, Pizzerie Deni – rozvoz pizzy až do Ruprechtic), Otovice (La Sahula, U Bartošů).
Pokud si budete chtít nakoupit, máte rovněž na výběr z několika obchodů: Meziměstí (obchod COOP; Verner potraviny); Jetřichov (obchod Hruška); Broumov (Lidl; Penny market; Potraviny Václav Šafář).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Dům k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob.
Ložnice a pokoje: 1.ložnice – manželské dvoulůžko + postel; 2.ložnice – manželské dvoulůžko + dětská postýlka; 3.ložnice – tři lůžka + dětská postýlka; 4.místnost na spaní – dvoulůžko.
Pro malé děti je k dispozici dětská postýlka. Povlečení na postele je zahrnuto v ceně pobytu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ruprechtický Špičák (rozhledna) – nejvyšší vrchol Javořích hor (nachází se přímo ve vesnici Ruprechtice).
Broumovské stěny – skalní města – vyhlídkové vrcholy (Hvězda, Supí koš, Koruna, Božanovský Špičák).
Adršpašské a Teplické skály, Ostaš, Bludné skály (Polsko), vrchol Hejšovina (Polsko) => rozsáhlé skalní útvary.
Broumov - historické centrum (Benediktinský klášter; barokní kostely; dřevěný hřbitovní kostelík Panny Marie…); golfové hřiště (Broumov – Velká Ves).
Pivovar Broumov (pivo OPAT – pivovar Broumov - Olivětín) – prohlídka pivovaru s ochutnávkou, muzeum…
Meziměstí – koupaliště AQA Land (areál zdraví a sportu); Centrum Walzel (střelnice, restaurace, bowling, fitness, lezecká stěna a solná jeskyně).
Lyžařské vleky – Ski areál Kamenec v Teplicích nad Metují; Ski areál Janovičky u Broumova.
ZOO Dvůr Králové nad Labem (Safari park – Africké safari a Lví safari) – cesta: 62 km, cca 1,15 hod jízdy autem.
Mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí.
Další info na:
[www. broumovsko. cz]
[nase. broumovsko. cz]
[www. klasterbroumov. cz/cs/]
[www. kudyznudy. cz/Kam - pojedete/Kralovehradecko/Kladske - pomezi/Broumov. aspx]

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 osob, 4 ložnice)

30000,- kčza a týden - LÉTO
30000,- kčza a týden - ZIMA
30000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Domeček u Marcelky je pro Vás k dispozici od 1.6.2018 s celoročním provozem.

O letních prázdninách (červenec/srpen) preferujeme týdenní pobyty (so - so)
Příjezd: 18:00
Odjezd: 10:00

Mimo letní prázdniny - jsou možné víkendové, několikadenní či týdenní pobyty.
Cena za prodloužený víkend je cena za víkend dle sezony + 3500Kč za každý další den.

Příjezd a odjezd na víkendy dle dohody.

Maximální kapacita chalupy je 10 osob. Za každou osobu nad maximální kapacitu je účtován poplatek 700kč/noc.

V ceně každého pobytu je zahrnuta spotřeba vody, utěrky, mycí a čistí prostředky, toaletní papír, povlečení, ručníky, energie, připojení k wifi síti a spotřeba dřeva.

Cena za Finskou saunu a sud je dle dohody s majitelem a platí se na místě

Platba - 50% nejpozději do 5 dnů po potvrzení rezervace převodem na účet pronajímatele.
50% doplatek 21 dnů před počátkem ubytování převodem na účet.

Vratná kauce v hotovosti při příjezdu: 5000,- Kč

Veškeré dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e - mailem.

Stornovací podmínky:
60 a více dnů před nástupem - 0% ze smluvní částky za pobyt
30-60 dnů před nástupem - 50% ze smluvní částky za pobyt
14-30 dnů před nástupem - 80% ze smluvní částky za pobyt
14 a méně dnů před nástupem - 100% ze smluvní částky za pobyt
Letní sezóna: 1.6.-30.9.
Zimní sezóna: 1.10-31.5.

Kontakty - Domeček u Marcelky

Adresa chalupy: Ruprechtice 251

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 132 187

Domeček u Marcelky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Domeček u Marcelky.

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Vižňov, Vižňov 362Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa pro 10 - 12 osob na klidném místě v malebné vesničce Vižňov v CHKO Broumovsko. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel a pro... zobrazit detail

U Waltera
Chalupa Hony, Hony 65U Waltera 1U Waltera 2U Waltera 3

Dům Walter stojí na klidném místě, uprostřed luk a lesů Broumovského výběžku. Přímo na úpatí Broumovských stěn, nedaleko skalních měst Teplice a Adršpach. Walter leží na... zobrazit detail

Rekreační dům
Rekreační dům Hlavňov, Hlavňov 46Rekreační dům 1Rekreační dům 2Rekreační dům 3

Velký, patrový rekreační dům s bazénem, venkovním pingpongovým stolem, trampolínou, pískovištěm, dětskou skluzavkou, pergolou s posezením a venkovním grilem, ohništěm,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 116)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>