Domeček s výhledem

Pronájem v Martínkovicích, Martínkovice 74 - Chalupa, Východní Čechy

Domeček s výhledem - Martínkovice
Domeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - MartínkoviceDomeček s výhledem - Martínkovice

Kapacita chalupy: 8 osob, 4 ložnice

Domeček s výhledem pro 8 osob na klidném slunném místě v krásné přírodě CHKO Broumovsko, obklopen rozlehlou zahradou a polemi.

Dechberoucí výhled na hřeben Broumovských stěn z velkého okna v obývací místnosti, podívaná do přírody namísto televize, to musíte zažít a vidět na vlastní oči...

Ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro skupinu přátel.
Milovníci klidu, přírody, turistiky a cyklistiky si v tomto místě přijdou na své.

Turistické cíle kousek za domečkem a dostupné pěšky - Broumovské stěny, vyhlídka Koruna, Chata pod Korunou, Zaječí rokle, Slavný - skalní útvary Hřiby.

Výborné výchozí místo k podnikání výletů do Adršpašsko - teplických skal, na Ostaš, do Polska do národního parku Stolových hor a do historického centra Broumova s dominantou benediktýnským klášterem.

Domeček je po kompletní rekonstrukci a komfortně vybaven, během Vašeho pobytu Vám nebude nic chybět. Dostatek prostoru a soukromí uvnitř i venku, přestože je domeček součástí malého hospodářství, kde chováme dva poníky a pár oveček a v hlavní budově bydlíme, pokud nebudete chtít, celý týden se nemusíme potkat. Jediné, co je společné, je příjezdová cesta, zpevněné parkoviště a dvorek.

Za domečkem máte svoji vlastní rozlehnou zahradu, posezení, zastřešenou pergolu s možností grilování, k dispozici je Vám trampolína a v letních měsících venkovní bazén.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyň: prostorná kuchyňská linka, velký jídelní stůl + 8 židlí, varná deska, trouba, myčka, lednice a mraznička, mikrovlnná trouba, varná konvice, překapávač na filtrovanou kávu.

Obývací místnost: dvě třímístné pohovky a dvě křesla, TV.

Příjezdová cesta a parkování

Dobrá zpevněná příjezdová cesta a parkoviště, kde je dostatek prostoru pro několik aut, přístupné celoročně.

Stravování

Potraviny Martínkovice (970 m), Penny market, Lidl - Broumov (6km).

Restaurace U kostela Broumov (5,5 km), Restaurace Božanov (4km), Chata pod Korunou (2,5 km), Občerstvení na Písku - Otovice - cyklozteska (3km).

Pokoje a ložnice na chalupě:

4 ložnice se samostatnými vchody.

1) 2 - lůžková v přízemí se samostatnými lůžky.
2) 2 - lůžková s manželským lůžkem.
3) 2 - lůžková se samostatnými lůžky (postele lze dát k sobě).
4) 2 - lůžková se samostatnými lůžky (postele lze dát k sobě).

Dětská postýlka.
V ceně pronájmu je zahrnuto ložní prádlo.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Skály: Adršpach, Teplice nad Metují, Ostaš, Jiráskovy Skály, Broumovské stěny, Polsko (Bledné skály, Hejšovina).

Koupání: Teplice nad Met., Meziměstí, Janovičky - přírodní koupaliště, Radkow - zálev - PL.

Ostatní: Broumov - klášter a historické centrum, pivovar OPAT s muzeem, prohlídkami a prodejnou, miniatury v Polsku, Dinopark v Polsku v Karlowě, zámek v Adršpachu, zámek v Náchodě a Novém Městě nad Met., Babiččino údolí Ratibořice, pevnosti Dobrošov, Březinka u Náchoda.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 4 ložnice)

19990,- kčza a týden - LÉTO
18500,- kčza a týden - ZIMA
16750,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
23600,- kčSILVESTR: týden / 8 osob / domeček pro 8 osob na BROUMOVSKU
CELOROČNÍ PROVOZ, ubytování na týden nebo víkend, případně několikadenní pobyty (cena na dotaz). Víkendové pobyty celoročně kromě hlavní letní sezóně.

CENY JSOU KONEČNÉ - V CENĚ JE ZAHRNUTO TOPENÍ, ELEKTŘINA, VODA, INTERNET, POVLEČENÍ.

UBYTOVACÍ POPLATKY platí pouze dospělé osoby ve věku 18-70 let (výjimka osoby ZTP) a to dle místní vyhlášky ve výši 20 Kč / osoba / noc. Poplatek uhradíte na místě hotově.

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu ve výši 50% z celkové ceny pobytu na účet a doplatek pak nejpozději v týdnu nástupu tak, aby před začátkem pobytu bylo vše řádně uhrazeno. Preferujeme platbu na účet, ale po domluvě je možná i úhrada doplatku hotově v den nástupu.

Vratná kauce hotově v den příjezdu 3500,-- Kč.

Osušky neposkytujeme, ručník na WC a utěrky jsou k dispozici. Při příjezdu jsou k dispozici také čistící a mycí prostředky, sáčky do koše a toaletní papír, který si během pobytu hosté doplňují sami.

Domeček Vám předáme čistý a s povléknutými lůžky, prosíme o udržování pořádku a čistoty a při zpětném předání o provedení základního úklidu.
Letní sezóna 2024: 6.7.2024 - 30.8.2024
Zimní sezóna 2024: 1.11.2024 - 31.3.2025
Mimosezóna: 31.8.2024 - 31.10.2024 , 1.4.2025 - 27.6.2025

Kontakty - Domeček s výhledem

Adresa chalupy: Martínkovice 74

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 724 816

Domeček s výhledem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Domeček s výhledem.

Astronomova Chalupa
Chalupa Martínkovice, Martínkovice 219Astronomova Chalupa 1Astronomova Chalupa 2Astronomova Chalupa 3

Chalupa se nachází v nádherné panenské přírodě v samotném srdci CHKO Broumovsko. Martínkovice leží přímo pod Broumovskými stěnami. Dům je ve velmi klidné a krásné části... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Božanov, Božanov 122Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa je po celkové rekonstrukci v roce 2020 s velkou zahradou, bazénem, trampolínou, zahradním grilem a posezením. Objekt je vhodný pro rodinnou rekreaci. Jedná se o... zobrazit detail

Cottage Bara
Chalupa Božanov, Božanov 31Cottage Bara 1Cottage Bara 2Cottage Bara 3

Chalupa Bára je umístěna 3 km od Broumovské stěny ve městě Božanov. Jedná se o chalupu s 3 ložnicemi, 2 samostatnými koupelnami, terasou a vybavenou kuchyní.... zobrazit detail

Roubenka a chata u potoka
Chalupa Božanov, Božanov 58, 549 74Roubenka a chata u potoka 1Roubenka a chata u potoka 2Roubenka a chata u potoka 3

Wellness zóna v objektu pro celoroční provoz!!! Vnitřní vířivka pro 4 až 6 osob a infrasauna. Dále možnost využití non stop fitness centra ve sportovní hale... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1109)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>