Chata Žebrákov

Pronájem v Žebrákově, Žebrákov 112 - Chata, Střední Čechy

Chata Žebrákov - Žebrákov
Chata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - ŽebrákovChata Žebrákov - Žebrákov

Kapacita chaty: 4 + 2 osob, 2 ložnice

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu, stojící na vlastním oploceném pozemku s udržovanou zahradou (k dispozici i venkovní vířivka a to v letní sezoně v měsících červen, červenec, srpen - vždy od první červnové soboty, do poslední srpnové soboty). Ze zahrady vede přímá cesta k břehu Vltavy, který je v bezprostřední blízkosti pozemku (cca 50 - 70 m). Pokud nás budete chtít navštívit i s vaším pejskem, dopředu tuto variantu neodmítáme, nicméně po některých negativních zkušenostech se každý takový požadavek řeší a posuzuje individuálně. Chata se nachází v chatové oblasti Žebrákov - Zduchovice, 8 km autem a cca 6 km pěšky od Kamýku nad Vltavou a Kamýcké přehrady, 14 km autem a cca 7 km pěšky od vodní hladiny přehrady Orlík, v uzavřené a klidné komunitě několika dalších chat.
Z tohoto důvodu prosíme hosty, aby naši chatu vnímali spíše jako místo k odpočinku v krásné přírodě, a nikoliv jako "párty" objekt s hudební produkcí do nočních, nebo ranních hodin. Přímo v této lokalitě byl také natočen český film "Léto s gentlemanem". Ideální místo pro rybaření i dovolenou s rodinou.

Chata je částečně zděná, vnitřní místnosti jsou obloženy dřevem, objekt je po celkové rekonstrukci (2017 - 2019). 1 km od objektu se nachází restaurace s vlastním bazénem, který je zpřístupněn veřejnosti (edit - v sezoně 2019 a 2020 byla restaurace zavřena a nabídnuta k prodeji. Není tedy jisté, zda bude během sezony 2021 v provozu). V nejbližším okolí chaty se nachází les, udržovaný trávník s volným přístupem k Vltavě, na jejímž břehu je nezapomenutelný výhled na protější skály. Svou polohou se chata nalézá na výjimečném místě.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

LED TV s DVD v obývacím pokoji, Wi - Fi připojení, dvě lednice s mrazákem a zvlášť samostatný mrazák, mikrovlnka, pákový kávovar na mletou kávu, indukční varná deska, varná konvice, veškeré nádobí, příbory, nože, venkovní vířivka (od 1.6.- 30.8.), zahradní židle a stůl, pojízdný gril, dětská houpačka, loďka (pramice). Chata je kompletně vybavena pro trvalé obývání od jara do podzimu.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd možný až k chatě. Zpevněné parkování pro max. tři osobní vozy před vchodem do chaty, na oploceném pozemku.

Stravování

Vlastní, nejbližší restaurace 1 km. Další potom cca 3km v obci Zduchovice, následně pak 6km v Kamýku nad Vltavou.

Pokoje a ložnice na chatě:

V objektu se nachází prosklená veranda se vstupem na terasu, která nabízí možnost posezení s výhledem na zahradu, řeku a les, jeden obývací pokoj s krbem, rohovou rozkládací sedací soupravou a druhou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, zařízená kuchyně, koupelna s WC a sprchovým koutem. Podkrovní místnost nabízí dále dvě jednolůžkové postele.
Maximální obsazenost chaty je 6 osob: 2 osoby v ložnici, ve které je letiště + 4 osoby buď ve společenské místnosti se dvěma rozkládacími, dvoulůžkovými pohovkami, či spaní v podkroví pro 2 osoby na dvou jednolůžkových postelích. Lůžkoviny jsou na chatě k dispozici - bez povlečení, to je nutné si přivést s sebou.
Maximální počet osob 6,byť z níže uvedených důvodů spíše doporučujeme do 4,je určen s ohledem k ideálnímu komfortu pro hosty, ale také vlastnímu zdroji vody ze studny, který může být při trvalém suchu v letním období omezený, a vůbec celkovému přetížení objektu v případě vyššího počtu hostů. Důrazně tedy prosíme hosty, aby tento maximální počet dodržovali a nenavyšovali ho v průběhu svého pobytu o další osoby. Součástí chaty je též suterénní posezení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chata je ideálním místem pro rybaření, koupání a opalování (pozemek je situován na jihozápad), ráj pro všechny milovníky houbaření v okolí chaty, turistika, cykloturistika, hrady a zámky, vyhlídky, muzea.

Tipy na výlety po okolí - přehrada a zámek Orlík, vodní dílo Kamýk, zřícenina hradu Vrškamýk, rozhledna Vrškamýk, jezdecký areál Zduchovice, zámek Zduchovice, kostel Narození Panny Marie (Kamýk n. Vltavou), kostel sv. Jana Křtitele a Panny Marie Karmelské (Smolotely), židovský hřbitov u Radobylu (Drážkov), tvrz Zhoř, vyhlídka nad Kamýkem (Altán), vyhlídka Solenice, Hornické muzeum Příbram, Aquapark Příbram, Svatá Hora a město Příbram, a další.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 + 2 osob, 2 ložnice)

15500,- kčza a týden - LÉTO
9500,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Hlavní letní sezóna: 15 500 Kč za týden od 3.6. do 2.9.
Vedlejší sezóna: 9 500 Kč za týden od 29.4.-3.6. a dále pak od 2.9.do 28.10.
Ceny za ubytování jsou pevné -žádné další příplatky za energie.
Last minute: ceny dohodou.
Vratná kauce: 4 000 Kč po odevzdání chaty v původním (uklizeném) stavu.
Záloha za rezervaci: 3 000 Kč (v případě pozdějšího zrušení pobytu ze strany zákazníka je záloha nevratná)
Povlečení a ručníky si přivézt vlastní, užívání veškerého zařízení je zahrnuto v ceně.

Maximální počet osob 6,byť z níže uvedených důvodů spíše doporučujeme do 4,je určen s ohledem k ideálnímu komfortu pro hosty, ale také vlastnímu zdroji vody ze studny, který může být při trvalém suchu v letním období omezený, a vůbec celkovému přetížení objektu v případě vyššího počtu hostů. Důrazně tedy prosíme hosty, aby tento maximální počet dodržovali a nenavyšovali ho v průběhu svého pobytu o další osoby. Součástí chaty je též suterénní posezení.
Letní sezóna: 3.6.-2.9.
Mimo sezónu: 29.4.-3.6. a poté 2.9.-28.10.

Kontakty - Chata Žebrákov

Adresa chaty: Žebrákov 112

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
722 024 266

Chata Žebrákov - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Žebrákov.

Napsat majiteli (id objektu: 893)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>