Chata VEVERKA

Pronájem v Dolní Lomné, Dolní Lomná ev.č. 164 - Chata, Beskydy

Chata VEVERKA - Dolní Lomná
Chata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní LomnáChata VEVERKA - Dolní Lomná

Kapacita chaty: 10 osob, 3 ložnice

Chata s nádherným výhledem a vyhřívaným bazénem (1.5.- 31.10.),
která se nachází 1,4 km od centra obce Dolní Lomné a 700 m od resortu Nová Polana v nadmořské výšce 550m n. m. Je situována na polosamotě na úbočí Malé Kikuly s nádherným výhledem na Lomňanské údolí a protější svahy kopců Skalka a Velký Polom.
Dolní Lomná, nejdelší údolí, kterým protéká průzračně čistá voda říčky Lomné a které se řadí mezi nejkrásnější údolí Moravskoslezských Beskyd a vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku. Je zde řada turistických tras, včetně hlavní hřebenovky Těšínských Beskyd. Dolní Lomná je od severu chráněna širokým hřbetem Kozubové. Na jižní straně vrcholem Skalky a Velkým Polomem. Turistické chaty na Velkém Polomu, Slavíči, Kamenitém a Kozubové jsou známými středisky zimní a letní turistiky.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V jídelně TV, SAT - skylink, internet - WIFI

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro max. 4 auta před chatou. V blízkosti autobusová zastávka „hotel Pod akáty“ 1,5km a železniční stanice „Bocanovice“ 4,8km.

Stravování

Najdete zde kompletně vybavenou kuchyň s plynovou deskou, dřezem, elektrickou troubou, myčkou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, k dispozici Kávovar Bosch Tassimo kapsle. Samozřejmostí jsou hrnce, pánve, příbory různých velikostí a tvarů. Nejbližší obchod 1,4 km. Stravování v restauracích v centru obce 1,4km.

Pokoje a ložnice na chatě:

V podkroví se nachází dvě prostorné ložnice pro 8 osob, ve kterých se v každé nachází dvě manželské postele s možností dětské postýlky. Oba pokoje mají dostatečné úložné prostory (komody, skříně).
V přízemí se nachází předsíň s hlavním vchodem, menší pokoj pro dvě osoby s poschoďovou postelí, který ale poskytuje dostatečné soukromí. Dále kuchyň s prostornou jídelnou, ze které se vchází na venkovní terasu s posezením a nádherným výhledem.
Suterén nabízí další plnohodnotné posezení (rohová lavice, krb, komoda), nachází se zde také prostor pro uložení Vašich kol, lyží a jiných věcí, které budete při Vašem odpočinku potřebovat.
Na zahradě se nachází zastřešená terasa s dřevěným posezením s plynovým grilem, vyhřívaný zapuštěný bazén (3/4/1,5m) se zastřešením, dětský koutek (domeček se skluzavkou a houpačkou, pískoviště, malá trampolína, velká tabule na křídy), hřiště (pingpongový stůl, branky), ohniště (kotlík na guláš).

Výlety, sport a zábava v okolí:

Je zde všechno na co si vzpomenete. Oblast je ideální pro milovníky cyklistiky a turistiky. Okolní střediska poskytují různorodou zábavu. Možnost výletů a výšlapů např. na chatu Slavíč, Kamenitý, rozhledna Kozubová, prales Mionši, Muřinkův vrch (se studánkou), Velký Polom, Bílý kříž, Klokočovské skály - Slovensko, Trojmezí (ČR, SR, PL), nejvýchodnější bod ČR atd. V blízkosti se nachází wellness centra (Kyčmol, U studánky), poutní místo - kostel, křížová cesta, posvátný pramen, tenisové kurty, hřiště, koupání pod splavem.
V okolí se nachází lyžařská střediska Skalka 4,6km, Přelač 11,5km, Mosty u Jablůnkova 10km a Velká Rača (snowparadise) 34km.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 10 osob, 3 ložnice)

21.000,- kčza a týden - LÉTO
15.000,- kčza a týden - ZIMA
15.000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
30000,- kčSILVESTR: Týdenní pobyt dle vyběru klienta
Provoz celoročně.
Víkendový pobyt květen - říjen pá - ne 8.000,- Kč
čt - ne 10.000,- Kč
listopad - duben pá - ne 7.000,- Kč
čt - ne 9.000,- Kč
Při vikendových pobytech (květen, červen, září, říjen) nutno počítat s příplatkem za ohřev bazénu 150 - 300,- Kč. (dle počasí)
V období od 1.kvetna do 30.října (letní sezóna) je chata přednostně pronajímaná na týdenní pobyty.
Týdenní pobyt: nástup obvykle So po 15: 00,odjezd So do 10: 00 (případně dle dohody)
Víkendové pobyty: nástup a odjezd dle dohody.
Silvestrovský týdenní pobyt: nástup kterýkoliv den dle přání zákazníka.
V případě zájmu požadujeme zaplacení 50% zálohy, pak budete mít termín závazně rezervovaný. Zbývající část se platí při nástupu. Vratná kauce 3.000,- Kč. Silvestrovská kauce 6.000,- Kč.
Ložní prádlo je v ceně. V ceně není započtena cena za odebranou elektrickou energii a otop.
Dle dohody konečný úklid 1000,- Kč
Zákazník má právo od objednávky odstoupit kdykoliv bez storno poplatků z ceny za ubytování a to do 60 dnů před datem zahájení pobytu. Odstoupení je akceptováno výhradně písemně, a to e-mailem.
Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě 60ti dnů před zahájením pobytu je klient povinen zaplatit storno poplatky ve výši: 50 % z celkové částky pobytu.

Kontakty - Chata VEVERKA

Adresa chaty: Dolní Lomná ev.č. 164

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
725299742

Chata VEVERKA - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata VEVERKA.

Chata Karolína
Chata Dolní Lomná, Dolní Lomná 84Chata Karolína 1Chata Karolína 2Chata Karolína 3

Chata se nachází v chráněné krajinné oblasti Dolní lomná, kde Vás srdečně zveme k relaxu, odpočinku, ale i sportu. Chata se nachází u říčky Lomná, od... zobrazit detail

Chalupa v Jestřabí
Chalupa Dolní Lomná, Dolní Lomná 320Chalupa v Jestřabí 1Chalupa v Jestřabí 2Chalupa v Jestřabí 3

Krasná stylová wellnes chalupa pro 12 osob se nachází v malebné vesničce v Dolní Lomné v Beskydech. Těšit se můžete na jedinečnou atmosféru, klid a krásnou... zobrazit detail

Chata Lomná
Chata Dolní Lomná, Dolní Lomná ev.č. 9Chata Lomná 1Chata Lomná 2Chata Lomná 3

Chata se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v chatové oblasti v krásné přírodě v obci Dolní Lomná, v těsné blízkosti průzračného potůčku. Chata má zahrádku,... zobrazit detail

Chata Nowina
Chata Dolní Lomná, Bocanovice ev. č. 1Chata Nowina 1Chata Nowina 2Chata Nowina 3

200 let stará, celkově zrekonstruovaná, dřevěná chata se nachází na hranici obce Dolní Lomná a Bocanovice. Nejvýše položená chalupa v části obce Dolní Lomná "Na Novině"... zobrazit detail

Chata Mosty
Chata Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 1092Chata Mosty 1Chata Mosty 2Chata Mosty 3

Chata se nachází ve starém lomu v malebné krajině Beskyd ve středu obce Mosty u Jablunkova. Mosty leží v nejvýchodnější části České republiky, na trojmezí tří... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 279)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>