Chata Vernéřovka

Pronájem v obci Vernéřov, Vernéřov 250 - Chata, Západní Čechy

Chata Vernéřovka - Vernéřov
Chata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - VernéřovChata Vernéřovka - Vernéřov

Kapacita chaty: 11 osob, 3 ložnice

Celodřevěná velká chata ve stylu roubenky, kolaudovaná v květnu 2022 jako rodinný dům. V podkroví se nachází dva samostatné pokoje. V jednom pokoji je manželská postel a pohovka s přistýlkou vhodná pro dvě děti. V druhém jsou tři samostatné postele se vstupem na balkón. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, 1x koupelna se společnou toaletou, třetí pokoj, ve kterém jsou dvě postele a jedna palanda, samostatné WC a sprchový kout. Za chatou je možnost využití prostorné zastřešené terasy s grilem. Chaloupka je umístěna v klidné a zalesněné části vesničky Vernéřov, která je údolím mezi Horními a Dolními Pasekami vzdálená cca 2 km od města Aš. Možnost parkování přímo u chaty. okolí nabízí příjemné prostředí i pro kratší procházky. Třeba ke sportovnímu vrchu Háj a k ašské rozhledně (2,3 km), nebo k pramenu v Dolních Pasekách (2,4 km). Možností k příjemným zážitkům je v okolí mnoho stejně tak výletům do nedalekých lázeňských měst.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V přízemí je plně vybavená kuchyň s nádobím a elektrickými spotřebiči (lednice, el. sporák se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice) obývací pokoj (TV, WiFi v ceně, krbová kamna) velký jídelní stůl pro 8 osob. Venku je k dispozici gril a zastřešené venkovní posezení.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta až k objektu, parkování přímo u objektu.

Stravování

Plně vybavená kuchyň. Restaurace od 2 km v okolí.

Pokoje a ložnice na chatě:

Velká celodřevěna chata ve stylu roubenky. V podkroví se nachází dvě samostatné ložnice. V jedné ložnici je manželská postel a pohovka s přistýlkou vhodná pro dvě děti. V druhé jsou tři samostatné postele a vstup na balkón. V rozšířeném přízemí se nachází obývací pokoj (sedací souprava lze rozložit na další dvě lůžka) s jídelnou, kuchyní, 1x koupelnou a společnou toaletou, třetím pokojem, samostatným WC a sprchovým koutem. Za chatou je možnost využití prostorné zastřešené terasy s grilem. Cely objekt, nekuřácký, určený k rodinnému a rekreačnímu využití. Neni vhodný, aby byl využíván pouze pro pořádání jakýchkoliv oslav.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Blízké okolí: PAMÁTKY - Smírčí kříže, rozhledna vrch Háj, kamenný most, Salva Guardia, pomník Dr. Martina Luthera a jiné. PRO RODINY - park Historie s virtuální stezkou, muzeum Aš, nejzápadnější bod ČR, Trojmezí, sportovní areál vrch Háj, Lestmistrova stezka (3 km dlouhá), lanový park Krásná. RELAX - Laritma (kulturní akce), pramen Bilý Halštrov, pramen Dolní Paseky, tenisové kurty, bowling,
krytý bazén Aš.
Vzdálenější okolí: lázeňská města, Aquaforum
Fr. Lázně, chebský hrad, areál Krajinka v Chebu, hrad Seeberg, přírodní rezervace SOOS a 8spoustu jiných zajímavých přírodních památek.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 11 osob, 3 ložnice)

16 000,- kčza a týden - LÉTO
14 000,- kčza a týden - ZIMA
14 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
1000,- kčSILVESTR: 1000kc za osobu/noc
Objekt je v provozu celoročně. Preferujeme týdenní pobyty ( 6 nocí) od neděle 15:00hod. do soboty 11:00hod. V ceně je již zahrnuta wifi, povlečení, ručníky, rekreační poplatek. Cena nezahrnuje spotřebu elektřiny. Vyúčtování elektřiny je vždy na konci pobytu dle stavu hodin. Pro potvrzení pronájmu, vybíráme zálohu ve výši 2 000,- Kč s potvrzenou objednávkou. Zbylé prostředky uhradíte nejpozději 14 dní před příjezdem vše na bankovní účet č. 4780978023/0800. Záloha je nevratná. VRATNÁ KAUCE činí 3000,-Kč při příjezdu.
Letní sezóna: od 1. června do 31. srpna, pouze týdenní pobyty.
Od 1. září do 31. května. Nabízíme také krátkodobé pobyty 1 osoba 650,- Kč za noc, platí pro 3 a více osob. 2 osoby/víkend 4 500,- Kč.

Kontakty - Chata Vernéřovka

Adresa chaty: Vernéřov 250

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 292 492

Chata Vernéřovka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Vernéřovka.

Napsat majiteli (id objektu: 1613)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>