Chata U splavu pod Pustevnami

Pronájem v Prostřední Bečvě, Prostřední Bečva ev. č. 44 - Chata, Beskydy

Chata U splavu pod Pustevnami - Prostřední Bečva
Chata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední BečvaChata U splavu pod Pustevnami - Prostřední Bečva

Kapacita chaty: 4 osob, 2 ložnice

Nekuřácký objekt po celkové rekonstrukci, vhodný k celoroční rekreaci.
Nacházíme se v chráněné krajinné oblasti v údolí Kněhyně pod Pustevnami, v blízkosti potoka se splávkem nabízející příjemné letní osvěžení i koupání. Jsme v blízkém dosahu turistických tras, cyklostezky, vodních ploch.
Objekt je zařízen s důrazem na kvalitu použitých materiálů i ekologických nátěrů.
Plně vybavená kuchyň - voda pitná (obecní vodovod), spol. místnost, na kterou navazuje velká terasa s plynovým grilem, zahradním nábytkem, v podkroví dvě ložnice. Suterén slouží k odložení větších zavazadel, kol, lyží a jiné výbavy k rekreaci. Jsou zde uložena lehátka na slunění, slunečník, zahradní gril, dřevo do krbových kamen, elektrický sušák obuvi, míče, bedminton, apod. Objekt je vytápěný el. přímotopy i s možností krbových kamen zejména v zimním období.
Velká zahrada slouží k posezení a odpočinku, dále je možno využít hřiště se sítí na bedminton případně stojanový basketbalový koš, přírodní ohniště ke klasickému opékání.
Neubytováváme domácí mazlíčky!
Dojezd je možný autem /vlastní parkování / či autobusem zastávka 200m. Obchody s potravinami, nákupní středisko nebo restaurace v dosahu 1 - 2 km. V letní sezonu ke koupání slouží blízký biotop koupaliště, bazén Hutisko, případně přehrada v kouzelném přírodním prostředí Horní Bečvy s možností rybaření, potápění, procházek i s venkovní posilovnou na pláži, zasoutěžit a zahrát si můžete na bowlingu, tenise nebo minigolfu v blízkém okolí.
Pro cyklisty slouží cyklostezka, která vede krásnou beskydskou krajinou s mnoha odpočinkovými zastávkami. Na své si přijdou také houbaři a v letní sezoně také ti co mají rádi borůvky. Pro pěší turisty a milovníky hor spousta stezek k nejvyhledávanějším a nejblíže patří Pustevny, Radhošť, Martinák.
V zimní sezoně slouží k rekreačnímu vyžití především lyžařské vleky např. Bílá, Rališka, Pustevny, nebo upravené stopy na běžky, či procházky tichou zasněženou krajinou.
Informace o ubytování sdělíme na požádání. Při příchodu hostů je vždy čisto a uklizeno, při odchodu žádáme naše hosty o základní úklid. Objekt slouží k odpočinku, ke klidné rekreaci ne k bujarým oslavám.
U p o z o r n ě n í: Ubytování není vhodné pro malé děti, min. věk od 4 až 5 let z důvodu bezpečnosti (terasa se zábradlím ve tvaru x, příkré schodiště do podkroví, krbová kamna, viz fotografie naší prezentace).
Uvnitř objektu platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm (např. hoříčí svíčky)děkujeme za pochopení.
Doporučujeme našim hostům přibalit sebou přezůvky, interier v přízemí je dlažba, ložnice v podkroví jsou s koberci.
Při chladnějším počasí přijíždí naši hosté vždy do vytápěného objektu.
Důvodem k výpovědi a vykázání bez náhrady je hlučné chování, poškozování zařízení nebo jeho znečišťování, přísný zákaz kouření, překročení předem dohodnutého počtu osob. Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem, pro které není možné řádný průběh pobytu zajistit. Může nabídnout jiný termín nebo vrátit již uhrazenou cenu za pobyt. Zájemce nemá právo požadovat žádné další náhrady.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Kuchyň je standardně vybavena - lednice, mrazák, indukční deska, odsávač par, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, moka konvice na espresso, toustovač, čistící prostř. jako jar, CIF, prostředek na indukční desku, žínky, houbičky, chňapky, papírové i látkové utěrky.
Předsíň s odkládací stěnou a zrcadlem.
Společenská místnost je vybavená sedačkou, konferenčním stolem, monitorem, Wi - Fi připojení, krbovými kamny, skříněmi a komodou s úložnými prostory.

Všechny místnosti vybaveny síty v oknech.

Terasa je vybavena plynovým grilem, zahradním nábytkem a markýzou, lehátky.
Na zahradě k použití větší pevný sušák na prádlo.
K dispozici hřiště na badminton + pálky s míčky, basketbalový koš + míče

Možnost zapůjčení 2 jízdních kol

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je celoročně dostupný po asfaltové místní komunikaci autem. Počet parkovacích míst je 2 i více.

Stravování

Vlastní i v okolních restauracích.

Pokoje a ložnice na chatě:

.
2 ložnice, pro 4 osoby - vybavené koberci, nočními stolky, lampičkami, přímotopy, lůžkovinami, povlečením.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Přírodní koupaliště biotop, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, mini golf, cyklostezka podél řeky Bečvy. Půjčovna koloběžek na Pustevnách. Turistické výlety po okolí - Pustevny, Radhošť, Čertův mlýn. Martiňák, Velké Karlovice, Lysá Hora Javorník. Nově vybudovaná stezka Valaška nabízí zábavu i výhledy do Polska i na Slovensko
Běžecké tratě Pustevny, Martiňák, Bílá, Velké Karlovice.
Krytý bazén a letní koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí a Frenštátu pod Radhoštěm.
Lanovka Pustevny - Ráztoka, půjčovna koloběžek
Gibon park Rožnov pod Radhoštěm.
Lanové centrum Trojanovice.
Jurkovičova atraktivní rozhledna Rožnov pod Radhoštěm s krásnou procházkou.
Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm. Prospekty nabídek k nahlédnutí v objektu.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

2.200,-,- kčza a noc - LÉTO
2.200,-,- kčza a noc - ZIMA
18000,- kčSILVESTR: cena za 6 nocí (platí i pro menší počet nocí od 26.12. - 1.1.)
Minimální délka pobytu 2 noci - 4.800,-Kč, 3 noci - 6.600,- Kč, 4 noci - 8.800,- Kč, 5 nocí - 11.000,- Kč, 6 nocí 13.200,- Kč, týdenní pobyt - 15.400,- Kč.

Rekreační poplatek obci za osobu a den: 20,- Kč dospělí, osvobozeny jsou děti do 18 let a držitelé průkazu ZTP, ZTP/P a jeho průvodce

V ceně objektu je započítán odběr el. energie 10 kWh/den, nad limit 8,-Kč kWh
internet, WIFI, dřevo do krbových kamen, voda, plyn do grilu, dřevěné uhlí do zahradního grilu, lůžkoviny, ručníky, látkové i papírové utěrky, čistící prostředky do kuchyně i interiéru.

Kauce při příjezdu 3000,- Kč. V případě, že nebude způsobena žádná škoda na objektu vracíme při odjezdu.

Rezervace bude potvrzena úhradou celé částky objednatelem nejpozději 30 dnů před nástupem k rekreaci na účet ubytovatele 238 245 876/0600.
V případě kratší lhůty objednávky, platba neprodleně.
Storno podmínky:
více než 30 dní před datem nástupu bez stornopoplatku
-od 29 do 15 dní před nástupem 50 % z ceny objednaného pobytu
-od 14 do 5 dní před nástupem 75% z ceny objednaného pobytu
-4 dny a kratší před nástupem 100 % z ceny objednaného pobytu

Fakturujeme firmám pobyty pro zaměstnance.

Pobyt – pokud není domluveno s pronajímatelem jinak:
Zahájení pobytu po 15. hod. v prvním dni rezervace převzetí chaty.
Ukončení pobytu do 10.00 hod. poslední den rezervace předání chaty.
Po domluvě s pronajímatelem příjezd i odjezd možno upravit dle přání zájemce.
Letní sezóna: od 1. května do 30. září
Zimní sezóna: od 1. října do 30. dubna

Kontakty - Chata U splavu pod Pustevnami

Adresa chaty: Prostřední Bečva ev. č. 44

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
571 643 422

Chata U splavu pod Pustevnami - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata U splavu pod Pustevnami.

Chata v údolí Kněhyně
Chata Prostřední Bečva, Prostřední Bečva ev. č. 101Chata v údolí Kněhyně 1Chata v údolí Kněhyně 2Chata v údolí Kněhyně 3

Naše chata se nachází v Beskydech v obci Prostřední Bečva v údolí Kněhyně pod Pustevnami v bezprostřední blízkosti lesa a potoka. Je to krásné místo pro... zobrazit detail

Chalupa u sv. Kryštofa
Vila Horní Bečva, 980 Horní BečvaChalupa u sv. Kryštofa 1Chalupa u sv. Kryštofa 2Chalupa u sv. Kryštofa 3

Vila Bečva Resort, představuje možnost, jak strávit Vaši dovolenou v pohodlí a luxusu s nepřeberným množstvím aktivit v přenádherném okolí Beskyd. Bečva resort je nově postavený... zobrazit detail

Chalupa
Chalupa Prostřední Bečva, Prostřední Bečva 202Chalupa 1Chalupa 2Chalupa 3

Chalupa Prostřední Bečva, polosamota přímo u lesa v klidném horském prostředí, v chráněné krajinné oblasti Beskydy, s krásným výhledem na okolní vrcholky hor. Chalupa je s,... zobrazit detail

Roubenka Na Skalce
Chata Horní Bečva, Horní Bečva ev. č. 175Roubenka Na Skalce 1Roubenka Na Skalce 2Roubenka Na Skalce 3

Prostě Beskydy Roubená novostavba z roku 2020,obývací pokoj s kuchyní a krbem, posezení s neokoukaným výhledem na Radhošt. Celková plocha 160 m². Roubenka se nachází na samotě,... zobrazit detail

Chata Bacov
Chata Prostřední Bečva, Prostřední Bečva 726Chata Bacov 1Chata Bacov 2Chata Bacov 3

Chata Bácov leží v malém údolí v klidné části obce Prostřední Bečva. Po lesní cestě se dostanete na krásná turistická místa jako jsou Pustevny, Radegast, Radhošť... zobrazit detail

U srnečky
Chata Prostřední Bečva, Prostřední Bečva ev. č. 271U srnečky 1U srnečky 2U srnečky 3

Chata Bácovka prošla celkovou moderní rekonstrukcí a ráda pohodlně ubytuje až 5 osob ve dvou samostatných ložnicích (ložnice s manželskou postelí a ložnice se třemi samostatnými... zobrazit detail

Chata na Pustevnách
Chata Pustevny, Trojanovice 660Chata na Pustevnách 1Chata na Pustevnách 2Chata na Pustevnách 3

Horská chata na přímo na Pustevnách, dostupnost autem z Prostřední Bečvy, objekt přímo na Pustevnách vedle objektu horské služby a koliby Valaška. Dřevostavba s vlastním vytápěním,... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Horní Bečva, Horní Bečva 736Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na naši chalupu v malebné části Beskyd na Horní Bečvě. Chaloupka se nachází v bezprostřední blízkosti lesa na samém konci... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Jezerné, Velké Karlovice 42Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Stylová dřevěnice na samotě u lesa s nádherným výhledem do okolí uprostřed malebné panenské přírody na vrcholu kopce Ďobák. Poskytuje pobyt v krásném prostředí nenarušeném civilizací,... zobrazit detail

Chalupa pod Káním
Chalupa Solanec pod Soláněm, Hutisko Solanec 10Chalupa pod Káním 1Chalupa pod Káním 2Chalupa pod Káním 3

Chalupa pod Káním, uprostřed valašských luk a lesů, vám nabízí nádherný pobyt či dovolenou v prostředí obklopeném přírodou a krásou zdejších hor. To vše se přímo... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 205)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>