Chata u řeky

Pronájem v Županovicích, Županovice ev. č. 223 - Chata, Střední Čechy

Chata u řeky - Županovice
Chata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - ŽupanoviceChata u řeky - Županovice

Kapacita chaty: 4 + 1 osob, 1 ložnice

Jedná se o patrovou dřevěnou chatu s vyzdívkou na oploceném vlastním pozemku s krásným výhledem na Vltavu. Studna s užitkovou vodou. Chata je svou polohou vhodná pro rodinnou dovolenou s dětmi, cyklisty i rybáře, pro odpočinek nebo výlety po okolí (Dobříšský zámek vzdálený cca 14 km, Příbram ve vzdálenosti cca 25km, Aquapark v Příbrami, Svatá Hora, Hornické muzeu). Váš pobyt mohou zpříjemnit koupání, rybaření, sbírání hub, pěší turistika a cyklistika ( v okolí je mnoho značených cyklotras)
Skanzen Vysoký Chlum - Expozice vesnických staveb středního Povltaví od poloviny 18.do počátku 20.století. Váchův špejchar v Drážkově u Sedlčan.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Chata je plně vybavena. V obývacím pokoji je rohová rozkládací sedačka, konferenční stolek, krbová kamna, TV, rádio. Kuchyně je plně vybavena kuchyňskou linkou, elektrický vařič s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl se 3 židlema.

Prostorná venkovní terasa, posezení pod pergolou. Travnatý pozemek s parkovacími místy, pískoviště. Uzamykatelný sklípek na uskladnění kol a rybářského vybavení. Venkovní gril, ohniště.
. Paddleboard na den 300kč za 1 baddleboard a za 2 paddleboardy 400kč. Na týden za 1 paddleboard 1000 kč a za 2 paddleboardy 1300 kč.

Příjezdová cesta a parkování

Zpevněnou obecní cestou. 2 parkovací místa.

Stravování

V blízkosti se nachází občerstvení U Štiky, občerstvení U Hrocha, kiosek U Vrbiček.

Pokoje a ložnice na chatě:

Ložnice v patře se 4 lůžky. Ve společenské místnosti možnost dalších 1 lůžek.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Koupání ve Vltavě, nové dětské hřiště v obci, výlety po okolí (Dobříšský zámek, Aquapark v Příbrami, Svatá Hora, Hornické muzeum, Sedlčany, Mníšecký zámek, Skalka, rozhledna Mokrsko, Orlická přehrada.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 + 1 osob, 1 ložnice)

9500,- kčza a týden - LÉTO
8000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Ke každému pobytu se v den nástupu vybírá vratná kauce 2000 Kč. V ceně za pronájem je 20 kč za dosp.osobu, poplatek obci.
.Cena pro ubytování návštěvy se navyšuje o 500kc za noc pro 1 dospělou osobu. Povinnost klienta je nahlásit návštěvu zůstávající přes noc.
V den odjezdu klient hradí částku za spotřebovanou el. energii dle skutečného odběru (8 Kč za 1 kWh).
Povlečení + prostěradla vlastní.
Při odjezdu klient provede úklid celé chaty,tedy předájí ve vstavu v jakém jí převzal.

Storno poplatky. 30 a více dní - bez poplatku
29-15 dní - 50% z výše zálohyna ubytování
14_ dní - 100% z výše zálohy na ubytování
Letní sezóna: od 1.června do 30.září
Zimní sezóna:

Kontakty - Chata u řeky

Adresa chaty: Županovice ev. č. 223

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 254 266

Chata u řeky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata u řeky.

Pod rozhlednou
Chalupa Smilovice, Mokrsko 24, 262 03 Chotilsko - MokrskoPod rozhlednou 1Pod rozhlednou 2Pod rozhlednou 3

Rádi relaxujete a hledáte klidnou lokalitu kousek od Prahy? Objevte krásu Středních Čech v malebné vesničce Mokrsko blízko Slapské přehrady.... zobrazit detail

Drevníky Resort Slapy
Rekreační dům Drevníky, Drevníky 23Drevníky Resort Slapy 1Drevníky Resort Slapy 2Drevníky Resort Slapy 3

Drevníky Resort Slapy s vyhřívaným vnitřním bazénem v Drevníkách u Dobříše nedaleko Slapské přehrady nabízí nevšední prostory pro vaše skupinové vzdělávací, komunitní, rekreační nebo firemní akce.... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1128)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>