Chata u Lázní Evženie

Pronájem v Klášterci nad Ohří, Za Kyselkou ev. č. 9 - Chata, Krušné hory

Chata u Lázní Evženie - Klášterec nad Ohří
Chata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad OhříChata u Lázní Evženie - Klášterec nad Ohří

Kapacita chaty: 4 osob, 2 ložnice

Nabízíme k pronájmu k rodinné rekreaci ( nikoliv pro zaměstnance firmy) nově zrekonstruovanou chatu s celoročním provozem, která leží v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s rybníkem, lázeňského areálu Lázní Evženie v Klášterci nad Ohří a řeky Ohře.
Chata je stavěná komfortně pro 4 osoby s možností jedné přistýlky - rozkládací gauč v obýváku, pro klidnou rodinnou dovolenou.
U objektu je k dispozici: stolní tenis, kroket, badbinton, šipky, petanque.
Místo WIFI Vám nabízíme zelenou přírodu, zpěv ptáků, nádherné výhledy a únik od každodenního shonu v kouzelné zahradě.
Zahrada je ze strany silnice oplocena. Ze strany sousedního pozemku je plot živý, z jehličnanů, nad úroveň hlavy, takže také poskytuje dostatek soukromí ( nezabrání však pejskům, aby se nezatoulali k sousedům, takže je potřeba je hlídat :-).
Chata leží 50 m od řeky Ohře.
V přilehlém lázeňském areálu Lázní Evženie je možné po objednání navštívit krytý bazén s parní saunou, lázeňské procedury ( www. lazneevzenie. cz, www. arc - med. cz), dále restauraci Peřeje, Wellness kavárnu Peřeje, nebo občerstvení u tenisových kurtů. Součástí lázeňského areálu je možnost čerpání Městského a Kláštereckého pramenu.
YouTube: cyklotoulky Klášterec nad Ohří

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V chatě je voda dodávaná z vodního řadu. Dále je možné kupovat z nedalekého zdroje přírodní minerální vody v areálu lázní.
V chatě je plně vybavená kuchyně, varná konvice, konvice na french press, dvouplotýnkový vařič, turbo grill, lednice, mikrovlnná trouba, topinkovač, sendvičovač, nádobí, příbory, grilovací náčiní. K dispozici TV, rádio.
Chata je vytápěna infraradiátory, olejovými kamny a kamny na dřevo. Ložnice v 1.patře jsou vybaveny klimatizací.
Chata má venkovní terasu s posezením, dále zastřešené posezení u ohniště a grilu.
V ceně není spotřeba elektrické energie - platí se při odjezdu - 7,00 Kč/kW.

Příjezdová cesta a parkování

1 parkovací místo v oploceném areálu chaty.

Stravování

V chatě je plně vybavená kuchyň, lednice, dvouplotýnkový vařič, turbo grill, varná konvice, konvice na french press, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač, kuchyňské nádobí, náčiní, příbory. Možnost stravování a občerstvení je také ve 200 m vzdálené restauraci Peřeje, v kavárně, v občerstvení u tenisových kurtů v Lázních Evženie a v letních měsících také v Loděnici Peřeje.

Pokoje a ložnice na chatě:

Dvě ložnice v podkroví, jedna je průchozí, oddělená kazetovými dveřmi. Každá ložnice má dvě oddělená lůžka. Ložnice jsou vybaveny klimatizací. Možnost jedné přistýlky - rozkládací gauč v obýváku v přízemí (ložní povlečení a ručníky nejsou poskytovány).

Výlety, sport a zábava v okolí:

U objektu je k dispozici: stolní tenis, kroket, badbinton, šipky, petanque.
Turistika: zřícenina hradu Lestkov, Šumná, rodinný pivovar Chalupník Perštejn, Doupovské hory, lesopark Chomutov, Boží Dar.
Cykloturistika: chata leží přímo na cyklostezce č. 6,směr Kadaň a dále, směr Perštejn a dále ( v případě zájmu poskytneme až dvě cyklistická kola)
Rybolov: v bezprostřední blízkosti jsou aktraktivní lokace pro rybolov přímo v zámeckém parku, nebo u lázeňského areálu Evženie
Lyžování: skiareál Alšovka Měděnec 5 km, skiareál Klínovec, Klíny 25 km, Plešivec 25 km.
Další sportovní vyžití: tenisové kurty v lázeňském areálu, půjčovna koloběžek, kol, lodiček - v lázeňském areálu, hřiště na petangue, dětské hřiště s dřevěnými prvky, sdílená kola po celém městě.
Koupání: letní aquapark Klášterec nad Ohří ( + minigolf s posezením), přírodní koupaliště Perštejn 5 km, koupaliště Kadaň 7 km, přírodní koupaliště Prunéřov 10 km, Aquadrom, nebo kamencové jezero Chomutov 20 km, Agricola Jáchymov 25 km, aqua park KV aréna Karlovy Vary 30 km, aquapark Marienberg 30 km.
Kulturní vyžití: zámek s věží ( výstava skřítků) a muzeem porcelánu Klášterec nad Ohří ( Klášterecké hudební prameny, koncerty, taneční festival SIRAEX), zámecký park se vzácnými dřevinami, Salla Terena, kostel Nejsvětější trojice, muzeum hodin, královské město Kadaň 7 km, Karlovy Vary 30 km,
kino Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov
Welness - možnost objednat procedury, či bazén se saunou v přilehlém lázeňském domě - 200 m.
Cafe Korek v ul. Pražská 69 v Klášterci nad Ohří oceněné nejen v Gastromapě Lukáše Hejlíka
Dále: https: //www. krusnohorci. cz/

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

9900,- kčza a týden - LÉTO
9900,- kčza a týden - ZIMA
9900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
V letní sezóně od 01.06. upřednostňujeme pronájem pouze týdenní. Cena je uvedená pro 4 osoby, přistýlka je účtována ve výši 150,00 Kč/os./den.
Záloha 50 % do 14 dnů od předběžné rezervace na účet e, doplatek na účet 14 dnů před nástupem.
Vratná kauce: 3000,00 Kč v hotovosti při předání objektu.
V ceně není spotřeba elektrické energie - platí se při odjezdu - 7,00 Kč/kWh. V ceně je spotřeba dřeva na grilování i zátop a voda.
Město Klášterec nad Ohří vybírá prostřednictvím ubytovatele poplatek za pobyt ve výši 16,00 Kč/os./den za osoby nad 18 let kromě nevidomých a držitelů průkazů ZTP.
Letní sezóna: 01.05.-30.09.
Zimní sezóna: 01.12.-31.03.

Kontakty - Chata u Lázní Evženie

Adresa chaty: Za Kyselkou ev. č. 9

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
705126403

Chata u Lázní Evženie - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata u Lázní Evženie.

Napsat majiteli (id objektu: 97)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>