Chata Sova Bouřňák

Pronájem v Novém Městě, Nové Město 6 - Chalupa, Krušné hory

Chata Sova Bouřňák - Nové Město
Chata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové MěstoChata Sova Bouřňák - Nové Město

Kapacita chalupy: 34 + 10 osob, 10 ložnic

Ubytování pro větší skupiny osob na hřebenu Krušných hor ve výšce 840m.
Chalupa je typu "bývalá podniková chata", má základní, funkční a účelné vybavení. Je vhodná pro větší skupiny jak dospělých osob tak pro více rodin s dětmi, dále pro sportovní oddíly, školy, tábory a všechny ty, kteří chtějí trávit čas v hezké lokalitě na horách za příznivou cenu.
Krušné hory mají dnes již krásnou přírodu s mladými stromy, klečí, rašeliništi a vřesovišti - vše v bezprostředním okolí chalupy. Výhodou je, že toto místo ještě nebylo objeveno mnoha turisty, takže pokud nemáte rádi davy v Krkonoších či na Šumavě, přijeďte objevovat krásy Krušných hor.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Velká jídelna s krbem, velká společenská místnost, plně vybavená velká kuchyň - 3 sporáky s troubou, několik lednic a mrazáků, 2 myčky, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, topinkovač, toustovač, velké hrnce, běžné nádobí pro plný počet osob.
WiFi připojení na internet v celém objektu. Uzamykatelná lyžárna / kolárna. Velká travnatá oplocená zahrada, ohniště, zahradní posezení, pískoviště.

Příjezdová cesta a parkování

Asfaltová příjezdová cesta až k objektu, udržovaná i v zimě, parkování cca pro 10 aut před chalupou.
Autobus z Teplic zastavuje téměř před chalupou. Vlak necelé 2 km Moldavská horská dráha.

Stravování

Kuchyň pro možnost vlastního vaření, restaurace hned vedle 20m (doporučujeme předem objednat).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Celkem 10 pokojů (2 - 5ti lůžkové) s celkem 34 plnými lůžky a 10 přistýlkami (vysouvací postele, rozšířené palandy, matrace) a ještě 7 dalších možných lůžek ve společenské místnosti na rozkládacích pohovkách bez lůžkovin.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V letě je okolí vhodné zejména na cyklistiku. Díky ideální poloze chalupy nahoře na hřebenu je zde pro cyklisty překvapivě lehký terén, jen s mírnými kopci, které zvládnou bez problému i děti.
V zimě je zde pro běžkaře mnoho upravovaných tratí s Krušnohorskou magistrálou a běžecký areál Nové Město se závodními okruhy. Můžete vyrazit rovnou z chalupy.
Sjezdový skiareál Bouřňák se šesti sjezdovkami je v pěší docházkové vzdálenosti. Další skiareály za hranicemi v Německu.
Jedním z lákadel oblasti je "Moldavská horská dráha", kde se můžete svézt vláčkem po trati s viadukty, tunely a úvraťovou stanicí až přímo do Nového Města.
Na hranice s Německem jsou to pouhé 4 km, kde je mnoho dalších možností.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 34 + 10 osob, 10 ložnic)

52000,- kčza a týden - LÉTO
60000,- kčza a týden - ZIMA
42000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
V ceně je ložní prádlo, spotřeby energií a vody.
Celoroční provoz, jarní prázdniny pouze týdenní pobyty sobota-sobota, letní prázdniny pouze týdenní pobyty neděle-neděle.
Prodloužený víkend na 3 noci +5000 Kč.
Záloha 50 % při rezervaci, při zrušení rezervace více než 3 měsíce předem vracíme zálohu v plné výši, při zrušení 1-2 měsíce předem je storno 25%, méně než 1 měsíc 50% z celkové ceny pobytu.
Kauce 5000 Kč při příjezdu pro úhradu případných škod.
Letní sezóna: 15.5. - 15.9.
Zimní sezóna: 1.1. - 31.3.

Kontakty - Chata Sova Bouřňák

Adresa chalupy: Nové Město 6

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 604 804 917
Web:
www.chatasova.cz

Chata Sova Bouřňák - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Sova Bouřňák.

Chalupa U studánky
Chalupa Nové Město, Nové město 192Chalupa U studánky 1Chalupa U studánky 2Chalupa U studánky 3

Naše útulná, nově zrekonstruovaná chalupa U Studánky se nachází na klidném místě u rozcestníků turistických a cyklistických tras v srdci Krušných hor. 150 m od chalupy... zobrazit detail

Chata Moldava
Chata Moldava, Moldava 186Chata Moldava 1Chata Moldava 2Chata Moldava 3

Moderní dřevostavba chaty se nachází v řídké zástavbě Moldavy na loukách Krušných hor. Vynikající přístup ke všem sportovním aktivitám (kolo, běžky, běh, kiting). Chata ubytuje až... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Moldava, Dolní Moldava 158Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa je nově zrekonstruovaná a nachází se v obci Dolní Moldava. Dolní Moldava je původní a nejstarší částí obce. Stojí zde katolický kostel Navštívení Panny Marie,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2172)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>