Chata s rybníkem

Pronájem v Dubovicích, Dubovice ev. č. 2 - Chata, Vysočina

Chata s rybníkem - Dubovice
Chata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - DuboviceChata s rybníkem - Dubovice

Kapacita chaty: 6 osob, 3 ložnice

Chata se nachází v katastru Dubovice, mezi obcemi Dubovice a Vlásenice, asi 3 km západně od Pelhřimova. Je umístěna na polosamotě v lese a vede k ní 500 metrů dlouhá polní cesta. K objektu patří neoplocený pozemek s houpačkami, pískovištěm a košem na basketbal. Prostor je možno využít pro pálkové a míčové hry, stůl pro stolní tenis.
K dispozici je venkovní ohniště s roštem pro opékání. Dříví je zdarma k dispozici. Součástí chaty je krytá terasa se stolem a lavicemi k venkovnímu posezení. V zadní části chaty se nachází skládek pro uložení kol a rybářských potřeb. Parkování je na vlastním pozemku u objektu.
Rybník o velikosti 1 ha se nachází asi 100 metrů od chaty. Rybník je možno využívat k rybolovu, který probíhá dle běžného rybářského řádu. Na rybníku je k dispozici zdarma pramice.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Při vstupu do chaty se nachází předsíň se dvěma šatními skříněmi, stolem a lavicí. Odtud vejdeme do obývacího pokoje s uzavřeným krbem, jídelním stolem s lavicí a židlemi, rozkládací pohovkou, křeslem a televizí. Vedle vchodu jsou umístěny schody do podkroví a vstup do přilehlé ložnice.
Obývací pokoj je propojen s kuchyňkou, kde naleznete plynový sporák, lednici s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvici i dostatečné množství kuchyňských potřeb.

Příjezdová cesta a parkování

K chatě vede příjezdová polní cesta v délce 500 metrů. Parkování je na vlastním pozemku u objektu.

Stravování

Restaurace (Slávie, Měšťanský dům, U Vlasáků, Kozlovna…) a obchody (Kaufland, Lidl, Penny…) se nachází v 3 km vzdáleném Pelhřimově.

Pokoje a ložnice na chatě:

V přízemí je umístěna ložnice se dvěma lůžky, šatní skříní a komodou. V podkroví chaty jsou dvě neprůchozí ložnice. Jižní se dvěma lůžky má k dispozici balkon, v severní, rovněž se dvěma lůžky, je umístěna dětská postýlka. Součástí vybavení obou ložnic jsou komody a šatní skříň. Pokrývky i povlečení jsou v ceně.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Pelhřimov: Muzeum rekordů a kuriozit, krytý i venkovní bazén, přírodní koupaliště Stráž, MÚZYum Lipských, Vyhlídková věž, Pelhřimovské peklo, Muzeum strašidel
Křemešník: Poutní místo s křížovou cestou, rozhledna Pípalka.
Kamenice nad Lipou: Zámek s anglickým parkem a starou lípou (700 - 800 let).
Telč: Zámek, v letních měsících Prázdniny v Telči s atrakcemi a koncerty, historické náměstí
Jihlava: ZOO, Aquapark Vodní ráj
Chýnov: Chýnovské jeskyně
V okolí chaty stejně tak i na Pelhřimovsku je řada cyklostezek. Přilehlé lesy uvítají vášniví houbaři a milovníci procházek v přírodě.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 6 osob, 3 ložnice)

12 000,- kčza a týden - LÉTO
11 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Pobyt je realizován v týdenních intervalech s nástupem v sobotu po 13.00 hod. a ukončením následující sobotu do 10.00 hod..
Chatu pronajímáme jen v období od 1.6. do 30.9.
Záloha při rezervaci: 3000 Kč, vratná do 2 měsíců před nástupem.
Doplatek celkové částky: nejpozději měsíc před nástupem.
Storno podmínky: Uhrazená částka bude při zrušení pobytu do 2 měsíců před nástupem vrácena. Při zrušení rezervace od 2 měsíců před nástupem bude částka vrácena v případě, že se podaří zajistit náhrada.
Vratná kauce při nástupu: 3000 Kč
Poplatky obci: 20 Kč/os/den.
Spotřeba energie: nad 50 kWh hrazeno při ukončení pobytu.
Zapůjčení kol: 300 Kč/kolo/týden.
Pes: 300 Kč/týden
Denní poplatek rybolovu: 80 Kč/os/den. V případě ponechání úlovku je cena za 1 kg: Kapr 80 Kč, Amur 80 Kč, Štika 150 Kč.
Letní sezóna: 1.7.-31.8.
Mimo sezónu: 1.-30.6 a 1.-30.9.
Mimo uvedené období chatu nepronajímáme.

Kontakty - Chata s rybníkem

Adresa chaty: Dubovice ev. č. 2

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 107 871

Chata s rybníkem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata s rybníkem.

Chata Okrouhlice
Chata Částkovice u HejlovaChata Okrouhlice 1Chata Okrouhlice 2Chata Okrouhlice 3

1 lůžko v přízemí s bezbariérovým přístupem; v podkroví 1/6.Obývací pokoj s krbem, terasa, venkovní posezení u ohniště, dětská postýlka. Přístup do podkroví po příkřejších schodech. Koupání:... zobrazit detail

Chalupa Zmišovice
Chalupa ZmišoviceChalupa Zmišovice 1Chalupa Zmišovice 2Chalupa Zmišovice 3

Chcete si o dovolené odpočinout v klidu a přírodě? Chalupa Zmišovice se nachází na klidném okraji obce pouhých 10 km od Pelhřimova. Chalupa je zděná, obklopena... zobrazit detail

Chata na Trnávce
Chata Červená Řečice, Červená Řečice ev. č. 9Chata na Trnávce 1Chata na Trnávce 2Chata na Trnávce 3

Zděná rekreační chata na břehu vodní nádrže Trnávka. Chata má vlastní přístup k vodě, s pramicí a možností rybaření a koupání. Chata poskytuje dostatek soukromí, zahrada... zobrazit detail

Chata k pronájmu
Chata Červená Řečice, Červená Řečice ev.č. 6Chata k pronájmu 1Chata k pronájmu 2Chata k pronájmu 3

Zděná, nově zrekonstruovaná rekreační chata s vlastním přístupem k vodě, se nachází na břehu vodní nádrže Trnávka. Chata je díky velice klidné lokalitě vhodná pro rodinnou... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1885)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>