Chata Oáza klidu Hluboče

Pronájem v Hlubočích, Hluboče ev. č. 42 - Chata, Beskydy

Chata Oáza klidu Hluboče - Hluboče
Chata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - HlubočeChata Oáza klidu Hluboče - Hluboče

Kapacita chaty: 6 osob, 2 ložnice

Chatu „Oáza klidu“ najdete na rozhraní Bílých Karpat a Beskyd, v přírodní památce Hluboče a chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v Brumově - Bylnici. Pod chatou se nachází Hlubočský potok, v okolí se nachází bělokarpatské louky s bohatou květenou. Chata je obklopena listnatým lesem. Je určena pro milovníky přírody všech věkových kategorií, jak pro aktivní, tak i pasivní odpočinek, kdy můžete zapomenout na všechny vaše starosti a také se nadýchat čerstvého zdravého vzduchu. Pro děti jsou připraveny venkovní hračky, houpačky, dětská kola, pro dospělé osoby je připraveno vlastní mini Arborium Bílé Karpaty, kde se mimo jiné nachází rostliny z květnatých bělokarpatských luk.
Chatu si můžete prohlédnout v tomto [videu*https: //youtu. be/adi8jP5uMJk].
V přízemí se nachází pokoj s patrovou postelí pro 2 osoby, společenská část - obývací pokoj se sedací soupravou, s televizí, rádiem, mini vinotékou, spol. hrami a jídelnou. V podkroví je situovaná ložnice s manželskou postelí a 2 samostatné rozkládací postele. Pro rodinu s dětmi je k dispozici přenosná dětská postýlka. Polštáře a přikrývky včetně povlečení jsou pro celoroční použití a jsou antialergenní. Jak pro dospělé, tak pro děti je připraveno několik knih k večernímu čtení. Předností chaty je zastřešená terasa se vchodem z kuchyňky, případně také samostatné schodiště z venkovního prostoru. Je vybavena dřevěnou sedací soupravou a 2 kusů jídelních dětských židlí. Také jsou na ní umístěny odpadkové koše pro ekologické třídění odpadu. Pro možnost grilování se na chatě nachází gril s grilovacím náčiním a grilovacím uhlím.
K dispozici je v letních měsících také solární sprcha.
V blízkosti chaty se nachází přírodní památka evropsky významné lokality „Vlárský průsmyk“, různě zaměřené naučné stezky, hrady, zámky, rozhledny Královec a Doubrava a Zoo Zlín - Lešná. Lokalitou vede cyklostezka BEVLAVA, zatím sjízdná do Valašských Klobouk cca 10 km, dále po pozemní komunikaci do obce Lužná, odkud cyklostezka pokračuje až do Vsetína. Na Slovensko vede až do Trenčína cca 35 km přes nejstarší poutní místo na Slovensku, které je tvořeno 2 samostatnými areály Velkou Skalkou a Malou Skalkou, vzdálených od sebe několik stovek metrů. Cyklotrasa vede Okolními lesy a loukami a také je lemovaná studánkami s pitnou vodou. Přímo u chaty máte možnost procházek přírodou a piknikovat přímo u chaty. Okolní lesy vyzývají k houbaření.
Chata se nachází v chráněné krajinné oblasti a proto se od Vás očekává, že i Vy se budete chovat ekologicky v duchu ochrany přírody a krajiny.
Pozemek u chaty není oplocen z důvodů zásahu do krajiny a přírody a z těchto důvodů nejsou povolena domácí zvířata.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Kuchyně: kuchyňská linka, kde jsou umístěny talíře, příbory, sklenice, hrnky na čaj i kávu, sklenice, hrnce, pánev, el. sporák s varnou deskou a troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar na kapsle DOLCE GUSTO, toustovač, topinkovač, lednice, základní koření.
Obývák: sedací souprava, stolní lampa, konferenční stolek, televize, rádiem s DVD přehrávačem, mini vinotéka jídelna: jídelní stul se 2 židlemi a lavicí pro 4 osoby,

Příjezdová cesta a parkování

Dojezd k chatě cca 1 km po nezpevněné lesní komunikaci, parkování přímo u chaty v letních měsících, v zimě se doporučují sněhové řetězy. Počet parkovacích míst: 3

Stravování

Příprava stravy je možná v kuchyni nebo pod širým nebem na venkovním ohništi nebo na venkovním grilu.
V případě využití restauračního zařízení je několik možností v Brumově - Bylnici, ale doporučujeme cenově dostupnou jídelnu u kruhového objezdu - Vývařovna Trčka s možností výběru z menu.

Pokoje a ložnice na chatě:

2 ložnice, 1 ložnice s patrovou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí a 2 samostatné rozkládací postele, popř. pro dítě přenosná postýlka, u každé postele je umístěna lampička.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Město Brumov - Bylnice se dělí na 4 místní části - Brumov, Bylnice, Sv. Štěpán a Sidonie, která je na samé státní hranici se Slovenskou republikou s možností využití dálkové mezinárodní cyklostezky BEVLAVA, informace na [https: //www. bevlava. cz]
V Brumově můžete navštívit královský hrad Brumov, Městské muzeum s infocentrem, Židovský hřbitov, kulturní památku historické radnice, farní kostel Sv. Václava, podívat se na kamennou kašnu z pískovce, několik kapliček a další, informace na [https: //www. brumov - bylnice. cz/turista/pamatky]. Vzdálenost do centra Brumova je cca 4 km.
Turistům doporučujeme navštívit přírodní skvost Bílých Karpat na slovenské straně Vršatské podhradie se zříceninou hradu Vršatec. Jedná se o vápencové bradla patřící mezi přírodní skvosty. Doporučujeme výstup na horu Chmelová (925 m), jedná se o druhý nejvyšší vrchol Bílých Karpat. Vzdálenost po komunikaci autem přes obec Ćervený Kameň 22 km, pěší túra ze Sidonie po červené turistické značce, případně cyklotrasa 12 km, která je středně náročná.
Na koupání je možno v letních měsících využít koupaliště Brumov - Bylnice, v zimních a jarních měsících je možno využít krytý bazén a saunu. Informace o aktuálním programu a otevírací době na [https: //www. koupaliste - brumov - bylnice. cz/info] - pro - navstevniky/oteviraci - doba/, vzdálenost cca 4 km.
Ve vzdálenosti cca 20 km v Trenčianských Teplicích se nachází v nádherném přírodním prostředí koupaliště a wellness Zelená žaba, více informací na [https: //www. kupelezelenazaba. sk]
Víceúčelové sportovní hřiště v Brumově - Bylnici na sídlišti Družba, které slouží k hraní basketbalu, volejbalu, běhání. Zde se také nachází workoutové hřiště.
Na sídlišti Pod strání se nachází tenisový kurt.
Pro freestylový sport je na sídlišti Rozkvět možnost využití Bikeparku. Informace jsou uvedeny na [https: //www. bikeparkbrumovbylnice. cz].
Ve Svatém Štěpánu si nachází petánguové hřiště a tenisový kurt, cca 3 km.
Informace o sportovním vyžití [https: //www. brumov - bylnice. cz/sport], vše do vzdálenosti cca 4 km.
Pro milovníky rybaření je k dispozici soukromý rybářský revír o velikosti 3 ha se smíšenou osádkou ryb, info na [https: //www. rybniky - brumov. cz]. Vzdálenost cca 4 km.
V zimním období se nabízí možnost lyžování v lyžařském areálu Rajkovec (na trase ze Sv. Štěpána do obce Horne Srnie), informace na [https: //www. skiarealy - sjezdovky. cz/sjezdovka/lyziarsky - vlek - rajkovec]. Další možnost lyžování: Jelenovská u Valašských Klobouk, Újezd u Val. Klobouk, Mikulčin vrch, lyžařský svah ve Zlíně.
Neomezené sáňkování a běžkování v okolí chaty dle sněhových podmínek.
Další možnosti turistických aktivit jsou uvedeny na [www. valasskeklobucko. cz].
Možností je také návštěva nejkrásnějších moravských lázní v Luhačovicích, informace na [https: //www. luhacovice. eu].
V blízkosti se nachází město Slavičín, cca 16 km. K odpočinku a zábavě pro děti poslouží Pivečkův lesopark, více informací na [https: //www. mesto - slavicin. cz].
Atraktivní nabídkou je jedna z nejnavštěvovanějších zoo a to ZOO Lešná, cca 35 km, informace na [https: //www. zoozlin. eu].
Za pozornost stojí návštěva státního zámku Vizovice ve stylu baroka, rokoka, empíru a biedermeieru se sbírkami obrazů a porcelánu, informace na [https: //www. zamek - vizovice. cz].

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

15430,- kčza a týden - LÉTO
14430,- kčza a týden - ZIMA
14430,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Po skončení pobytu vybíráme poplatek za spotřebovanou elektrickou energii 10 Kč/ kWh a poplatek z ubytování obci ve výši 20,- Kč osobu/den mimo děti. Jinak je vše zahrnuto v ceně: spotřeba dřeva na vnitřní krb - rozvody po celé chatě do všech místností, dřevo na venkovní ohniště, mycí prostředky na nádobí, tekuté mýdlo, WC hygiena, sáčky na odpad,... parkování na vlastním pozemku.
Přes hlavní prázdniny nabízíme pouze celotýdenní pobyty od soboty do soboty.
Kapacita max. 6 osob.
Hosté uvádí chatu před opuštěním do původního stavu.
Letní sezona 15.06.24 - 7.9.24, Pá-NE (2 noci) 5090,- Kč čtvrtek-NE (3 noci) 7190,- Kč, 4 noci/9190,-Kč, bez rozlišení.
Zimní sezóna: 14.12.24-15.3.25, mimo sezóna od 16.3.-14.6.2024, 7.9. -13.12.24.

Kontakty - Chata Oáza klidu Hluboče

Adresa chaty: Hluboče ev. č. 42

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 379 022

Chata Oáza klidu Hluboče - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Oáza klidu Hluboče.

Chalupa na Pláňavách
Chalupa Štítná nad Vláří, 326Chalupa na Pláňavách 1Chalupa na Pláňavách 2Chalupa na Pláňavách 3

Zděná chalupa se nachází na samotě u lesa 5 km od obce Štítná nad Vláří nad údolím Vláry na jižním konci Valašska v Bílých Karpatech ve... zobrazit detail

Chata Lyžařská
Chata Valašské Klobouky, Jelenovská č.ev. 1Chata Lyžařská 1Chata Lyžařská 2Chata Lyžařská 3

Chata Lyžařská se nachází v krásné valašské krajině, v katastru města Valašské Klobouky, na pomezí Bílých Karpat a Vizovických vrchů v severním cípu CHKO Bílé Karpaty... zobrazit detail

Chata Azzy
Chata Valašské Klobouky, KrálovecChata Azzy 1Chata Azzy 2Chata Azzy 3

Kdo z nás někdy nesní o tom se odpojit od světa, odjet na samotu a nechat se unášet krásou hor? Tahle chata vám to umožní a... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 513)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>