Chata Felicita

Pronájem v Ostravici, Ostravice 445 - Chata, Beskydy

Chata Felicita - Ostravice
Chata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - OstraviceChata Felicita - Ostravice

Kapacita chaty: 28 osob, 10 ložnic

Nabízíme pronájem celé chaty na horách v srdci Beskyd pod Lysou horou pro všechny věkové kategorie. Máme nový bazén 9x4m.

Trasa na Lysou horu vede přímo od chaty. 300m od chaty se nachází: krytý bazén, aquapark, tenis, beach - volejbal, badminton, bowling, finská sauna, whirlpool, infrasauna, lanové centrum Opičárna. Na naší chatě je k dispozici bazén, stolní tenis, dětské hřiště, pískoviště.
Chata je ideálně dostupná v jakémkoliv ročním období a nabízí strávení klidné dovolené i víkendy. Je vhodná pro rodinné oslavy, různé akce, kurzy, třídní srazy, sportovní soustředění, školní výlety i ozdravné pobyty. Za svatbu si účtujeme 7000,- Kč navíc. Na rozlučku se svobodou chatu po špatných zkušenostech nepronajímáme).
Okolí chaty poskytuje velké množství sportovního vyžití. Ihned u chaty se nachází turistická značka pro pěší i cykloturisty. Je zde spousta turistických tras pro krátké i celodenní výlety s půvabnými výhledy. V zimě je možné využívat nedaleká lyžařská střediska, běžecké trasy i zimní turistické výšlapy a vycházky.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň (elektrický sporák se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou, myčka, mikrovlnná trouba, dvě lednice, varné konvice), restaurace pro 31 osob s vybaveným samoobslužným barem a výčepním zařízením, HIFI věží a velkou LCD TV, salonek pro 10 osob s vinotékou, který je možné využít jako místnost k tanci.
V prvním patře se nachází obývací pokoj s LCD televizí, dětský minikoutek.
Zastřešená terasa pro 30 osob s možností grilování. Gril je na dřevěné uhlí.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat je možné zdarma u objektu.

Stravování

V chatě je plně vybavená kuchyň s možností vlastního vaření.
Nejbližší restaurace se nachází v hotelu Sepetná, Ondráš a penzionu Sluníčko.
V obci Ostravici 1,5km je hodně hospůdek, restaurací s domácí kuchyní, pizzerie. Milovníci piva si přijdou na své při návštěvě Beskydského pivovárku.

Pokoje a ložnice na chatě:

I. část - přízemí

Pokoj č. 5 a č. 6.Přízemí disponuje dvěma pohodlnými pokoji. V každém pokoji se nachází manželské dvojlůžko ( 180 cm ) a rozkládací křeslo pro dítě ( 75 x 180 cm).
Tyto pokoje mají společné sociální zařízení. Pokoje mohou být průchozí a tudíž i využity jako rodinný pokoj.

II. část - první patro

Pokoj č. 1 - čtyřlůžkový pokoj( 2 - 4 osoby) s manželskou postelí a rozkládací pohovkou / při rozložení pohovky je menší průchozí místo/. Sociální zařízení, chodbička.

Pokoj č. 2 - čtyřlůžkový pokoj( 2 - 4 osoby) s manželskou postelí a rozkládací pohovkou / při rozložení pohovky je menší průchozí místo/. Sociální zařízení, chodbička.

Pokoj č. 3 - rodinný pokoj ( 4 osoby), dva dvoulůžkové průchozí pokoje, sociální zařízení je hned před pokojem na chodbě.

Pokoj č. 4 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení

III. část - 1.patro

Pokoj č. 7 - čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí a dvoupatrovou postelí pro děti,
sociální zařízení je na chodbě před pokojem

Pokoj č. 8 - rodinný pokoj ( 4 osoby), dva dvoulůžkové průchozí pokoje, sociální zařízení

Obývací pokoj - sedací souprava, stůl a židle, televize

Výlety, sport a zábava v okolí:

Pro Vaše nejmenší se v chatě nachází minikoutek.
Na zahradě je k dispozici: bazén( 1.6.- 10.9.), dětské hřiště - pískoviště, houpačka, ping pong (vzít si sebou pálky a míček), ohniště.
Naše chata se nachází na začátku chatové oblasti, proto je bezpodmínečně nutné dodržovat noční klid ve 22 hodin. Také přes den upozorňujeme hosty na ohleduplné chování vůči ostatním chatařům.
Výlety:
300 metrů od chaty se nachází horský lanový park Opičárna [www. opicarna. cz]
500 metrů od chaty se nachází Relaxcentrum Sepetná. Zde můžete využít krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, solárium, bowling. V areálu se dále nachází nová tělocvična, horolezecká stěna, trenažér sportů a krytý tobogán.

Dále můžete navštívit: Štramberská trúba, Jeskyně Šipka, Muzeum Zdeňka Buriana, Hrad Hukvaldy, Technické muzeum Tatra Kopřivnice, Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře, Visalaje, Bílá - atrkce pro děti i přes léto, Pivovar Nošovice, Exkurze do výrobny Marlenky,
Areál Landek Park s hornickým muzeem, Areál Miniuni – svět miniatur, Slezskoostravský hrad, Dinopark, ZOO Ostrava, Svět techniky - vhodný k návštěvě při nepříznivém počasí
a mnoho dalšího...

Skiareály: Bílá 15km - spousta zábavy v zimě i v létě, Malenovice 7km, Opálená 10km, Grúň 17km

Více tipů na výlety na naších web stránkách

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 28 osob, 10 ložnic)

396,- kčza osobu a noc - LÉTO
396,- kčza osobu a noc - ZIMA
396,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
650,- kčSILVESTR: min. 5 nocí
Chatu pronajímáme pouze celou. Chata je vhodná pro 28 osob.

Chatu pronajímáme minimálně na 2 noci. Cena za celou chatu za 2 noci je 22 176,- Kč při maximálním počtu 28 osob.

Příplatek za svatbu je 7 000,-Kč. Po velmi špatných zkušenostech chatu nepronajímáme za účelem rozlučky se svobodou.

V měsících květnu, červnu a září pronajímáme chatu minimálně na 3 noci. Cena za 3 noci je 33 264,-Kč.
1.5 - 5.5 cena 44 352,-Kč
8.5 - 12.5 cena 44 352,-Kč

Léto 2023 (sobota – sobota)  7 nocí     -  77 616,- Kč
Poslední volný termín 26.8 - 2.9.2023


Silvestr 2023/2024 min 5 nocí = VOLNO


Pobyt s domácími mazlíčky je možný pouze po předchozí domluvě prostřednictvím emailu 150,-/noc. V případě příjezdu domácího mazlíčka bez předchozí domluvy, si účtujeme poplatek 5 000,- Kč za pobyt.

Objednávka a platby
Klient zašle objednávku emailem – zde musí být vždy uveden účel pobytu na chatě, termín, popřípadě náhradní termín, počet dospělých osob ,počet dětí , adresa a telefon na pověřenou osobu.

Ubytovatel zašle potvrzení pobytu a rozpis platby k úhradě.

Způsob úhrady ubytování:
Klient hradí ubytovateli 30% zálohu z celkové částky pobytu, doplatek musí klient uhradit nejpozději 30 dnů před nástupem na pobyt. Při objednávce kratší než 30 dní před čerpáním pobytu uhradí klient ubytovateli celou částku najednou.


Potvrzení závazné objednávky obsahuje potvrzení ubytovatele o rezervaci objektu pro klienta a způsob platby.

Klient stvrzuje zasláním vyplněné závazné objednávky na pobyt, že byl seznámen se všeobecnými podmínkami a souhlasí s nimi.

Rekreační pobyt:
Klient skládá při nástupu na pobyt vratnou kauci 5 000,- Kč. Tato kauce se po ukončení pobytu vrací v plné výši, pokud nedošlo k poškození majetku majitele a pokud je po ukončení pobytu objekt ve stejném stavu v jakém ho klient převzal ( uklizena kuchyně, umyté lednice, čisté sporáky a trouby, vybrané nádobí z myčky, vytřená podlaha). Pokud tak klient neučiní, má majitel objektu právo si z této kauce uhradit případné škody.

Maximálním počtem osob na objektu se rozumí počet všech ubytovaných osob bez rozdílu věku po celou délku pobytu (pokud nebylo dohodnuto jinak). Překročení této kapacity kdykoliv v průběhu pobytu je důvodem k předčasnému ukončení pobytu bez finanční náhrady. Max. kapacitou se rozumí součet všech lůžek a přistýlek na objektu.

Příjezd a odjezd z chaty
U letních prázdninových pobytů check in: od nejdříve 15:00 a check out: do 10:00.
U víkendových pobytů check in: od 14:00 a check out: nejpozději do 11:00 .
Check in a check out je možný po předchozí domluvě i v jinou hodinu/Dřívější příjezd a pozdější odjezd/.
V těchto případech však bude v topné sezoně navýšena cena.
Je nutné příjezd a odjezd z chaty nahlásit nejpozději týden před nástupem na chatu !!!

Cena za ubytování zahrnuje:
Lůžkoviny, WIFI, spotřebu vody, topení, čistící a úklidové prostředky v kuchyni, toaletní papír při příjezdu.
Cena za ubytování nezahrnuje:
Spotřebu el. energie ( na víkend asi 300,- 400,- Kč), místní poplatek za rekreační pobyt pro obecní úřad (20,- Kč/os/noc – dospělý, od 1.1.2020 neplatí děti do 18 let a důchodci) – poplatek bude odečten z kauce po ukončení pobytu.

Pojištění:
Cena neobsahuje pojištění. Za poškození klienta, krádež, úraz nebo zničení majetku a věcí v průběhu pobytu majitel neodpovídá a nenese jejich následky. Majitel doporučuje uzavřít pojištění pro cesty a pobyt před odjezdem.

Po tel. domluvě je možný pobyt s pejskem 300,-Kč/noc
Letní sezóna: 25.6.2023 - 2.9.2023
Zimní sezóna: leden - březen

Kontakty - Chata Felicita

Adresa chaty: Ostravice 445

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 525 617
Web:
chata-felicita.cz

Chata Felicita - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Felicita.

Chata Tři smrčky
Chata Ostravice, Ostravice ev. č. 765Chata Tři smrčky 1Chata Tři smrčky 2Chata Tři smrčky 3

Chata Tři smrčky se nachází v podhorské obci Ostravice v Beskydech. V těchto horách si užijete nespočet sportovních aktivit nebo můžete relaxovat na naší chatičce. Beskydy... zobrazit detail

Chata MEZI SMRKY
Chata Malenovice, Malenovice ev. č. 284Chata MEZI SMRKY 1Chata MEZI SMRKY 2Chata MEZI SMRKY 3

Máte rádi přírodu, vůni lesa a jehličí? Vytvořili jsme místo uprostřed toho všeho, které má nezapomenutelnou atmosféru a energii. Tady si odpočinete, naberete síly, zpomalíte a... zobrazit detail

Chalupa U Šance
Chalupa Ostravice, Ostravice 830Chalupa U Šance 1Chalupa U Šance 2Chalupa U Šance 3

Chalupa není k pronájmu pro firemní večírky a bujaré oslavy. Je vhodná pro rodiny s dětmi a rekreační pobyty. Povolen 1 malý pejsek. Ideální místo jak... zobrazit detail

Chata Sofie
Chata Ostravice, Ostravice č.e.1033, 73914Chata Sofie 1Chata Sofie 2Chata Sofie 3

Chata k pronajmu se nachází v Moravskoslezských Beskydech v obci Ostravice. Stojí blízko centra v krásné klidné části, přímo u řeky Ostravice, kterou můžete využít také... zobrazit detail

Lysá jako na dlani
Chata OstraviceLysá jako na dlani 1Lysá jako na dlani 2Lysá jako na dlani 3

Pronájem chaty v Beskydech, v klidné části obce Ostravice s nádherným výhledem na Lysou horu. Chata má vlastní neoplocený pozemek v blízkosti lesa a je obklopena... zobrazit detail

Chata u Jahůdky
Chata OstraviceChata u Jahůdky 1Chata u Jahůdky 2Chata u Jahůdky 3

Chata až pro 10 osob s výhledem na Lysou horu (nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd). Podhorská obec Ostravice se rozkládá v údolí stejnojmenné horské řeky Ostravice, která... zobrazit detail

Chata v Beskydech
Chata Ostravice, Ostravice 746Chata v Beskydech 1Chata v Beskydech 2Chata v Beskydech 3

Chata se nachází v Moravskoslezských Beskydech v obci Ostravice. Stojí v zadní části zahrady. V dosahu je restaurace, nádraží, samoobsluha, víceúčelové hřiště, řeka Ostravice s peřejemi.... zobrazit detail

Ostravice Apartment
Chata Ostravice, Ostravice 0212Ostravice Apartment 1Ostravice Apartment 2Ostravice Apartment 3

Novostavba chaty s venkovní vířivkou splňující ty nejnáročnější požadavky pro uspokojení těch nejnáročnějších klientů. Krásné místo s nádherným výhledem na Lysou Horu. zobrazit detail

Chata u Bezručova srubu
Chata Ostravice, Ostravice ev. č. 1242Chata u Bezručova srubu 1Chata u Bezručova srubu 2Chata u Bezručova srubu 3

Chata s okrasnou zahradou, venkovním posezením a krytou pergolou s krbem a plynovým grilem. Svým umístěním je vhodná pro sportovní aktivity a výlety, zároveň zahrada vybízí... zobrazit detail

Chalupa Zadarov II
Chalupa Ostravice, Ostravice 902Chalupa Zadarov II 1Chalupa Zadarov II 2Chalupa Zadarov II 3

Jsme rodina, která si plní sny, aby je mohla dopřát i jiným… Nová roubená chalupa u lesa, v klidné části obce Ostravice, bez ruchu města a aut.... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 199)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>