Chata Bianka

Pronájem v Karlovicích, Karlovice 424 - Chata, Jeseníky

Chata Bianka - Karlovice
Chata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - KarloviceChata Bianka - Karlovice

Kapacita chaty: 8 + 2 osob, 2 ložnice

Chata Bianka je nová a moderní s velmi útulným a pohodlným interiérem. Chata je nekuřácká, antialergická - neubytováváme domácí mazlíčky. Najdete ji v kouzelném údolí v samém srdci Jeseníků, v horském prostředí obce Karlovice na tichém a klidném místě v sousedství Eko farmy v nadmořské výšce 480 m. n. m. Pojmenování chaty Bianka bylo věnováno našemu prvnímu, předčasně zesnulému pejskovi Biance.

Pozemek chaty je situován ve svahu. U chaty máme zahradní gril s krytým posezením a velké ohniště. Za ohništěm je již jen pár kroků do lesa.
Krajina Jeseníků přímo zve k relaxaci, nebo k aktivnímu odpočinku ve všech ročních obdobích. Chata je určena jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupiny přátel, kteří upřednostňují soukromí, pohodlí a klid. U nás si můžete odpočinout od městského ruchu. Není nic krásnějšího, než sedět na sluníčku a sledovat koně, jak se pasou u naší chaty, případně si prohlédnout krásu Jeseníků přímo ze sedla koně. V okolí vedou cyklistické, turistické a běžkařské tratě. Lyžařský vlek Annaberg je cca 10 min. autem od chaty v Andělské hoře. Zde je vytvořen SKI AREÁL spolu s restaurací a lyžařskou školkou pro nejmenší a v létě jsou zde různé akce. Možnost rybolovu, je jak na řece Opavě, která je v blízkosti ubytování, tak na rybnících v okolí Vrbna pod Pradědem nebo na přehradě Slezská Harta. Za návštěvu také stojí Mnichov u Vrbna pod Pradědem, zde se nachází chovné rybníky určeny k rekreačnímu rybolovu, kde Vám případně chycený úlovek hned připraví k jídlu.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Vybavení je zcela nové a moderní. V kuchyni se nachází indukční deska pro 4 hrnce, digestoř, kávovar, pečící trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a veškeré nádobí, které budete potřebovat. Pokud by Vám však i přes to něco chybělo, budeme moc rádi za Vaší zpětnou vazbu, abychom mohli vše doplnit k Vaši spokojenosti. Dále jsou Vám v kuchyni k dispozici základní potraviny, koření, přípravek na umývání nádobí, houbička na nádobí, utěrky, tablety do myčky. V obývací pokoji je televize. V celém objektu je připojení k internetu. Na Vaše kola, lyže a další sportovní potřeby máme uzamykatelnou kolárnu v parkovacím stání, zde najdete i základní sportovní náčiní, badmintonové pálky, míče, lopaty k hrátkám na sněhu za chalupou a další =)

Příjezdová cesta a parkování

U chaty jsou k dispozici 2 parkovací místa v zastřešeném stání a 1 místo vedle parkovacího stání přímo na našem pozemku. Příjezdová cesta je celoročně udržovaná.

Stravování

Stravování je možné v blízkých restauracích přímo v Karlovicích či v nedalekých horských vesničkách např. Penzion u Jiřího v Ludvíkově 12 min., restaurace ve Vrbně pod Pradědem 5 min např. Penzion u Hradilů., rybářská bašta v Mnichově 15 min.

Pokoje a ložnice na chatě:

Chata má přízemí a podkroví. V přízemí je prostorná předsíň, samostatné WC s umyvadélkem, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a sušákem na ručníky. Technická místnost, ve které se nachází tepelné čerpadlo, které zaručuje komfortní teplotu v celé chatě vytápěné podlahovým topením a dále je zde sušák na lyžařské boty pro 12 párů bot, případně k sušení oblečení. Kuchyně je vybavená mikrovlnou troubou, troubou na pečení, indukční varnou deskou, myčkou na nádobí a lednici s mrazákem. Jídelna je tvořena dvěma pohodlnými, dřevěnými lavicemi a masivním stolem u kterého se nají 8 osob. K dispozici máme i židličku pro naše nejmenší návštěvníky. Bezprostředně na jídelnu navazuje obývací obývací pokoj s pohodlnou, rozkládací pohovkou, na které se vyspí 2 dospělé osoby a také televize pro krácení případných dlouhých chvil, což jak doufáme ani nebude potřeba =). Romantiku horské chaty dokreslují krásné kachlové kamna, ke kterým je Vám venku k dispozici dostatek dřeva. V celé chatě je Wi - Fi.
V podkroví se nachází druhá koupelna, se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a sušákem na ručníky, větrání pak zajišťuje okno. Koupelna je situována do středu podkroví a po jejich obou stranách jsou dvě prostorné ložnice. V 1.ložnici jsou dvě masivní manželské postele s pohodlnými matracemi, dětská postýlka a 2 šatní skříně. Ve 2.ložnici je jedna manželská postel, 2 samostatné postele a trojdílná šatní skříň. K dispozici máme ještě jednu cestovní postýlku pro nejmenší. Veškeré vybavení chaty je zcela nové.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Nepřeberné možnosti sportování u nás po celý rok.

JÍZDA NA KONI: celoročně EKO Farma Karlovice hned vedle nás
CYKLOTURISTIKA:
Cyklotrasy v přímém okolí chaty, na mořské oko, z chaty, Jelení ZOO park, africké muzeum, za 2 a půl hodiny na Praděd, Vrbno pod Pradědem, Rejvíz za 1 a půl hodiny.
V infocentru ve Vrbně pod Pradědem možnost zapůjčení elektrokol.
https: //www. koprivna. cz/bikepark
https: //www. skikarlov. cz/karlov - v - lete/express - bikepark/
TIPY NA VÝLETY:
Chata navazuje přímo na okolní lesy s možností procházek a houbaření.
Pěší turistika – přímo nad chatou je Mořské oko jedná se o lomové jezírko, Jelení – africké muzeum, Údolím bílé Opavy až na Praděd, z Karlovy Studánky k Rollandovu kameni atd.
Nejvýše položená přečerpávací stanice Dlouhé Stráně, Pradědova galerie v Jiříkově, Skalní město a vyhlídková věž na Zámecké hoře Ludvíkov, Rejvíz – stezka mechovými jezírky, unikátní přírodní rašeliniště.
Hrad Sovinec – prohlídky s vystoupením, Mnichov – rybařská bašta s možností rybolovu a občerstvení, Zlaté Hory - hornická osada, zlatokopecký skanzen, amfiteátr, Dolní Morava - Stezka v oblacích.
KOUPÁNÍ:
Karlovice – řeka Opava, Karlova Studánka – krytý bazén, pivní lázně, lázeňské procedury, Zlaté Hory - rybníky, Bruntál – welness centrum s tobogány, vířivkou a saunou, Slezská Harta – vodní nádrž, možnost půjčení loděk elektrických, šlapadel přímo v Leskovci nad Moravicí. Krnov – nové letní koupaliště
LYŽOVÁNÍ:
[https: //www. annabergski. cz] 10 min. od nás
[https: //www. pradedovaarena. cz] 18 min. od nás
[http: //www. vlek - vraclavek. cz] 17 min. od nás
[https: //www. certak. cz/cz/] 31 min. od nás
[https: //www. koprivna. cz/skiareal] 25 min. od nás
[https: //www. skikarlov. cz] 29 min. od nás
[https: //www. figura. cz/ski - areal - praded/sjezdove - lyzovani/] 28 min. od nás, výjezd na Praděd je vždy v celou hodinu, sjezd je vždy o půl, cena za osobní auto je 800 Kč, dá se zaparkovat na parkovišti Hvězda za 130 Kč a autobusy se dostat na Praděd za 80 Kč za dospělou osobu, odjezd autobusu je vždy v celou hod.
Běžkařské trasy - v okolí Vrbna pod Pradědem, Karlovy Studánky, Karlov, Malá Morávka …. Jesenická magistrála – v délce 57km.
KARLOVICE ŽIJÍ!!! a s tím je spojena celá spousta akcí, jež obec pořádá a kterých se i Vy můžete zúčastnit. Různé akce jsou jak v samotných Karlovicích, tak i v jejím okolí (Karlova Studánka, Drakov, Vrbno pod Pradědem) atd.
Více na webových stránkách turistického centra ve Vrbně pod Pradědem =)

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 8 + 2 osob, 2 ložnice)

19 800,- kčza a týden - LÉTO
16 800,- kčza a týden - ZIMA
14 900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
28000,- kčSILVESTR: od 27.12.2021 do 2.1.2022
Chata je v provozu celoročně. Ubytovat lze 10 osob + 2 děti do dvou let. Na zahradě lze i stanovat =)
Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu ve výši 50% z ceny pobytu, doplatek se hradí 14 dnů před příjezdem.
Vratná kauce činní 4000,- Kč, je splatná v den příjezdu v hotovosti a vrací se na konci pobytu.
V ceně je zahrnut pronájem celé chaty se zahradou včetně veškerého vybavení a příslušenství, dřevo do krbu, voda, ložní prádlo, ručníky a osušky, elektrická energie.
Letní a zimní sezona a jarní prázdniny pobyty od soboty do soboty (nebo dle domluvy).

Storno poplatky při zrušení rezervace pronájmu:

• více jak 30 dní před datem nástupu pobytu 50% z rezervačního poplatku

• méně jak 30 dnů před nástupem pobytu 100 % z rezervačního poplatku

STORNO POPLATEK JE MOŽNO VYBRAT FORMOU NÁHRADNÍHO TERMÍNU

V případě nemožnosti cestovat v této těžké době, vracíme po dohodě celou Vámi zaplacenou částku obratem na účet.
Letní sezóna: od 1. 6. do 31. 8.
Zimní sezóna: od 1. 12. do 20. 3.
Během letní a zimní sezóny pronajímáme chatu na celý týden od soboty do soboty, nebo po domluvě i jinak.

Kontakty - Chata Bianka

Adresa chaty: Karlovice 424

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 110 173

Chata Bianka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Bianka.

Chalupa Karlovka
Chalupa Karlovice, Karlovice 255Chalupa Karlovka 1Chalupa Karlovka 2Chalupa Karlovka 3

Chalupa Karlovka se nachází v okresu Bruntál, v klidné části obce Karlovice, která je obklopena zalesněnými vrcholky podhůří Hrubého Jeseníku. V okolí najdete nejvyhledávanější místa v... zobrazit detail

Hvozdík
Chalupa Karlovice, Zadní Ves 3Hvozdík 1Hvozdík 2Hvozdík 3

Stará chalupa, mírně renovovaná, nachází se v části Karlovic - Zadní vsi - což je malebná vesnička uprostřed Hrubého Jeseníku. Jezdí k nám pejskaři - objekt... zobrazit detail

Avion Holčovice
Chalupa Holčovice, Spálené 256, HolčoviceAvion Holčovice 1Avion Holčovice 2Avion Holčovice 3

Nabízíme pronájem celého 12 pokojového penzionu s kapacitou 24 lůžek v přepočtu za 220 Kč/osoba/noc. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC. Pro venkovní posezení... zobrazit detail

Chalupa Na mlýně
Chalupa Spálené, Spálené 218Chalupa Na mlýně 1Chalupa Na mlýně 2Chalupa Na mlýně 3

Bývalý mlýn je dům s nádhernou atmosférou, který se nachází v obci Holčovice, části Spálené. Obec má příznivé klima a jedno z nejčistších ovzduší Jeseníků. Údolí... zobrazit detail

Chalupa u Studánky
Chalupa Spálené, Spalene 62Chalupa u Studánky 1Chalupa u Studánky 2Chalupa u Studánky 3

Historický rodinný dům s neopakovatelnou atmosférou. Krásný výhled, jedna z nejhezčích originálních chalup na Spáleném. Výborná základna pro Vaše výlety do okolí a zároveň vhodný pro... zobrazit detail

Chalupa Niva
Chalupa Široká Niva, Široká Niva 31Chalupa Niva 1Chalupa Niva 2Chalupa Niva 3

Nabízíme k ubytování nadstandardně vybavenou chalupu v klidné části obce Široká Niva. Chalupa disponuje dvěma patry, přičemž je na každém vlastní sociální zařízení, kuchyně a také... zobrazit detail

Chalupa Bretnov
Chalupa Široká Niva, Široká Niva 215Chalupa Bretnov 1Chalupa Bretnov 2Chalupa Bretnov 3

Představujeme Vám útulné a komfortní ubytování, v krásné chalupě s venkovním bazénem, vířivkou a vinným sklípkem. Chalupa stojí v rozlehlé a udržované zahradě v obci Široká... zobrazit detail

Chalupa U Josefa
Chalupa Holčovice, Holčovice, Hejnov 7Chalupa U Josefa 1Chalupa U Josefa 2Chalupa U Josefa 3

Nabízíme naši chalupu ke spokojenému pobytu v příjemném podhůří Jeseníků. Dům je po rekonstrukci vnitřních prostor tak, abychom pro naše klienty nabídli špičkové, absolutně odpočinkové, klidné... zobrazit detail

Chata u Pána
Chata Heřmanovice, Heřmanovice 514Chata u Pána 1Chata u Pána 2Chata u Pána 3

Chata u Pána je postavena v srdci Jeseníků v obci Heřmanovice, nedaleko hory Praděd, lázní Karlova Studánka a města Jeseník. V okolí chaty se nachází sjezdovky,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 161)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>