Chalupy Pod šenkem

Pronájem v Karolince, Raťkov 285 - Chalupa, Beskydy

Chalupy Pod šenkem - Karolinka
Chalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - KarolinkaChalupy Pod šenkem - Karolinka

Kapacita chalupy: 2 + 14 osob

Objektem k pronájmu je typická roubená valašská komora 4m x8m (špejchar), pro 4 osoby která je postavena roku 1831 a zrekonstruována v roce 2018

Komora patří mezi památkově chráněné objekty - Rodový shluk Orságů na Raťkově.

Dále nabízíme větší roubenou chalupu a to Výminek 4,5 m x 22m z roku 1853,ten je pro 5 osob a prošel celkovou rekonstrukci v roce 2020
Výminek patří taky mezi památkově chráněné objekty - Rodový shluk Orságů

Další a to třetí budovou pro 5 osob je naše hlavní plně vybavená chalupa 5m x 10m z roku 1831


Všechny budovy jsou od sebe vzdáleny 10 m. a je možno je pronajmout jednotlivě, ceny jednotlivých objektu jsou různé
Komora 2500 - /den
Výminek 3600,- / den
Chalupa 3600.- /den

Poplatek za psa je 250.- /den

Interier všech chalup je vkusně zařízen stylovým nábytkem z masivu, komfortní kuchyňská linka je také vyrobena na míru z masivního dřeva a je vybavena nádobím pro každodenní vaření či pečení.
Součástí vybavení chalup je také povlečení, ručníky a utěrky na nádobí. Doporučujeme jen si přivést přezůvky. V každé z chalup naleznete koupelnu a to pouze s … 1x toaleta a 1x sprcha a 1x umyvadlo. Nečekejte víc, jsme PAMÁTKA!
!!! UPOZORNĚNÍ!!! Jedete na vesnici, na chalupu. Musíte počítat s tím že tady muže kokrhat kohout, štěkat pes, projíždět traktor nebo bečet ovce. Tyhle zvuky určitě nejsou pravidlem, ale stát se to občas může...; - )

Procházkou od naší chalupy máte možnost pokračovat údolím okolo Raťkovského potoka až na Soláň na vrch umělců, nebo podél Bečvy po cyklostezce do Velkých Karlovic. Na začátku Karlovic si můžete prohlédnout fojctví v údolí Bzové, kde se natáčel v roce 1977 film s Jurajem Kukurou a Martou Vančurovou Stíny horkého léta který režíroval František Vláčil. Okolí nabízí velké množství cyklotras, například cyklostezku od Vsetína až Velkých Karlovic. V létě možnost koupání, rybaření, kolo, brusle, za poplatek tenis a v zimě místní ski areál Karolinka i s večerním lyžováním s výhledem na město nebo nepřeberné množství sjezdovek a běžkařských tras ve Velkých Karlovicích. V našem areálu na Raťkově se natáčel seriál České televize Doktor Martin s Miroslavem Donutilem a Jitkou Čvančarovou.

Nenabízíme pouze ubytování, ale tím že jsme památka nabízíme stylový zážitek!

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Výminek - vstupní chodba, koupelna s WC a sprchový kout, fén na vlasy, pračka.
Kuchyně s vybavením, nescafe dolce gusto, nutnost přivést kapsle, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí, rychlovarná konvice, varná deska.
Jizba - jídelní kout, satelitní TV, kachlové kamna s pecí na ležení, postel. Ložnice v přízemí 4x postel. Ložnice v patře 2x postel.

Komora - V přízemí se nachází jizba s TV, nespreso dolce gusto, nutnost přivést kapsle, kuchyňskou linkou, remoskou, jídelním koutem s lavicí a postelí, dále koupelna s WC a sprchový kout, fén na vlasy. V patře je ložnice s postelí pro tři.

Chalupa - vstupní chodba, koupelna s WC a sprchový kout, fén na vlasy, pračka.
Kuchyně s vybavením, lednice s mrazákem, myčka nádobí, rychlovarná konvice, varná deska.
jídelní kout, satelitní TV, kachlové kamna a postel. Ložnice v přízemí postel pro dva. Ložnice v patře 2x postel.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Restaurace - Raťkovský šenk 50m, Obchod Penny market 500m. Ostatní restaurace cca 600 m

Pokoje a ložnice na chalupě:

Výminek - vstupní chodba, koupelna s WC a sprchový kout, fén na vlasy, pračka.
Kuchyně s vybavením, mikrovlná trouba, lednice s mrazákem, toustovač, myčka nádobí, rychlovarná konvice, varná deska.
Jizba - jídelní kout, satelitní TV, kachlové kamna s pecí na ležení, postel. Ložnice v přízemí 4x postel. Ložnice v patře 2x postel.

Komora - V přízemí se nachází jizba s TV, kuchyňskou linkou, remoskou, jídelním koutem s lavicí a postelí, dále
koupelna s WC a sprchový kout, fén na vlasy. V patře je ložnice s postelí pro tři.

Chalupa - vstup jak z ulice tak ze zahrady. V přízemí vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, ložnice pro dva, jizba s vybavenou kuchyni, Satelitní TV, kachlová pec s krbovou vložkou a posteli. V patře je ložnice pro dvě osoby.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Cykloturistika, inline brusle, procházky přírodou, houbaření, přírodní koupaliště Balaton, venkovní koupaliště Velké Karlovice, Ski areál Karolínka s večerním lyžováním, běžkařské tratě v okolí, Soláň Zvonice, Pustevny Radhošť, tradiční sklářský jarmark, historická brusírna skla s prodejnou, bike park Kyčerka, Valašské národní divadlo Karolinka, rybaření, Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 2 + 14 osob)

2500,- kčza a noc - LÉTO
2500,- kčza a noc - ZIMA
2500,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend ,prodloužený vikend atd. min. 2 noci, mimo letní a zimní sezónu ( pouze týdenní pobyt ).

Komora-2500den
Výminek-3600/den
Chalupa-3600den

Uvedené ceny nezahrnují poplatky za elektrickou energii.
Poplatek obci 20Kč/os./den.
Poplatek za psa 250/ den
Vratná kauce 3000 Kč /objekt Cena ubytování jsou smluvní, neobsahují žádné pojištění.
Pozdější check out tj .do 14hodin je + 500 Kč
(Po předchozí domluvě)
Rezervaci ubytování potvrdíme nejpozději do 48 hodin e - mailem či telefonicky. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Rezervace se stává závaznou až po zaplacení zálohy, kterou jste povinni uhradit nejpozději do 7 dnů od potvrzení rezervace.

Cena zahrnuje spotřebu vody. Při potvrzení objednávky vás požádáme o zaplacení zálohy. Cena za ubytování se platí převodem na náš bankovní účet idelální polovina ceny pobytu do 3 pracovních dnů tím pádem se závazně rezervuje termín a zbytek měsíc před zahájením pobytu – peníze musí být do začátku pobytu připsány na náš účet.

Začátek příjezd 15-16hod (po domluvě)konec ubytování(odjezd 10hod.): Ubytování u nás mohou využít pouze osoby, které se prokáží platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovním pas). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zaneseme do knihy ubytovaných hostů. Vyhrazujeme si právo neubytovat předem nenahlášené osoby včetně dětí. Ubytování domácích zvířat je možné pouze po předchozí dohodě. Pokud není pobyt zahájen ve sjednaný den, zaniká nárok na sjednané ubytování bez náhrady. Využití ubytování je vymezeno pouze na dobu předem sjednanou.
Cena nezahrnuje elektickou energii ta bude doúčtována dle skutečné potřeby.
Upozorňujeme !!! všechny budovy jsou památkově chráněné a roubené a tudíž přísně nekuřácké, při porušení zákazu si vyhrazujeme právo okamžitě ukončit ubytování bez finanční náhrady

Storno podmínky: Při zrušení závazné rezervace více než dva měsíce před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v plné výši. Při zrušení závazné rezervace více než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v poloviční výši. Při zrušení závazné rezervace méně než jeden měsíc před plánovaným začátkem pobytu již záloha vrácena nebude.
Letní sezóna: od 15. června do 15. září
Zimní sezóna: od 1. prosince do 15 března

Kontakty - Chalupy Pod šenkem

Adresa chalupy: Raťkov 285

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 237 503
Web:
www.chalupypodsenkem.cz

Chalupy Pod šenkem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupy Pod šenkem.

Dům U splavu
Chalupa Karolinka, Raťkov 179Dům U splavu 1Dům U splavu 2Dům U splavu 3

Dům U splavu nabízí velmi příjemné ubytování v útulném domácím prostředí nově zrekonstruovaného domu. Nachází se v klidném a půvabném údolí Raťkov, patřící k městu Karolinka... zobrazit detail

Chata Pod Paluchem
Chata Karolinka, Nábřežní ev. č. 14Chata Pod Paluchem 1Chata Pod Paluchem 2Chata Pod Paluchem 3

Chata na řece Bečvě je na cyklostezce v klidné části obce Karolinka v pěší dostupnosti do centra obce kde jsou všechny služby. Chata je umístěna na... zobrazit detail

Chalupa v Karolince
Chalupa Karolinka, Reichova 689Chalupa v Karolince 1Chalupa v Karolince 2Chalupa v Karolince 3

Chalupa se nachází v Beskydech ve městě Karolinka v blízkosti ski areálu a cyklostezky. Pobyt na naší chalupě umožňuje v létě turistiku, cykloturistiku, koupaní a v... zobrazit detail

Penzion Karolinka
Chata Karolinka, Rekreační ev. č. 85Penzion Karolinka 1Penzion Karolinka 2Penzion Karolinka 3

Na kraji lesa. Na konci cesty. Pod hrází. Najdete místo, které jsme nazvali Penzion Karolinka. Na své si zde přijdou milovníci lyžování, cyklistiky, turistiky, houbaření. V... zobrazit detail

Ubytování u Blahů
Chata Karolinka, pod Paluchem č.ev. 90Ubytování u Blahů 1Ubytování u Blahů 2Ubytování u Blahů 3

Chata se nachází v malebné části Beskyd, kousek od sjezdovek, bežeckých tratí a koupališť. Lokalita je vhodná pro turistiku v jakémkoliv ročním období. jedná se o... zobrazit detail

Chaty Pohoda na Soláni
Chata Soláň, Velké Karlovice 546Chaty Pohoda na Soláni 1Chaty Pohoda na Soláni 2Chaty Pohoda na Soláni 3

Nadstandardně vybavené 2 chaty (Pohoda a Pohodička) uprostřed valašské přírody s veškerým komfortem. Jedinečné místo na Soláni ve výšce 777 m n. m., u lesa s... zobrazit detail

Dřevěnice pod Humencem
Chalupa Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 700, 756 04Dřevěnice pod Humencem 1Dřevěnice pod Humencem 2Dřevěnice pod Humencem 3

Dřevěnice pod horou Humenec nabízí pronájem útulného ubytování s výbornou atmosférou, kde se zalíbí rodinám s dětmi i partě přátel. K dispozici pro Vás máme... zobrazit detail

Chalupa u Balatonu
Chalupa Nový Hrozenkov, Horňansko 943Chalupa u Balatonu 1Chalupa u Balatonu 2Chalupa u Balatonu 3

Ideální pro rodiny s dětmi. Exkluzivní chalupa s luxusním interiérem a panoramatickým výhledem na protější kopce, říčku Bečvu nebo louku s ovečkami leží na rozmezí Javorníků... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Velké Karlovice, č.p. 1110Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa k ubytování nedaleko centra Velkých Karlovic na tichém a klidném místě, s možností využití volného času ve všech ročních obdobích - sjezdove lyže, běžky, trasy... zobrazit detail

Chalupa Lojzka
Chalupa Vranča, Nový HrozenkovChalupa Lojzka 1Chalupa Lojzka 2Chalupa Lojzka 3

Ubytování v úžasném prostředí valašské přírody v původní roubence z roku 1926 s komfortním zázemím. Odpočinek, relax i sportovní vyžití v každém ročním období. Soukromí. Možnost... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 194)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>