Chalupa U Schmidtů

Pronájem v Janové, Janová 117 - Chalupa, Beskydy

Chalupa U Schmidtů - Janová
Chalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - JanováChalupa U Schmidtů - Janová

Kapacita chalupy: 4 + 1 osob, 3 ložnice

Původní valašská dřevěnice s výhledem do údolí řeky Bečvy vám nabídne klidné prostředí pro strávení vaší dovolené. Okolí je ideální pro cykloturistiku i pěší turistiku. Můžete se vypravit na toulky valašskou krajinou, jejichž cílem může být jedna z mnoha rozhleden v okolí, např. Vartovna, Maruška, Doubrava, Kelečský Javorník. K Valašsku také neodmyslitelně patří typická valašská architektura, se kterou se můžete seznámit v největším a nejstarším skanzenu ve střední Evropě, který byl založen v roce 1925,a v jeho třech expozicích, Dřevěném městečku, Valašské dědině a Mlýnské dolině.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Pozemek je celý oplocen, tudíž je vhodný pro pobyt s vašimi mazlíčky.
Večer si můžete opéct špekačky, ugrilovat maso či jen posedět u ohně a sledovat západ slunce v údolí.

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem je bezproblémová. Přímo u objektu mohou parkovat až 3 auta.

Stravování

Ve vesnici se nachází restaurace s výbornou českou kuchyní, případně je možné si objednat dovoz pizzy. Nakoupit si můžete v místním obchůdku nebo si zajet na větší nákup na nedaleký Vsetín.

Pokoje a ložnice na chalupě:

2 ložnice (2 + 2 postele). Obývací pokoj se sedačkou, televizí a jednou přistýlkou. Kuchyň s veškerým potřebným vybavením (sporák, lednice, varná konvice, mikrovlnka). Jídelní kout s vyřezávaným dřevěným nábytkem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Janovou křižuje 160 km dlouhá cyklostezka Bečva, která je vhodná nejen pro cyklisty, ale i pro in - line bruslaře. Za adrenalinem se cyklisti můžou vypravit do dvou nedalekých bikearén.
Pro turisty se v okolí nachází kilometry a kilometry turistických tras, na kterých bezpochyby narazí na jednu z výborných restaurací. Na malé turisty je ve Velkých Karlovicích připravena Kulíškova naučná stezka, kde se formou her a úkolů dozví spoustu zajímavostí o přírodě CHKO Beskydy.
Nejen horolezci, ale i milovníci přírody zaručeně ocení nesčetné skalní útvary - Čertovy skály, Pulčínské skály, Valovka, Lačnovské skály, Klenov.
V horkých letních dnech můžete navštívit nedaleké štěrkoviště Balaton v Novém Hrozenkově, koupaliště na Vsetíně či splavy na řece Bečvě.
Rodina s dětmi by rozhodně neměla vynechat návštěvu úchvatné zoologické zahrady Lešná. V nepříznivém počasí své děti určitě zabavíte ve vsetínském dětském centru Džungle se spoustou atrakcí a prolézaček.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 1 osob, 3 ložnice)

10500,- kčza a týden - LÉTO
9000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
OBJEKT JE PRES ZIMNÍ SEZÓNU MIMO PROVOZ.
V době letní sezóny ubytování minimálně na 7 nocí (od soboty do soboty).
Poplatek za energie, lůžkoviny, úklid a dřevo již zahrnutý v ceně.
Platba převodem na účet: 1118666021/2700 (minimálně polovina částky při rezervaci).
Při zrušení pobytu méně než 14 dní před nástupem činí storno poplatek 25% celkové ceny.
Cena za psa za pobyt: 500 Kč
Letní sezóna: 15. června do 14. září
Zimní sezóna: 5. října do 18. května

Kontakty - Chalupa U Schmidtů

Adresa chalupy: Janová 117

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
733 309 761

Chalupa U Schmidtů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Schmidtů.

Komora Lužná
Chalupa Lužná, Lužná u Vsetína 261Komora Lužná 1Komora Lužná 2Komora Lužná 3

Pokud toužíte po klidné dovolené uprostřed nádherné Chráněné krajinné oblasti Beskydy na Valašsku, toto místo Vás zaručeně chytne za srdce. Chalupa Komora, je situována na klidném... zobrazit detail

Chalupa Lužná 75
Chalupa Lužná, Lužná 75Chalupa Lužná 75 1Chalupa Lužná 75 2Chalupa Lužná 75 3

Chalupa se nachází v klidném údolí v obci Lužná u Vsetína, vhodná pro klidné relaxovaní, pro páry nebo rodiny s dětmi. U domu je zastřešené posezení... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 541)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>