Chalupa U Růženky v Posázaví

Pronájem ve Skvrňově, Skvrňov 10 - Chalupa, Střední Čechy

Chalupa U Růženky v Posázaví - Skvrňov
Chalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - SkvrňovChalupa U Růženky v Posázaví - Skvrňov

Kapacita chalupy: 10 osob, 5 ložnic

Nabízíme k pronájmu stylově zařízenou chalupu, která leží v centru malebné a klidné vesničky Skvrňov, okres Kolín, nedaleko města Sázava. Chalupa je nově zrekonstruovaná a nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální místo, kde bude dovolená pohodová v létě i v zimě.

Naše chalupa nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, ale taktéž bude vyhovovat dospělým bez dětí. Kapacita chalupy je 10 lůžek (5 ložnic) s možností přidání dětské postýlky.

Venkovní zázemí v uzavřeném dvoře je nedílnou součástí naší chalupy. Přivítá Vás zastřešená pergola ke klidnému posezení, jejíž součástí je venkovní krb. K chalupě patří travnatá zahrádka s lavičkami a ohništěm, která není přístupná ze dvora (50m). Ve vzdálenosti 100 m od objektu je obecní dětské hřiště.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně - veškeré potřebné nádobí, lednice s mrazákem, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toastovač, kávovar KRUPS Dolce Gusto, jar na nádobí, houbička na mytí, utěrky, sáčky do koše, dezinfekce.

Obývací místnost - TV.

Příjezdová cesta a parkování

Dvě parkovací stání přímo u objektu, další ve dvoře či na zahrádce.

Stravování

100 m od chalupy naleznete plně vybavený obchod. Nákupy všeho druhu a stavování v restauracích Vám nabídne město Uhlířské Janovice vzdáleno 5,5 km, Sázava - 11 km Tesco.
O gurmánské zážitky se postará Farma Bláto - 2 km. Výbornou kuchyni zajišťují z produktů své farmy a od lokálních dodavatelů, uvítají Vás v prostorách - restaurace Maštal, proskleném salónku Veranda, venkovním prostoru Lesní zátiší a venkovním baru s grilem, v současné době otevřeno v pátek a sobotu. Restaurace můžete též navštívit v Uhlířských Janovicích, Zásmukách, Sázavě atd.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou propojená s obývací místností se sedačkou a příjemnými krbovými kamny na dřevo.
Ložnice pro dvě osoby.
V horním patře se nacházejí čtyři samostatné ložnice (2+2+2+2 lůžka).
K dispozici je povlečení a dětská postýlka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Posázaví je kulturně bohaté a vhodné k návštěvám hradů a zámků, muzeí. Na své si přijdou i milovníci turistiky a vyznavači sportů i rybáři.

Historií opředené město Kutná Hora Vám nabídne bohatý program, na který jeden den nestačí.

Farma Bláto 2 km - je vyhlášená výrobou tvrdých a polotvrdých zrající sýrů s Alpskou kulturou, z kvalitního mléka z pastvy podle několik set let starých receptur. Mimo svých produktů farma nabízí exkurze a bohatý kulturní program.

Možnosti koupání: aquapark Kutná Hora, Vodní svět Kolín, přírodní koupaliště v Uhlířských Janovicích a Bohouňovicích, Kutná Hora - Velký rybník, řeka Sázava, atd.

Vodáci si přijdou na své na toku řeky Sázavy, kde zažijí krásné celodenní výlety na lodi. Železnice zajistí pohodlnou dopravu podél řeky.

Cykloturistika: Sázavou prochází nedávno vytvořená Posázavská cyklotrasa č. 19,která je určena především rekreačním cyklistům. Tato trasa začíná v obci Lísek u Žďáru nad Sázavou, vede přes Přibyslav, Havlíčkův Brod, Světlou, Ledeč, Zruč, Kácov, Český Šternberk, Sázavu, Týnec až do Davle. Trasa vede převážně po pohodlných cestách a po silnicích II. a III. třídy. Podél toku řeky Sázavy vede železnice, které mohou cyklisté využít pro svoji přepravu. Pro plánování je vhodné navštívit internetové stránky www. posazavi. com.

Milovníci tenisu či golfu si v této oblasti také přijdou na své.
Tenis - tenisový areál Sázava - 3 antukové kurty - správce kurtu p. Dvořák: mobil +420607784588
sportovní hala - 1 kurt s rychlým povrchem - správce haly pí. Semecká: mobil +420602679099

Golf:
- Kácov 27 jamek 17 km www. panoramagolf. cz
- Molitorov 9 - jamka 18 km
- Roztěž 9 - jamka 19 km
- Golf Resort Konopiště 9 - jamka 39 km
- Golf Club Tehovec - odpaliště a green 28 km
- Štiřín golfové hřiště 9 - jamka 42 km

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 osob, 5 ložnic)

24 500,- kčza a týden - LÉTO
18 000,- kčza a týden - ZIMA
20 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Chalupa se obsazuje jako celek.
V letní sezoně možné pouze týdenní pobyty.
Cena neobsahuje spotřebu el. energie, tj. 7 Kč za KWh.
Pobyt s domácím mazlíčkem dle dohody s majitelem.

Platba probíhá ve dvou fázích. 1.část platby (50 %) musí být uhrazena nejpozději do 3 dnů od odeslání smlouvy. 2. část platby - doplatek musí být uhrazen nejpozději 4 týdny před začátkem pronájmu. Pokud si klient objedná chalupu v době kratší než 5 týdnů do nástupu, je celá platba splatná okamžitě. Přesná doba splatnosti bude vždy uvedena v konkrétní smlouvě o pronájmu. V případě nedodržení těchto podmínek si pronajímatel vyhrazuje právo na okamžité zrušení platnosti smlouvy o pronájmu bez náhrady.

Depozit je Kč 2.000,- na dům a týden. Majitel si vyhrazuje právo využít depozitu pro vyúčtování případných škod na zařízení domu, nedoplatku elektřiny. Depozit bude vrácen klientovi po úklidu na účet.

V případě zrušení pronájmu do 8 dnů před příjezdem je storno poplatek 50 % z ceny pobytu. V případě zrušení pobytu 7 a méně dnů je storno poplatek 100 % z ceny pobytu.

Neposkytujeme pronájem domu za účelem jakýchkoliv oslav (rodinných, jubilejních.... ) a není možné ubytování mládežnických skupin. To vše s ohledem na dobré vztahy se sousedy. V případě nedodržení těchto podmínek může být pobyt okamžitě ukončen.
Letní sezóna: 1. 6. - 30.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 15.3.

Kontakty - Chalupa U Růženky v Posázaví

Adresa chalupy: Skvrňov 10

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 157 066

Chalupa U Růženky v Posázaví - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Růženky v Posázaví.

Napsat majiteli (id objektu: 924)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>