Chalupa u Pillerů

Pronájem v Krasonicích, Krasonice 52 - Chalupa, Vysočina

Chalupa u Pillerů - Krasonice
Chalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - KrasoniceChalupa u Pillerů - Krasonice

Kapacita chalupy: 8 + 2 osob, 3 ložnice

Nově zrekonstruovaná stylová chalupa U Pillerů se nachází v samém srdci Kraje Vysočina v klidné vesničce Krasonice. Krasonice leží kousek od malebné Telče (UNESCO) a Třebíče (UNESCO). Doslova pár kilometrů odtud jsou i kouzelná městečka Dačice, Slavonice a Jemnice. Nedaleké Moravské Budějovice a Jihlava Vám nabídnou velká koupaliště, obchody a Jihlava taky atraktivní ZOO.

Naši chalupu jsme zrekonstruovali tak, aby Vám co nejlépe posloužila ke klidné dovolené. Chalupa má slavnou historii, svého času v ní pobýval i básník Otokar Březina. A teď u nás můžete spát i Vy :-)
Zachovali jsme kouzlo venkovské chalupy a přidali moderní vymoženosti (plně vybavená kuchyň, wifi, bazén, gril... ). Doplnili jsme pořádnou dávku romantiky ( manželská postel s nebesy, stylová koupelna s velkou vanou pro dva, vinný sklípek s pecí na pizzu, velká venkovní postel pod pergolou u bazénu, ohniště s posezením pod ořechem).
Mysleli jsme na sportovní vybavení ( moderní stůl na pingpong, travnaté hřiště se sítí na volejbal či badminton, lajna na chození, šipky), stolní fotbálek a hokej, pro děti jsou k dispozici 2 pískoviště, bazén 3m, trampolína 3m, houpačky a kdyby to nestačilo, tak další spousta atrakcí na nedalekém dětském hřišti.

Kdo má rád plné soukromí, pro toho je naše chalupa ideální. Je to uzavřená zemědělská usedlost s prostorným travnatým dvorem, na který plynule navazuje velká oplocená zahrada. Poskytne Vám nerušené soukromí a klid. Budete ji mít k dispozici úplně sami!

Chalupa má 3 místnosti, je to takové 3 +KK (obývák s kuchyňskou linkou, romantická ložnice, podkrovní pokoj) s pohodlnou stylovou koupelnou (velká vana, sprcha, WC) a dalším samostatným WC. Zde se pohodlně ubytuje 7 osob ve třech pokojích.
Kdyby Vás ale bylo víc, nebo jste chtěli více soukromí i mezi sebou, můžete si pronajmout i vejminek.
Vejminek je vlastně samostatný apartmán s kuchyní, koupelničkou, dalším WC a velikým pokojem. Pokoji vévodí XXL romantická postel s nebesy a taky krásná kachlová kamna.
Součástí chalupy je veliká krytá pergola o které tvrdíme, že je to náš největší a nejmilejší pokoj. Z pergoly se vstupuje do chalupy i do vejminku.
Výhled z pergoly do zahrady se vám určitě neokouká. Tady se Vám bude kouzelně snídat, relaxovat po obědě i večer popíjet dobré víno. Máte tu k dispozici velký rozkládací stůl, příborník a posezení (já preferuji poležení) na pohodlné pohovce - ideální místo pro kávičku po obědě :-). Já tu i rád nocuji, je to boží...
Kdo si chce vychutnat atmosféru starého klenutého vinného sklepa, má ho mít. I s pecí na pizzu, ve které moc rádi pečeme domácí chléb, žebírka i pizzu. (receptury najdete na chalupě).
Máme tu pro Vás i bohatou bylinkovou zahrádku, roste tu máta ( na mochito :-), bazalka, šalvěj, levandule, ale i pažitka a petrželka do polívky a asi deset dalších bylinek, které zaručeně znají hlavně kuchařky a grillmistři.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Uvnitř:
Plně vybavený kuchyňský kout: indukční varná deska, myčka nádobí, elektrická trouba, mikrovlnka, velká lednice s mrazáčkem, varná konvice, topinkovač, nádobí.
Obývák: wifi (wifi pokrytí je ostatně úplně všude).
Na chalupě je k dispozici moderní automatická pračka.
Stodola (my jí říkáme tělocvična):
Pingpongový stůl s vybavením, fotbálek, šipky, stolní hokej, petanque, kriket, spousta společenských her, dokonce i Člověče nezlob se a Ruleta.
Školní tabule s křídou na malování a zapisování průběžného skóre v pinci :-)

Venku:
Uzavřený travnatý dvůr a rozlehlá zahrada Vám poskytne dostatek soukromí pro odpočinek i místa pro Vaše sportovní aktivity.
Prostorná zastřešená pergola s velkým stolem a posezením na kávičku - pohodlná rozkládací pohovka. ( dáte si kávičku a pak tu usnete jako batole... ).
Druhá pergola je u bazénu na zahradě. Je pod ní umístěna veliká postel, sloužící k opalování, čtení, rozjímání a tulení (my cestovatelé tomu říkáme pelešárna). Na dosah od pergoly je bazén o průměru 3 metry s pískovou filtrací.
Je to prostě místo pro letní pohodu: Maminky se opalují na velikánské posteli, děti si hrají v bazénu s kačenkou, tatínek si na pískovišti staví hrad.
Rozlehlá oplocená zahrada s travnatou plochou (30 x 50 m): můžete ji využít jako hřiště na fotbálek nebo volejbal či badbinton - síť je natažená, a míče a rakety máte k dispozici na chalupě.
Taky jsem Vám tu napnuli SlackLine - můžete na ní trénovat chůzi po provaze. Ideální pro rodinné soutěžení.
Zahrada: Možnost postavení vlastních stanů. ( po domluvě :-) )
Ohniště s pohodlným posezením. Opékače na špekáčky k dispozici. Hořčici si přivezte.
Sklípek: stylové posezení pro 15 - 20 osob, pec na pizzu (domácí chléb, pečené koleno, kuřátka... ), v létě příjemný chládek.
Posezení před sklípkem - lavice. Přenosný gril na dřevěné uhlí k dispozici.
Přenosná lehátka.
Dětské pískoviště.
Trampolína 3 metry.
Pingpongový stůl.
Šipky.
Stolní hokej.
Stolní společenské hry.
Uzamykatelná místnost pro uschování kol.
Kryté parkování pro 4 auta.
Wi - Fi (bezdrátový internet) zdarma v celém objektu.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování až 4 osobních automobilů je v uzavřeném dvoře pod střechou.
Kdyby nedej bože pršelo, zaparkujete pod střechou, vystoupíte, vybalíte si a po zápraží dojdete suchou nohou až do pokojů :-).

Stravování

Máte k dispozici plně vybavenou kuchyň ( indukční varná deska, myčka nádobí, elektrická trouba, mikrovlnka, velká lednice s mrazáčkem, varná konvice, topinkovač, šílená spousta hrnců a nádobí. ( třeba pekáč na husu, kdybyste chtěli vyzkoušet naši pec na pizzu ve vinném sklípku).
Obchod v Krasonicích - 150 metrů od kuchyně.
Restaurace: Nová Říše 4 km, Bohuslavice 5 km - stylovka.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Hlavní budova:
Romantická ložnice s manželskou postelí s nebesy a další postel. Na požádání dětská postýlka.
Bílý podkrovní pokoj: 2 postele + 2 přistýlky. Přístup po mlynářských schodech (!! ).
Velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, velkým jídelním stolem a kachlovými kamny. Dvě nové moderní rozkládací pohovky poskytnou pohodlné spaní pro 2 - 3 osoby.
Vejminek - samostatný vchod z pergoly. Tento samostatný apartmán s kuchyní, koupelničkou s WC a velikým pokojem vám umožní spát v další veliké manželské posteli s nebesy, je tu k dispozici dětská postýlka a jedna postel v kuchyni.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chalupa U Pillerů je obklopena nádhernou přírodou Českomoravské Vysočiny. V blízkosti jsou vedeny cyklotrasy, turistické stezky, koňské stezky.
Houbaření, cykloturistika, nordic walking - sada holí k dispozici.
Grilování: Pec na pizzu, elektrický gril, ohniště, gril na dřevěné uhlí. Na grilování jsme specialisti :-)
Golf: Šiškův mlýn u Telče 20km, Nová Bystřice, Mlýn 50km.
Koupání: 3 m bazén s pískovou filtrací, rybníky ( máme pro Vás tip na jeden tajný, kam nikdo nechodí a je tam moc krásně, viz. fotky ), koupaliště v okolních městech: nové přírodní koupaliště v deset minut vzdálené Jemnici ( doporučujeme! ), Dačice, M. Budějovice (15 km), Třešť. Kryté bazény s vodními atrakcemi ( Vodní ráje): Třebíč, Jihlava.
ZOO: Zoologická zahrada Jihlava 40 km,
Zookoutek v Bohuslavicích u stylové restaurace, pouhé 4 kilometry od chalupy, děti budou koukat na kačenky, prasátka a kravičky a tatínkové s maminkami? ... hmm... no přece pít pivko z minipivovaru a papat - moc dobrá tradiční česká kuchyně - kačenka, žebírka, kolínko, svíčková... vše z farmy!

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 + 2 osob, 3 ložnice)

od 3000,- kčza a noc - LÉTO
od 3000,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
V červnu, červenci a srpnu je možný pronájem pouze po týdnech: sobota - sobota.
Kapacita objektu :
Chalupa bez vejminku : 1-7 osob: 3 ložnice, 1 kuchyň, 1 koupelna s WC a samostatné WC.
Skupiny do 7 osob včetně : 23 900- Kč.

Více osob : Je li vás víc než 7, počítejte s pronájmem chalupy i s vejminkem (apartmánem).
(vejminek si můžete pronajmout i když vás bude méně než 7)
Chalupa i s vejminkem : 29 900,- Kč ( navíc velká stylová ložnice, druhá kuchyňka, další koupelna s WC)
Kapacita je pak 10 lůžek ve 4 ložnicích + 2 přistýlky, 2 kuchyně, 2 koupelny, 3 WC.

Víkendy : už od čtvrtka (!) až do neděle (3 noci).
Cena za víkend ( 3 noci ) chalupy bez vejminku : 12 900,- Kč. Max. 7 osob
Cena za víkend ( 3 noci ) chalupy s vejminkem : 15 900,- Kč. Celkem až 10 osob

Supervíkend : Prodlužte si u nás víkend na 4 noci- od středy večer do neděle večer !
Cena za supervíkend ( 4 noci ) chalupy bez vejminku : 14 900,- Kč. Max. 7 osob
Cena za supervíkend ( 4 noci ) chalupy s vejminkem : 17 900,- Kč. Celkem až 10 osob

K ceně pobytu : + spotřeba elektřiny (1kW=10,- Kč). Dřevo na otop zdarma.
Poplatek obci : 10 Kč/ osoba a den.
Poplatek za psa : 1 500,- Kč
Chalupu pro rok 2024 otevíráme od května.

Kontakty - Chalupa u Pillerů

Adresa chalupy: Krasonice 52

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 246 595

Chalupa u Pillerů - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Pillerů.

Napsat majiteli (id objektu: 904)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>