Chalupa u pastviny

Pronájem v Hliněném Újezdě, Hliněný Újezd 23 - Chalupa, Šumava

Chalupa u pastviny - Hliněný Újezd
Chalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný ÚjezdChalupa u pastviny - Hliněný Újezd

Kapacita chalupy: 6 + 2 osob, 2 ložnice

Klasická pečlivě zrekonstruovaná chalupa vám poskytne veškeré pohodlí. Stojí v klidné části malé vesničky uprostřed malebné přírody. Terasa s výhledem na pastvinu s krávami a telátky je orientovaná na východ. Nově je přistavěna zastřešená pergola, takže je možné sedět venku i za nepříznivého počasí. Zahrada je hlavně okrasná, s trávníkem i loukou, se sluníčkem i stínem ze vzrostlých stromů. K dispozici 3 sady zahradního nábytku a dvě relaxační lehátka. Na horizontu se tyčí Prácheň, slunce zde často vytvoří malebné červánky. Zapadající slunce prosvítí všechny místnosti.

Večer je možné grilovat na grilu na dřevěném uhlí. Chladnější večer můžete strávit v obývacím pokoji u krbu, televize či deskových her.

V noci je zde opravdové ticho a na nebi je díky minimálnímu světelnému znečištění možno pozorovat velké množství hvězd.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyň, dostatek nádobí i příborů, sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou i klasickou elektrickou troubou, myčka nádobí. V komoře pračka, sušička prádla, lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, varná konvice, stolní mixér.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na nájezdu a na ulici, dostatek místa.

Stravování

Ve vlastní kuchyni, obchod 1,5 km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Modrá ložnice má okno na západ, dvoulůžko 160 x 200 cm a psací stůl a židli. Obývací pokoj je průchozí. Velká ložnice má velkou manželskou postel, dvě samostatná lůžka, dětskou postýlku 60x120 cm a rozložitelný gauč 128 x 200 cm.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Z klidného údolí můžete vyrazit za sportem, historickými pamětihodnostmi i krásami Šumavy. Mírně zvlněná krajina s krásnými rozhledy je ideální pro cykloturistiku i k vycházkám do přírody. Koupání na jezu na Otavě (2 km), rybníku ve Smrkovci (8 km), na rekreačních rybnících Valcha (19 km) nebo Hnačov (23 km). Krytý aquapark, tenisové kurty a posilovna v Horažďovicích (5 km). Jízda na koni v Krutěnicích (20 km). Rybaření na rybníku Valcha (19 km). Vodácí ocení sjezd Otavy ze Sušice do Horažďovic, případně až do Strakonic.

Turistické cíle: Rábí [www. hrad - rabi. cz] (zřícenina hradu), Chanovice (skanzen a rozhledna), Sušice (Muzeum Šumavy), Svatobor, Sedlo, Javorník (rozhledny), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Velhartice (zřícenina hradu), Kašperk (hrad), Kašperské hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických automobilů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Klenová a Švihov (hrady), Blatná, Lnáře, Březnice (zámky), Šumava (Šumavská jezera - Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, prales Boubín, Povydří, Schwarzenberský kanál - technická památka, Chalupská slať, Tříjezerní Slať, Bučina, Modrava.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 + 2 osob, 2 ložnice)

17000,- kčza a týden - LÉTO
14000,- kčza a týden - ZIMA
10000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
21000,- kčSILVESTR: 26.12. do 2.1., možnost prodloužit
Záloha 3.000 Kč, vratná kauce 3.000 Kč.
Letní sezóna: 15.6. do 2.9.
Zimní sezóna: 17.12. do 31.3.

Víkend mimo sezónu 5.000 Kč, 3 noci 6.000 Kč

Kontakty - Chalupa u pastviny

Adresa chalupy: Hliněný Újezd 23

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
605 183 856

Chalupa u pastviny - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u pastviny.

Venkovská chalupa pro klidnou dovolenou
Chalupa Bukovník, Bukovník 16Venkovská chalupa pro klidnou dovolenou 1Venkovská chalupa pro klidnou dovolenou 2Venkovská chalupa pro klidnou dovolenou 3

Pěkná venkovská chalupa pro pohodovou rodinnou dovolenou. Nachází se ve velmi klidné vesničce v Pošumaví. Nabízená chalupa je můj rodný dům, ve kterém žily minulé generace... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 563)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>