Chalupa u Mušovských jezer

Pronájem ve Vlasaticích, Vlasatice 399 - Chalupa, Jižní Morava

Chalupa u Mušovských jezer - Vlasatice
Chalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - VlasaticeChalupa u Mušovských jezer - Vlasatice

Kapacita chalupy: 7 + 1 osob, 3 ložnice

Chalupa je nově zrekonstruovaným přízemním domkem v klidné části na okraji obce Vlasatice - asi 6 km od konce dálnice z Brna směrem na Znojmo a Mikulov. Před objektem je možné zaparkovat (i několik aut), oblíbené je posezení na zápraží, kam se většinu dne opírá slunce. K dispozici je prostor pro umístění jízdních kol (původně garáž), je zde možné provést i menší opravy - je zde pracovní stůl se základním nářadím. Za domem se nachází převážně zatravněná zahrada s několika stromy, kde je možné posezení, případně grilování. Na zahradě se nachází i ohniště se zásobou dřeva. Před domem se nachází pozemek s nově vysetým lučním porostem o ploše cca 1300 m².

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Všechny ložnice jsou vybaveny LCD televizí s volně dostupnými českými a slovenskými TV programy. Přístroje mají vstup pro USB disk pro přehrávání vlastních nahrávek. Ložnice jsou kromě postelí vybaveny nočními stolky s lampičkami, 2 židlemi, stolkem, šatní skříní a malým odpadkovým košem. Společenská místnost s kuchyňskou linkou je vybavena stolem, 8 židlemi, kuchyňskou linkou s osvětlením, dřezem, základním nádobím, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí.
Na zahradu je možné zapůjčení grilu, ve vstupní chodbě se nachází malá vinotéka s několika druhy vín.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta je asfaltovaná, kromě posledního úseku cca 60m, upraveného asfaltovým recyklátem. Před domem je dostatečný prostor k zaparkování 4 i více osobních aut.

Stravování

Obchod s potravinami a základními potřebami (COOP) je v obci, cca 700m od chalupy. V obci se nachází i hostinec (kde lze ve odpoledních hodinách zakoupit pizzu) a cukrárna. Nejbližší restaurace se stravováním je v Pohořelicích (8 km), jídlo je možné zakoupit i na benzinové pumpě (směr Mikulov) cca 5 km daleko. Nejbližší hypermarket (TESCO, COOP) se nachází v Pohořelicích, cca 8 km daleko (směr Brno).

Pokoje a ložnice na chalupě:

V objektu se nacházení 3 ložnice - 2 s kapacitou pro dvě osoby (vybavené manželskými dvojpostelemi), ve třetí ložnici je možné přespání až 4 lidí (manželská dvojpostel a patrová palanda pro maximální zatížení 100 kg). Do ložnic se vchází přes společenskou místnost s kuchyňskou linkou a chodbu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Návštěva vinného sklepa: Po dohodě možnost návštěvy vinného sklepa s ochutnávkou moravských vín - cca 100 m od objektu
Aqualand Moravia (cca 7 km): Jde o jedno z nejmodernějších vodních zábavních center v České republice. Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km.
Novomlýnské nádrže (cca 7 km): nabízí své laguny ke koupání, rybolovu a k provozování vodních sportů. Ani milovníci přírody, pěší turistiky či památek nepřijdou zkrátka – pečlivě značené turistické trasy vedou k nejatraktivnějším přírodním či historickým památkám kraje. Kolem všech 3 nádrží jsou cyklistické stezky, po kterých se dá dojet případně až do lednicko - valtického areálu.
Rybaření: v místě se nachází několik rybníků, nejbližší jen několik set metrů daleko. Vyhlášený je rybník Vrkoč (cca 6 km daleko).
Chráněná krajinná oblast Pálava (cca 20 km): Tato oblast byla chráněnou krajinnou oblastí vyhlášená v roce 1976.Z Dolních Věstonic přes Pavlovské vrchy případně až do Mikulova vede turistická stezka kolem zřícenin Děvičky a Sirotčího hrádku.
Mikulov (cca 20 km): Historické náměstí s blízkým zámkem a jeho zahradami, Dietrichsteiská hrobka, Kozí hrádek, Svatý kopeček, jeskyně na Turoldu nebo nedávno obnovený starý most na PORT INSEL jsou jistě dobré náměty k návštěvě.
Moravský Krumlov (cca 20 km): K největším památkám města patří zámek, zámecká zahrada, knížecí dům a čerstvě znovu vystavená Muchova Slovanská epopej, vystavená na zámku.
Lednicko – Valtický areál (cca 30 km): Lednicko - valtický areál je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Areál mezi Lednicí, Břeclaví a Valticemi je protkán turistickými stezkami, na nichž lze navštívit řadu tzv. saletů – menších staveb, které sloužily původně k odpočinku a zastávkách šlechty při lovu. Zámek Lednice se zahradami netřeba představovat.
Les u Ivaně (cca 8 km): Nejhlubší les v okolí k procházkám a houbaření. Cesta vede kolem vyhlášeného rybníka VRKOČ.
Olympia Brno - obchodní a zábavní centrum s multikinem (cca 30 km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 1 osob, 3 ložnice)

16800,- kčza a týden - LÉTO
18000,- kčza a týden - ZIMA
16800,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Minimální délka pobytu je dvě noci. V hlavní sezóně (červenec, srpen) rezervujeme pouze týdenní pobyty. Jiné podmínky lze sjednat pouze po telefonické domluvě dle aktuální obsazenosti.

ZÁLOHA
Záloha na pobyt ve výši 50% ceny je splatná na účet majitele předem. Po vytvoření poptávky v rezervačním systému vám e-mailem potvrdíme volný termín, v případě zájmu o rezervaci vám zašleme pokyny k úhradě zálohy. Po připsání úhrady na účet vám bude rezervace závazně potvrzena.

DOPLATEK
Doplatek se hradí 10 dnů před nástupem. Po úhradě vám zašleme pokyny k příjezdu včetně kontaktu na správce objektu.

VRATNÁ KAUCE
Vybíráme vratnou kauci ve výši 2.000,- Kč (Předáte pověřenému správci v hotovosti při převzetí objektu). Kauci vracíme po předání objektu, pokud nedojde ke škodám na objektu či jeho zařízení.

CENA ZAHRNUJE
- běžnou spotřebu vody
- spotřebu elektrické energie
- v zimní sezoně se k ceně za ubytování připočítává cena za energie spotřebované k vytápění (aktuálně 40 Kč/m3 plynu), 8 Kč/kWh elektřiny


STORNO PODMÍNKY ZE STRANY HOSTA
- storno 8-30 dní před začátkem pobytu 50% ceny pobytu (záloha)
- storno 0-7 dní před začátkem pobytu 100% ceny pobytu

ODJEZD A PŘÍJEZD
Budeme Vás očekávat od 15:00 hodin, ukončení pobytu je do 10:00 hodin. Pokud nepředchází nebo nenásleduje další pobyt, lze po předchozí dohodě tyto časy upravit.

Ceník pro jarní prázdniny a Velikonoce zůstává stejný dle počtu strávených dní.

Ubytovat se lze i jen na 1 noc, cena se shoduje s cenou za víkend. Podmínkou je předběžná dohoda, nesmí být obsazen následující víkend, rezervaci lze poskytnout jen do 5 dnů před nástupem ubytování (platí v období mimo letní sezónu).

Poskytujeme slevu 500 Kč za poloviční obsazení kapacity.
Letní sezóna: 1.5. - 30.9.
Zimní sezóna : 1.10. - 31.3

Kontakty - Chalupa u Mušovských jezer

Adresa chalupy: Vlasatice 399

 
Nevolejte prosím po 21. hodině a před 8. hodinou ranní. V těchto časech využijte emailový kontakt.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 389 703

Chalupa u Mušovských jezer - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Mušovských jezer.

PŘÁTELÉ - vinný sklep
Chalupa Drnholec, Husova ev.č. 232PŘÁTELÉ - vinný sklep 1PŘÁTELÉ - vinný sklep 2PŘÁTELÉ - vinný sklep 3

PŘÁTELÉ - ubytování s vlastním původním vinným sklep nacházející se v samotném srdci jižní Moravy, na vinařské cyklostezce, kamenem co by dohodil od Mikulova, Pasohlávek či... zobrazit detail

RD Veronika nad vinným sklepem
Rekreační dům Brod nad Dyjí, Brod nad Dyjí 226RD Veronika nad vinným sklepem 1RD Veronika nad vinným sklepem 2RD Veronika nad vinným sklepem 3

RD Veronika se nachází v oblasti plné vinic, sklípků a cyklotras v Brodě nad Dyjí. Může zde trávit dovolenou jak rodina, tak i parta kamarádů a... zobrazit detail

Chalupa Alenka
Chalupa Brod nad Dyjí, 22Chalupa Alenka 1Chalupa Alenka 2Chalupa Alenka 3

Nově vybudované ubytování nad vinným sklepem na kraji obce Brod nad Dyjí v lokalitě vinných sklepů a nedalekých vinic, je zde možno ochutnat a zakoupit víno... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 822)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>