Chalupa u lesa

Pronájem v Lukově, 37 - Chalupa, Jižní Morava

Chalupa u lesa - Lukov
Chalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - LukovChalupa u lesa - Lukov

Kapacita chalupy: 6 osob, 2 ložnice

Chalupa, se nachází v malebné příhraniční obci Lukov na samém konci u lesa v těsné blízkosti cyklotrasy v Národním parku Podyjí. Je vhodná zvlášť pro ty kdo hledají klidné a tiché místo, rádi jezdí na kole a chodí do přírody, ale také, díky uzavřenému prostoru pro rodiny s malými dětmi. Pískoviště, hračky a různá "popojíždědla" k dispozici, viz foto.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

K dispozici dostatečně vybavená kuchyně, plynový sporák, mikrovlnka, lednička, varná konvice. Nádobí pro potřebný počet osob.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u chalupy.

Stravování

Můžete si vařit, nebo využít služeb restaurace cca 800m.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Jedna ložnice s letištěm, druhá se 4 lůžky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Vhodná hlavně pro cykloturistiku ale i k procházkám do Národního parku Podyjí a výletům do okolí např. Vranov, Bítov apod.
V nejbližším okolí naleznete zříceninu Nového Hrádku (3km), zámek ve Vranově nad Dyjí (12km. ), hrad ve Znojmě(12km. ) a na Bítově (25km. ). Krásné koupání v lomu v obci Mašovice(7 km. )

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

1690,- kčza a noc - LÉTO
1990,- kčza a noc - ZIMA
1690,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
Objekt v provozu celoročně.Energie, voda a povlečení v ceně. Počet osob 2 - 6.Minimální délka ubytování - 2 noci, v letní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Nástup prvního dne ve 14 hod. Ukončení posledního dne do 10.hod. Výměna ubytovaných hostů v týdenních turnusech probíhá v neděli. Záloha 50% při rezervaci, zbytek 1 měsíc před začátkem. Dohoda o dalších variantách možná.K ceně za ubytování bude připočítán rekreační poplatek 15 Kč za dospělou osobu/den.
Letní sezóna: od 15.června do 15.září.
Zimní sezóna: od 1. listopadu do 31. března

Kontakty - Chalupa u lesa

Adresa chalupy: 37

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
607 585 169

Chalupa u lesa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u lesa.

Rekreační dům k pronájmu
Chalupa Lukov, lukov 46Rekreační dům k pronájmu 1Rekreační dům k pronájmu 2Rekreační dům k pronájmu 3

Ubytování Lukov leží v moravské vesničce Lukov, podle které nese svůj název. Dominantou městyse, jíž si můžete všimnou na první pohled, je kostel sv. Jiljí a... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 678)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>