Chalupa u lesa

Pronájem ve Zhoři, Zhoř 39 - Chalupa, Východní Čechy

Chalupa u lesa - Zhoř
Chalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - ZhořChalupa u lesa - Zhoř

Kapacita chalupy: 9 osob, 3 ložnice

Nabízíme Vám k pronájmu útulnou chalupu na dosah chráněné krajinné oblasti Železné Hory na úpatí Vysočiny. Chalupa U lesa se nachází v těsné blízkosti smíšeného lesa na samém konci vesnice Zhoř. Z oken a terasy je krásný výhled na hrad Rychmburk a údolí řeky Krounky (přírodní park řeky Krounky a Novohradky). Chalupa je k dispozici na pronájem až devíti hostům. Je to ideální místo jak pro rodinné výlety, tak pro sportovní aktivity - cyklistiku, turistiku, potápění, plavání, houbaření, lyžování a relaxaci v létě i v zimě. Nedaleko od nás můžete využít i potápění ve známých zatopených lomech (Leštinka) i relaxovat v saunovém ráji (Holice).

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Obývací pokoj - dřevěná lavice, stůl, 4 židle, rozložitelná sedací souprava, dětská židlička, 2 křesla, skříň, dobový kredenc, TV, rádio, krb, stolní hry a hračky.
Kuchyň - plně vybavená veškerým nádobím a náčiním na vaření. Jar a utěrky k dispozici. Rychlovarná konvice, kávovar Dolce Gusto, mikrovlnná trouba, sporák s troubou a digestoří, dvojdřez, toaster, ruční elektric. šlehač, ...
Venkovní terasa před hlavním vchodem se sezením a zadní terasa s lavicemi, stolem a grilem. Ohniště s lavicemi. Zdarma možnost zapůjčení koloběžek, stolních her, odstrkovadla, lehátek, slunečníku, lavic.
V celé chalupě je WIFI a pitná voda.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo na cestě vedoucí k chalupě, nebo pod stoletou lípou v blízkosti vjezdu.

Stravování

Plně vybavená kuchyně. V komoře k dispozici velká lednice s mrazákem.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přízemí - velký obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, komora, technická místnost, chodba, úložná chodba, 2 terasy.
1.patro - 3 ložnice, koupelna, chodba.
Ložnice č. 1 - 1.patro - 3 postele plus dětská postýlka, další vybavení.
Ložnice č. 2 - 1.patro - 3 postele, další vybavení.
Ložnice č. 3 - 1.patro - 3 postele, další vybavení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

RODINNÉ VÝLETY S DĚTMI

Rozhledna Borůvka (1,5 km): Rozhledna je pojmenována podle místa pod ní - Borek, nebo Na Borůvčí. Výška 18,5 metrů a vyhlídková plošina je ve výšce 15 metrů. Výhled na hrad Rychmburk, Skuteč, Železné hory, Chrudim a Pardubice. Při dobré viditelnosti je možné dohlédnout i na Orlické hory nebo Praděd. V okolí můžete navštívit další dvě rozhledny postavené v letech 2003 - 2005 sdružením obcí na území mikroregionu Toulovcovy Maštale.

Toulovcova Rozhledna (13 km)
Rozhledna Terezka (10 km)

Pískovcová skalní obydlí ve Zderazi (5,8 km): Výjimečné pískovcové sklepy, které se používaly k uskladňování potravin i bydlení ještě na začátku 19.století. Dodnes dochováno 27 sklepů. Dvě skalní místnosti nabízí ke shlédnutí expozici fotografií a původního vybavení. Skvělá tip na výlet na kole, nebo spojení s koupáním ve Zderazi.

Pasíčka (7,7 km) záchranná stanice pro zvířata. Hrací prvky pro děti.

Zřícenina hradu Košumberk (10 km) zřícenina gotického hradu postaveného na poč. 14.stol. Dodnes dochovány zbytky opevnění a hradní věže. V budově purkrabství muzeum.

Pastvisko - Stanice pro jezdce na koních (10 km) - vyjížďky na koních

Pískovcová skalní města Toulovcovy a Městské maštale ( 9 km): Přírodní oblast pískovcových Budislavských skal a borových lesů, ideální místo k turistickým či rodinným výletům.

Přírodní památka Pivnice u Zderaze (4,7 km). Pivnická rokle ve Zderazi zve na krásnou procházku mezi skalami.

Hamzův Park a Arboretum (10,4 km) v tomto lesoparku můžete vidět na ploše 13 hektarů 475 druhů rostlin, keřů a stromů ze čtyř kontinentů.

Pohádkové PEKLO - Čertovina u Hlinska - prohlídky, restaurace (16km) Originální výlet pro celou rodinu. Celkem 5 pater v pekelném stylu je schováno pod zemí v hloubce 12 m. Prohlídky, stylová restaurace.

Kočičí Hrádek – Součást Zámeckých zahrad zámku Slatiňany (25km). Vhodné jako součást návštěvy zámku ve Slatiňanech. Skvělá procházka pro celou rodinu spojená s lezením po minihrádku v lese.

Pohádková Vesnička Podlesíčko (28 km) se skládá z 10 - ti malebných chaloupek inspirovaných českými pohádkami.

Šiklův Mlýn (57km) - westernové městečko Šiklův Mlýn je největší přírodní zábavní areál v Čechách. Ideální pro jednodenní výlety s dětmi.

Vyhlídkové lety nad Vysočinou – Skuteč (6 km) Aeroklub Skuteč nabízí lety pro veřejnost motorovým letadlem, motorovým kluzákem a vrtulníkem pro širokou veřejnost.
Farma Pod Kopcem - Krouna (15 km)

Zámek Nové Hrady - (10,5 km) Pozoruhodný rokokový zámek, který je označován jako "Malý Schönbrunn" nebo "České Versailles". V zámeckém areálu můžete navštívit První české muzeum cyklistiky, Muzeum klobouků, přírodní labyrint, koňské stáje a nakrmit daňky.

Zámek Litomyšl (UNESCO) (25 km) - jeden z největších renesančních zámků v Čechách.

Skanzen Vysočina - Veselý Kopec (29 km) – součást největšího přírodního muzea v Čechách - Souboru lidových staveb a řemesel Vysočina.
Skanzen Betlém – Hlinsko (21 km) památková rezervace lidové architektury v Hlinsku. Spolu s Veselým Kopcem je také součástí největšího přírodního muzea v Čechách. Tematické prohlídky pro rodiny s dětmi.

RODINNÁ CYKLISTIKA: denní cyklovýlety po trasách Toulovcových Maštalí (156 cyklotras) a v okolí chalupy.

GOLF: Golf Club Svratka (20,5 km), Golf Svobodné Hamry (27,6 km).

MÍSTNÍ HŘIŠTĚ A SPORTOVIŠTĚ: Multifunkční hala, zimní stadion, venkovní workoutové hřiště Skuteč (6 km).

PLAVÁNÍ/KOUPÁNÍ/POTÁPĚNÍ – Koupaliště a krytý bazén Skuteč (7 km), přírodní koupaliště Zderaz (6 km), lom Zderaz (6 km), Koupaliště Bor u Skutče (9 km), Plavecká bazén Hlinsko (19 km), Aquacentrum Pardubice (39 km), lom Leštinka (8 km), vodní nádrž Seč (40 km), rybník Velké Dářko (39 km)

LYŽOVÁNÍ – Ski areál Hlinsko (20 km), Ski areál Svratka (20 km), Ski areál Jimramov (34 km), Ski areál Polička (26 km), Ski areál Trhová Kamenice (29 km), Vysočina Aréna Nové Město na Moravě (44 km).

BĚŽKAŘSKÉ TRASY -
Trasa spojující Nasavrky, České Lhotice a Krásné. Délka je cca 11 km.
Trasa v okolí Krásného v 600 m n. m. Tvoří ji dva malé okruhy po cca 4 km. Trasa je v nejvyšším bodě, takže sněhové podmínky na ní bývají nejlepší. Bývá zprovozněna první a většinou vydrží nejdéle.
Trasa z Krásného okolo Prosíčky na Ústupky a zpět. Délka je cca 15 km.
Trasa vedoucí z Hořelce nebo Horního Bezděkova na Prosíčku, kde se napojí na Krásné - Ústupky. Nad Horním Bezděkovem je malý okruh s nádherným výhledem na bojanovské údolí. Délka je cca 5 km.
Okruhy na loukách u Kovářova.
Délka je cca 10 km - Trasa spojující Horní Bradlo, Modletín, Spálavu a Lipku. Bývá napojena na stopu z Trhové Kamenice, Slavíkov, Údavy.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 9 osob, 3 ložnice)

18 000,- kčza a týden - LÉTO
18 000,- kčza a týden - ZIMA
18 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
30000,- kčSILVESTR: Cena při pronájmu celé chalupy až 9 osobami, platí i pro zkrácený pobyt.
Týdenní pobyty - 7 nocí - uvedena základní cena při naplněnosti do 5-ti osob. Každá další osoba 500 Kč/noc. Děti do 3 let zdarma.
Víkendové pobyty - 2 noci - uvedena celková cena při naplněnosti až 9 osobami.
Prodloužené víkendy dle dohody.

Červenec - srpen minimální týdenní pobyty (So - So). Začátek pobytu (sobota - příjezd od 15 hod.), konec pobytu sobota (odjezd do 10 hod.).
Víkendové pobyty pátek (příjezd od 15 hod.) až neděle (odjezd do 15 hod.).
Prodloužené víkendy dle dohody.

Vánoce příjezd a odjezd dle vzájemné domluvy.

Objednávky přijímáme e-mailem (kdykoliv) a telefonicky (volejte po 18.00 hod.).
Po potvrzení závazné objednávky e-mailem je třeba uhradit zálohu 50 % z celkové ceny pronájmu chalupy do 3 pracovních dní. Doplatek ceny 50% + 1000 Kč úklid je splatný 21 dní před zahájením pobytu. V případě zahájení pobytu za 25 dní a méně od potvrzení rezervace se hradí částka celá. Při potvrzení rezervace Vám budou zaslány údaje k platbě převodním příkazem. Kauce činí 5 000 Kč a je vrácena v plné výši po předání objektu ve stejném stavu jako při převzetí.


STORNO PODMÍNKY - Zrušení pobytu více než 45 dnů před příjezdem - záloha vratná v plné výši. 44 - 30 dnů před příjezdem - vracíme 50% zálohy, 29 dnů a méně před příjezdem záloha se nevrací.

CENA ZAHRNUJE - Veškeré vybavení chalupy, hygienické prostředky, lůžkoviny, ručníky a osušky, spotřebu vody, neomezený internet, Smart TV. Dále pak venkovní posezení (2 x terasa), ohniště, dřevěná lehátka, dětské houpačky, vypůjčení koloběžek a hraček, limitované množství topného dřeva, parkování.

CENA NEZAHRNUJE:
Závěrečný úklid 1000 Kč.
Spotřebu elektřiny dle skutečného odběru 9 Kč/kWh.
Neúměrná spotřeba topného dřeva (dle uvážení majitele).

Kontakty - Chalupa u lesa

Adresa chalupy: Zhoř 39

 
Objednávky telefonicky, e-mailem.
Provozovatel: HANNAH Group s.r.o, Mgr. Hana Trmíková, IČ: 285 07 363
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 926 695

Chalupa u lesa - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u lesa.

Ubytování pod rozhlednou
Chalupa Hněvětice, Hněvětice 31Ubytování pod rozhlednou 1Ubytování pod rozhlednou 2Ubytování pod rozhlednou 3

Ubytování pod rozhlednou je určeno pro ty, kteří vyhledávají rodinnou rekreaci v klidné a krásné přírodě nepříliš dotčené turistickým ruchem. Dva 4 - lůžkové pokoje, každý... zobrazit detail

Pronájem chalupy na Stříteži
Chalupa Střítež, Střítež 8Pronájem chalupy na Stříteži 1Pronájem chalupy na Stříteži 2Pronájem chalupy na Stříteži 3

Nabízíme ubytování na chalupě, která se nachází na polosamotě, která je v samotném centru mikroregionu Toulovcovy Maštale. Jedná se o vyhlášenou rekreační oblast. V mikroregionu najdete... zobrazit detail

Roubenka U Komína
Chalupa Česká Rybná, Česká Rybná ev. č. 7Roubenka U Komína 1Roubenka U Komína 2Roubenka U Komína 3

Roubenka U Komína z roku 1877 leží v malebné vesničce Česká Rybná u Proseče. Tradiční roubenka s dvěma ložnicemi a světnicí, kde můžete využít i spaní... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Zderaz, Zderaz 73Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Nabízíme ubytování v nově postavené chalupě, která se nachází v obci Zderaz. K dispozici je samostatný dům se stodolou, uzavřeným dvorkem s pergolou, oplocenou zahradou, venkovním... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 36)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>