Chalupa u Jirky

Pronájem v Dlouhé Stráňi, Dlouhá Stráň 42 - Chalupa, Jeseníky

Chalupa u Jirky - Dlouhá Stráň
Chalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá StráňChalupa u Jirky - Dlouhá Stráň

Kapacita chalupy: 12 osob, 4 ložnice

Ubytování u Jirky Dlouhá Stráň Slezská Harta:
Ubytování v chalupě u Jirky se nachází v malé obci Dlouhá Stráň nedaleko přehradní nádrže Slezská Harta a na opačné straně kousek od města Bruntál v nejvyšším pohoří Severní Moravy v Jeseníkách. První písemná zpráva o obci pochází z roku 1524.Obec se nachází v nadmořské výšce 517 metrů. Na území žije 91 obyvatel, což Vám zaručí velice klidný pobyt.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Dvě kuchyně - kompletně vybavené (lednice, mražák, mikrovlnka), společenská místnost(šipky), televizor v apartmanu i v podkroví, venkovní terasa, parkoviště.

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd do obce Dlouhá Stráň od Bruntálu autobusem (vzdalenost 5km). Osobním autem až k chalupě. Parkování přímo u objektu až 6 osobních automobilů.

Stravování

V apartmánu i podkroví jsou kompletně vybavené kuchyňky pro vlastní stravování. Možnost venkovního grilování a použití udírny. Nejbližší restaurace v okolí 4 km. V místní hospůdce, která je součástí ubytovacího zařízení grilujeme a udíme různé speciality.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Objekt je rozložen na přízemí a podkroví. V přízemí je apartmán pro 4 osoby. V podkroví jsou tři pokoje, dva pokoje třílůžkové a jeden pokoj dvoulůžkový. Kapacita podkroví 8 osob. Celý objekt tedy 12 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Nádherná příroda Jeseníků, členitý horský terén nabízí velké množství sportovního vyžití. Např. tenisový kurt s umělým povrchem (vzdálen 20m od objektu), cyklotrasy, turistické značené cesty, možnost houbaření i rybaření. Přehrada Slezká Harta je oblíbený a vyhledávaný rybářský revír. Lyžařské vleky: Malá Morávka - areal Kopřivná (čtyřsedačková lanovka 22km), Horní Václavov (čtyřsedačkové lanovky - Avalanche a Čerťák 16 km), Ski Karlov(21 km), Andělská hora, . Návštěva bruntálského zámku a aquaparku(6 km). V obci Roudno (asi 12km) je postavena rozhledna, ze které je možno pozorovat krásy přehrady Slezská Harta a pohoří Jeseníků.
Od letošní sezóny v provozu nová lanová dráha. ( u chalupy)

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 12 osob, 4 ložnice)

19320,- kčza a týden - LÉTO
19320,- kčza a týden - ZIMA
19320,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
V měsíci červenec a srpen upřednostňujeme týdenní pobyty. Ubytování je možné rozdělit na apartmán pro 4 osoby a podkroví pro 8 osob, cena pobytu 300,- Kč na osobu den a noc.

CENY ZA POBYTY JSOU KONEČNÉ BEZ JAKÝCHKOLIV DALŠÍCH POPLATKŮ.

Kontakty - Chalupa u Jirky

Adresa chalupy: Dlouhá Stráň 42

Rezervace:
napsat majiteli
Web:
www.chalupaujirky.cz

Chalupa u Jirky - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Jirky.

Domeček Smetánek
Chalupa Bruntál, Smetanova 1102/8Domeček Smetánek 1Domeček Smetánek 2Domeček Smetánek 3

DOMEK "Smetánek" je ideální k ubytování pro menší čtyřčlenou rodinku nebo partu, která hledá ubytování v klidném soukromí, ale chce využívat i možnosti města (nákupy, wellness,... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 525)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>