Chalupa U haltýře

Pronájem v Bezděkově nad Metují, Bezděkov nad Metují 124 - Chalupa, Východní Čechy

Chalupa U haltýře - Bezděkov nad Metují
Chalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad MetujíChalupa U haltýře - Bezděkov nad Metují

Kapacita chalupy: 20 osob, 7 ložnic

Velká chalupa s 5 ložnicemi pro 14 osob a apartmánem (2 ložnice) pro 6 osob. Na jaře 2021 byl dokončen zapuštěný bazén 6x3m, zakrytý, vyhřívaný se slanou vodou. K dispozici je také nová sauna. K chalupě náleží velká pergola s posezením a venkovním krbem s údírnou, trampolínou, houpačkou, pískovištěm, ping - pongem, fotbálkem, šipkami, domečkem ve tvaru sudu pro děti. Objekt se nachází na náhorní plošině nad řekou Metují ve výšce asi 500 m v malebné vesničce Bezděkov nad Metují. Poloha obce nabízí pěkné výhledy do krajiny - na část polských Stolových hor (Góry Stolowe), Ostaš, Broumovské stěny, Krkonoše a Orlické hory. V dolní části obce stojí původní chalupy, nedávno rekonstruovaný hotel na Mýtě s vyhlášenou restaurací. Barokní kostel sv. Prokopa tvoří dominantu horní části vsi. Konají se zde pravidelné bohoslužby, koncerty vážné hudby. Působí zde i místní chrámový sbor. Největší zajímavostí však jsou studny, zvané „Haltýře“ či „Džbery“, z roku 1862,které byly v roce 2000 rekonstruovány. Za zmínku také stoji památný Bezděkovský dub, obvod kmene 420 cm, stáří asi 160 let, výška stromu 22 m.
V okolí jsou výborné podmínky pro turistiku, cyklistiku (cyklobus 3km) a horolezectví; 300 km upravených lyžařských tratí v kladském pomezí a další kilometry stop upravuje rolba v polkém národním parku Góry Stolowe; v okolí sjezdové lyžování; možnost rybaření a hodně výletních míst.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V objektu v přízemí: zádveří, chodba se schodištěm, obytná místnost s kuchyňským koutem vybavena veškerým nádobím (sedací souprava, kuchyňská linka, elektrický sporák, varná konvice, jídelní stůl, židle, kachlový sporák), tech. místnost (lednice+mrazák, samostatná lednice).
Společenská místnost "Vinárna" + kuchyň - vybavená veškerým nádobím - ze společenské místnosti i z kuchyně východ ven na terasu.

Mimo objekt: zapuštěný bazén 6x3m, zakrytý, vyhřívaný se slanou vodou v provozu od 15.5.do 30.9., v říjnu dle počasí; velká pergola s venkovním krbem s udírnou, venkovní pingpongový stůl, trampolína, pískoviště, venkovní posezení, houpací síť, zahrada.

Příjezdová cesta a parkování

Autobusová zastávka cca 500 m, vlak 3 km – Police n. M., autem přímo u objektu, kde je možné parkovat 5 aut (i více).

Stravování

Stravování vlastní, možnost vaření ve dvou kuchyňkách. Pitná voda v celém objektu.

Nejbližší hospůdka cca 1500m, další v Polici nad Metují.

Obchody: cca 0,5km Bezděkov, cca 3km Police n. M., Penny - market cca 3km Police nad Metují.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přízemí: 1 větší ložnice dvoulůžková + 2 přistýlky a 1 malá ložnička dvoulůžková (manželská postel 140 x 200);
společenská místnost č. 1 s kachlovým sporákem a vybavenou kuchyňskou linkou a rozkládacím gaučem;
společenská místnost č. 2 (bývalá vinárna) s barem a posezením, krbová kamna, fotbálek, šipky, TV - na místnost navazuje druhá vybavená kuchyň.

Patro: 3 ložnice: z toho 1 ložnice dvoulůžková, 1 ložnice dvoulůžková + přistýlka, 1 ložnice dvoulůžková + 2 přistýlky. (Přistýlky jsou válendy pro pohodové spaní. )

Dále je k dispozici apartmán: 1 menší ložnice dvoulůžková a 1 čtyřlůžková (válendy). Apartmán je vybaven sprchovým koutem a menší kuchyňkou + TV.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Výlety: Broumovské stěny cca 5km, vyhlídka Hvězda cca 5km, pískovcové skály Ostaš cca 5km, Slavenské pískovcové hřiby cca 5km, Křížová cesta u Suchého Dolu s kapličkou 5km, Police nad Metují – muzeum stavebnice Merkur 3km, výlety a nákupy do Polska - Kudowa Zdrój, Stolové hory – Národní park Góry Stolowe s nejvyšší horou Szczeliniec Wielki 919 m. n. m., Náchod – zámek 19km, Ratibořice - zámek, mlýn, Staré Bělidlo - 29 km, Nové Město nad Metují 29km, Nový Hrádek 39km, Opočno 35km, hospital Kuks 49km.

Adršpašské skály 11km (lanové centrum, vyjížďky na koních, horolezecké kurzy, půjčovna kol), Teplické skály 8km.

Přehrada Rozkoš (windsurfing, letní kino, koupání, hospůdky, tobogán) 28km.
ZOO - SAFARI Dvůr Králové nad Labem 49km.
Předválečné pevnostní opevnění Dobrošov a Březinka (vybavená vojenskou technikou) 20km, pevnostní opevnění z 18.století Josefov s katakombami 35km, klášter Broumov 15km.

Vambeřice (Polsko) – bazilika – významné poutní místo 25 km.

Pstroužné (Polsko) – cca 10 km do Žďárek – pak 3 km pěšky lesem – rybárna - smažení pstruzi a jiné ryby, které si můžete sami ulovit. V místě skansen lidové architektury.

Malá Čermná (Česko) - Czermna (Polsko) – cca 15 km – Kostnice, Kudowa - Zdroj – krásné lázeňské městečko s parkem a rybárnami, kde si sami můžete ulovit pstruha.

Koupání: cca 3 km koupaliště Police n. m., cca 15 km nový venkovní bazén s atrakcemi Meziměstí, cca 20 km krytý bazén Náchod, cca 23 km aqvapark Kudowa Zdroj (Polsko).

Vyhlídkové lety cca 15 km – aeroklub Broumov, kino cca 3 km Police n. M., divadlo cca 5 km Hronov (Jiráskův Hronov), diskotéka cca 4 km Zděřina.

Blízká lyžařská střediska:

- v blízkosti udržované běžecké stopy

Police n. M. – lyžařský vlek „Na Nebíčku“ cca 3 km - dětský

Machov – lyžařský vlek cca 5 km

Teplice n. M. – skiareál Kamenec cca 8 km

SKI areál Janovičky cca 20 km

Náchod – Ski Běloves cca 21 km.

Radvanice - cca 15 km - sjezdovka - uměle zasněžována, večerní lyžování. Je zde rychlé občerstvení, půjčovna lyží a snowboardů, parkoviště a škola lyžování, dětský vlek.

SKI areál Petříkovice - cca 25 km - levné denní i noční lyžování, sjezdovka uměle zasněžována.

SKI areál Mladé Buky cca 45km - 8 vleků, sedačková lanovka, v jeho rámci dětský areál KID PARK s kompletním vybavením pro dětské vyžití včetně pojezdového chodníku a SNOW PARK s překážkami nabízí adrenalinové vyžití pro zkušenější snowboardisty.

SKI areál Janské Lázně(cca 50km, Černá hora 1299m. n. m. ), Pec pod Sněžkou( cca 55km).

Rybaření:
Rybník Hlavňov cca 1 km a Hony cca 4 km (místní organizace ČRS Police n. M. )
Ryby: kapr, amur, lín, candát; možnost zakoupení ryb. lístku.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 20 osob, 7 ložnic)

38000*,- kčza a týden - LÉTO
22500*,- kčza a týden - ZIMA
34000*,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
39000,- kčSILVESTR: týdenní pobyt/14 osob/ 26.12.-2.1. Každá další osoba zaplatí 350,- Kč/noc.
*Výše uvedené ceny jsou pro 14 osob.
Každá další osoba zaplatí:
350,- Kč/noc/letní sezóna; (červenec, srpen)
300,-Kč/noc/mimo sezóna; (duben, květen, červen, září, říjen)
zimní sezóna dohodou; (listopad, prosinec, leden, únor, březen)

Provoz chalupy: celoročně. V letní sezoně (červenec, srpen)- letní sezona 2024 začíná 29.6. a končí 31.8. - preferujeme týdenní pobyty. Nástup v sobotu od 15,00 hod. do 17,00 hod. (nebo dle dohody) a odjezd za týden v sobotu do 10,00 hod.

Mimo sezonu možnost víkendových pobytů (nástup v pátek dle dohody – odjezd v neděli dle dohody). Cena prodloužených víkendů: za noc/chalupa pro 14 osob: 2/14 000,- Kč; 3/ 16 000,- Kč; 4/ 21 000,- Kč; 5/ 26 000,- Kč; 6/ 30 000,- Kč; 7/ 34 000,- Kč. (Každá další osoba zaplatí 300,- Kč/noc.)

Ceny nezahrnují energie.

Domácí mazlíčci zdarma, pokud jsou vychovaní a čistotní. ......

Při nástupu je vybírána kauce 2000,- Kč.

Rezervační poplatek 50% z kompletní ceny z objektu.
Letní sezóna: červenec, srpen - cena za týden 38 000,Kč/14 osob (každá další osoba zaplatí 350,- Kč/noc;
Mimo sezóna: duben, květen, červen, září, říjen

Kontakty - Chalupa U haltýře

Adresa chalupy: Bezděkov nad Metují 124

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 056 299

Chalupa U haltýře - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U haltýře.

Dům Berenika
Chata Velké Petrovice, Velké Petrovice 138Dům Berenika 1Dům Berenika 2Dům Berenika 3

Novostavba rodinného domu s nádechem dřevostavby umístěna v blízkosti Maršovského údolí, vhodné pro pěší turistiku. V blízkosti cyklostezek, které vedou i do nedalekého Polska, kde je... zobrazit detail

Za poštou
Chalupa Žďár nad Metují, Žďár nad Metují 18Za poštou 1Za poštou 2Za poštou 3

Rekreační chalupa leží v chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Broumovský výběžek ve východních Čechách, ohraničený věncem hor Javořích, Stolových a Jestřebích, je malebná krajina s ostrůvky divoké... zobrazit detail

Ubytování 222
Chata Žďárky, Žďárky 222Ubytování 222 1Ubytování 222 2Ubytování 222 3

Jedná se o rodinný dům který se nachází v chráněné krajinné oblasti Broumovsko v obci Žďárky, které jsou vzdálené 4km od Hronova a leží přímo na... zobrazit detail

Chalupa Závrchy
Chalupa Závrchy, Závrchy 93Chalupa Závrchy 1Chalupa Závrchy 2Chalupa Závrchy 3

Chalupa Závrchy se nachází v chráněné krajinné oblasti, téměř na samotě, v osadě Závrchy (Královéhradecký kraj, nad Hronovem, 550 m nadmořské výšky), na hranicích s Polskem.... zobrazit detail

Chalupa U Bédi
Rekreační dům Hlavňov, Hlavňov 46Chalupa U Bédi 1Chalupa U Bédi 2Chalupa U Bédi 3

Velký, patrový rekreační dům s bazénem, venkovním pingpongovým stolem, trampolínou, pískovištěm, dětskou skluzavkou, pergolou s posezením a venkovním grilem, ohništěm,... zobrazit detail

Farma Mokřiny
Chalupa Žďárky, Žďárky 205, 54937Farma Mokřiny 1Farma Mokřiny 2Farma Mokřiny 3

Farma Mokřiny se nachází v CHKO Broumovsko a v blízkosti polského národního parku Stolové hory. Uprostřed krásné přírody chováme na vlastní farmě krávy, ovce, králíky, slepice,... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Bělý, Bělý 70Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Naše chaloupka se nachází ve vesničce Bělý, která leží v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko a rozprostírá se přímo pod hřebenem Broumovských stěn, v nadmořské výšce okolo... zobrazit detail

Domeček+Apartmán
Rekreační dům Hronov, Mikoláše Alše 851Domeček+Apartmán 1Domeček+Apartmán 2Domeček+Apartmán 3

Ubytování se nachází na okraji obce Hronov u lesa, v blízkosti rybníka. Nádherná okolní příroda CHKO Broumovsko a Park Narodoweho Gór Stolowych s unikátní flórou a... zobrazit detail

Chalupa Amálka
Chalupa Maršov nad Metují, Maršov nad Metují 4Chalupa Amálka 1Chalupa Amálka 2Chalupa Amálka 3

Chalupa Amálka je situovaná v malé vesničce Maršov nad Metují s 20 - ti stálými obyvateli nedaleko známého turistického cíle, města Broumova a Adršpašsko - teplických... zobrazit detail

U Waltera
Chalupa Hony, Hony 65U Waltera 1U Waltera 2U Waltera 3

Dům Walter stojí na klidném místě, uprostřed luk a lesů Broumovského výběžku. Přímo na úpatí Broumovských stěn, nedaleko skalních měst Teplice a Adršpach. Walter leží na... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 894)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>